Prvá menštruácia po kyrete - silné krvácanie

9. okt 2021

Ahojte,vedeli by ste pls poradit? 8.9 som zial musela podstupit kyret v 10tt,babatku zial nebilo srdiecko..vcera som dostala prvu MS ale teda s extremnym krvacanim a kuskami..je to normalne?bolesti nemam ale to krvacanie sa mi zda az prisilne..mam ist radsej na pohotovost ci len zbytocne plasim?dakujem

silviazlat
9. okt 2021

Radsej chod na pohotovosť nech ťa pozrú ako sa ma niečo stať

pininka1
9. okt 2021

Aj ja som mala takto, velmi silnu, docistujes sa, ale urcite by som potom navstivila gynekologa ci je vsetko ok

martina123s
9. okt 2021

Ja som mala tiez silnejsiu ako zvycajne aj ma na to dr upozornovala, ze to tak pravdepodobne bude

lucecita
9. okt 2021

Aj ja som mala prvú MS taku, nešla som nikam, lebo vraj sa stale docistujem...aj kúsky zo mna isli a vložku som si menila každé dve hodiny, co bola taka silná....ostatne MS uz boli slabsie

vani151
9. okt 2021

Ja som potratila samovoľne aj som sa samovoľne vyčistila a prvá ms mi prišla po 7 týždňoch a úplne normálna, myslím si že by si mala určite ísť na pohotovosť, lepšie mať istú nikdy nevieš

autor
9. okt 2021

Dakujem vsetkym za odpovede,nasadila som alchemilkovy caj a poobede krvacanie chvalabohu ustalo.volala som na pohotovost a vraj je to bezne..