Pomohol vám alchemilkový čaj?

miska1973
17. sep 2017

Baby ake máte skúsenosti s pitiim alchemilkoveho čaju? Pomohol Vam niektorej ,?

bellaluna
17. sep 2017

Ja ho pijem asi pol roka s prestávkami prvých 10 dní cyklu na pomoc s otehotnením, zatiaľ bez úspechu.

miska1973
autor
17. sep 2017

Ja mam predpísané horomny ktore berem uz pol roka a tiez nezaberaju tak som.citala o tom.caji ze je to na prirodnej baze,tak som chcela vediet kto ma.ake skusenosti

katuskasz
17. sep 2017

mne ho odporucil gynekolog zas kvoli menstruacii ( zvraciam, krce nenormalne,ledva v robote vydrzim ) pijem ho niekolko dni predtym ako mam dostat .. pijem ho od jula .. a je to trosicku lepsie ,, velky pokrok to nie je , ale aspon nieco ... plus beriem tabletky NOPROLAC ( mam vysoky Prolaktin, ten mi to vsetko sposobuje )

noni99
17. sep 2017

@miska1973 skus caj gynastan. Je v nom aj alchymilka. Odporucila mi ho jedna liecitelka a mne aj segre pomohol pri ms proti bolestiam. A pila som ho aj spolu s cajom tribulus ten tiez pomaha k zdravym do rym vajkam. Skus 😉

zuzi79
17. sep 2017

ja nemávam menzes bez liekov vôbec a stačilo mi piť mesiac tento čaj a menštruácia došla.

lucialuckalucia
17. sep 2017

pijem čaj z alchemilky od poslednej mš pravidelne ráno a večer kvôli nepravidelnej mš, predtým som ju pila nepravidelne a nepomohlo stále som ju mala nepravideľnú, posledný týždeň mám bolesti v podbrušku a niekedy dosť silné až ako počas mš, dnes som mala dostať zatiaľ nič, tak dúfam že už každú chvíľu....

lilyianka
17. sep 2017

@miska1973 caj z alchemilky sa moze pit len do ovulacie...len teda,ak by niekto nevedel a gynastan cely cyklus...
Ja som pila aj alchemilku,ale ziadne prevratne zmeny som nezaznamenala...takisto som pila 2x denne gynastan a tiez bez ucinku

belasy_motylik
17. sep 2017

@lilyianka nie do ovulácie, ale od ovulácie do prvého dňa MS, aspoň tak som dostala presné pokyny od gyn.

lilyianka
17. sep 2017

@belasy_motylik praveze je to presne naopak...od zaciatku ms do ovulacie

lilyianka
17. sep 2017

@miska1973 ono podla toho preco ho pijes...ak na podporu otehotnenia tak sa pije ako som pisala vyssie a ak na upravu cyklu tak ako si napisala ty od ovu do ms 🤗

viejac
17. sep 2017

Aj mne stále vynechávala menštruácia a keď som začala piť tento čaj tak sa to upravilo a po pár mesiacoch som aj otehotnela no hneď keď otehotnieš musíš ho prestať piť. Aspoň mne tak poradili.

belasy_motylik
17. sep 2017

@lilyianka tak potom máme pravdu obe😉

noni99
18. sep 2017

@belasy_motylik ano ma sa pit len od ms do ovulacie lebo samotna alchymylka potom vyvolava potrat.

sabina_labudova
11. máj 2021

Ahojte chcem sa opýtať , tie ktoré ste pili alchemilkovy čaj bolo vám po dopití z neho nevoľno ( pocit na zvracanie ) ? Včera som si ho dala prvý krát zle mi nebolo vôbec ale dnes ráno pred tým ako som si ho išla dať tak prišla na mňa nevoľnosť a mám ju aj po dopití toho čaju .. ďakujem za každú odpoveď ☺️