Oválna hrčka na prsníku

29. mar 2024

Ahojte. Už 3 mesiace mám na prsníku oválnu hrčku. Prv som tomu nevenoval pozornosť ,že sa to môže po menštruácii zmeniť . Už mi to ,ale nedá pokoj určite to budem po sviatkoch riešiť len teraz pre ukludnenie. Nachádza sa tesne nad prsnikom je ovalna pohybujúca sa viem ju chytiť do rúk aj ju ako keby celú obopnúť prstami (že nie je prirastena k telu ) . Ďakujem za odpovede

autor
29. mar 2024

Opravujem sa keď nemám podprsenku tak je to nad prsnikom keď si podprsenku oblečiem tak je na prsníku .Tým že mám väčšie prsia tak sú ináč uložené bez a s podprsenkou .

barnecka
29. mar 2024

Aj ja som to mala vedela som ju obopnúť prstami.
Ja som ju mala neďaleko bradavky,na začiatku asi mesiac nebolela tak som to neriešila ale po cca mesiaci mi to opuchlo mala som to tam cervene a začalo aj bolieť

autor
29. mar 2024

@barnecka a čo to bolo ?

autor
29. mar 2024

@barnecka ja to mám tak 3 mesiace bez zmeny.

taktotedanie
29. mar 2024

Je uplne jedno kde je nema zmysel nam to tu popisovat do detailov kde to je ked mas alebo nemas podprsenku, to ti nijako nepomoze
Hned si mala ist , stratila si 3 mesiace skoda ale len tvoja
V utorok utekaj za gynekologom pytaj si ultrazvuk, nech ti odoberie krv na onkomarkery, mamografia ak bude treba MRI alebo biopsia a do buducna sa snad poucis

autor
29. mar 2024

@taktotedanie vieš stalo sa mi niečo podobné pred 2 rokmi presne 3 dní pred vianocami hneď po sviatkoch som bežala k lekárovi každý na teba pozerá ,že sa to môže pred menštruáciou stať ,že sú zmeny na prsníku .

autor
29. mar 2024

@taktotedanie a u nás hneď znamená objednanie ultrazvuku o mesiac pri najlepšom .

mk22
29. mar 2024

Čím skôr na sono alebo mamo, magnetickú..

taktotedanie
29. mar 2024

Mas to 3 mesiace, toto menstruaciou nebude
Preto som ti napisala ze si stratila 3 mesice na tvoju skodu

barnecka
29. mar 2024

Predtým som bola na očkovaní do ruky a ztoho mi vznikla hrčka v prsníku,som alergická na niečo co je v očkovaní,už si nespomínam co to bolo.