Reprodukčná imunológia v Prešove

katrinka12
10. júl 2017

Má niekto skúsenosti s reprodukčnou imunológiou v Prešove?

predvedrev
19. sep 2019

@e1i super si zlata dakujem 😘

casarka
24. nov 2019

@zibi mozem sa spytat, co vam dali na cytokiny? Aj mne zistili zvysene cytokiny. A dali mi injekcie dexamed...obavam sa ich brat, zevraj maju velmi zle neziaduce ucinky.

casarka
27. nov 2019

@zibi mozem sa spytat ako riesili zvysene cytokiny? A zlepsili sa po liecbe?

zibi
28. nov 2019

@casarka posli vysledky do spravy mrknem na to
dexamed nezabera kazdemu
je potrewebne vylucit skryte zapaly, inak budu stale zvysene a kortikoidy ich len tlmia. NO su ludia co mozu mat aj neustale zvysene a nevedia preco. Je dolezite zistit preco su zvysene. Naj je obehat zubne, krcne, heligobakter, zily ci nemas, paradentozu, pripadne nejake bakterie - posva, nos, hrdlo, pluca ..ifn - je casto z plucnych chlamydii alebo mykoplaziem zvysene. potom sa zvysuje uz aj tnf.
Dobre je brat prednison alebo medrol. to su lieky prvej volby. Zalezái od toho ako to mas zvysene, teda kolko. No dexamed nezabera az tak silno , vela bab ho berie a nepomaha. Neziaduce nemozes teraz riesit, lebo je dolezite, aby ti zabral na znizenie cytokinov. To by si musela brat strasne vysoke davky a dlhodobo, aby si mala nejake silne nezaiduce. Beru to ludia aj s vysokym tlakom, koznymi problemami , srdcovymi a zvladnu to. Dobre je si pridat vitaminy. Na mojom blogu mam clanky. precitaj si . Aj o cyotkinoch ale najma o tom, ake vitaminy a mineraly by sa mali doplnat ked beries nejake lieky. Su tam aj kortikoidy. Ked chces posli vsetky strany do spravy. Odfot a posli. Mrknem na to.

casarka
29. nov 2019

@zibi dostali ste spravu odo mna?

adma11
31. mar 2020

Brali ste niekto z reproimunologie injekcie IGAMPLIA, keď ste otehotneli?
Koľko ste vybrali? Koľko ste za 1 injekciu doplácali?
Naj , kto chodil do Alergoimun Prešov?

zuzik5891
2. jún 2020

@adma11 ahoj...mne pichajú Igampliu raz mesačne...zajtra idem na poslednú...doktor mi povedal že sa pichá do 12tt. ...ako to máš ty?

adma11
3. jún 2020

@zuzik5891 ja som viac nebola, potratila som....-:(

zuzik5891
3. jún 2020

@adma11 ach...to ma veľmi mrzí...😔...vedia aj príčinu?

adma11
4. jún 2020

@zuzik5891 jednovaječné dvojičky som čakala, a nastala vývojová chýba pri delení buniek.
V 7tt odišlo jedno, a zrejme bolo toxické pre to druhé, ktoré odišlo v 9tt.

zuzik5891
4. jún 2020

@adma11 dvojičky?😔...bože...zo ❤ ti prajem aby sa čoskoro zadarilo a hlavne aby bolo všetko v poriadku ✊✊🍀

adma11
4. jún 2020

@zuzik5891 ďakujem. Tebe krásne tehulkovanie do úspešného konca, prajem.

zuzik5891
4. jún 2020

@adma11 ďakujem krásne

farbarka
1. nov 2020

Ahojteee dievčatá, ešte to tu funguje?????
neviem ci píšem tuná správne....
Som po neúspešnom Ket a tak rozmýšľam ze sa objednám tiež na repro imuno len neviem kde.
S partnerom už máme len jedného mrazacika a nechcem oň prísť 😔 myslíte si že v tento čas keď je KORONA nás objednajú?
Ma niekto skusenosti?
Rada by som sa s niekym o tom porozprávala.....

Ďakujem babenky...

danusa64
1. nov 2020

@farbarka ahoj, ja chodim do Adly, dr. Kuzma, bola som aj teraz v septembri, v pohode som mala do tyzdna termin co som ani necakala, pred tromi rokmi som cakala mesiac na termin. Mne na nic neprisiel po druhom ani teraz po tretom potrate. Skus mu zavolat, alebo v Adle je este dr. Estokova, ona sa tiez zaobera aj reprodukcnou imunologiou. A potom v Alergoimun je dr. Lestan, jeho tiez chvalia.
Mrzi ma, ze vam to nevyslo, s Ket nemam skusenost. Nam sa zatial podarilo zakazdym prirodzene, ale viac ako do 13tt sme to nedotiahli.

farbarka
1. nov 2020

@danusa64 Ďakujem ti za rýchlu odpoveď mrzí ma to je to ťažké určite pre teba ja som tiež po 3 potratoch a terás aj neúspešnom ET a najnovšie po neúspešnom KET.
A vieš mi povedať aké sú ceny a co vlastne robia len krv berú ci ako?

danusa64
1. nov 2020

@farbarka je to tazke, ale nevzdavame sa, ideme to este raz risknut s fraxikom od hematogicky a aj na odporucanie z reproimuno a uvidime no.
Na prvy krat klasika rodinna anamneza, potom prezrel lekarske spravy od inych lekarov, v mojom pripade to bola hematologia a endokrinlogia. Vzal krv mne a manzelovi na rozne testy a manzela poslal aj na spermiogram. Mne vysla alergia na nieco tak este potom spravil aj kozne testy, ale nic sa neukazalo tak sa len mam sledovat a prist keby nieco. Vysledky sme mali dobre tak liecbu nedaval ziadnu.
Ja som platila 60 eur za odbery a manzel 40 eur za spermiogram.

farbarka
1. nov 2020

@danusa64 aha tak to nieje nič strašné co sa tika peňazí no ale uvidíme ze co povie nám co zisti a tak.
A to si tam išla na vlastnú žiadosť ci ťa tam poslal. Dr.?

danusa64
1. nov 2020

@farbarka ja som isla na odporucanie hematologa, ale vymenny listok mi vypisala obvodna na zaklade lekarskej spravy a teraz po tretom mi uz aj gynekolog hned vypisal vymenny listok na imunologiu tak som sa len spytala ci mozem ist rovno na reprodukcnu tak ze kludne. Vymenny listok musis mat, podla mna by gyn stym nemal mat problem, alebo potom cez obvodaka. Drzim palce

farbarka
1. nov 2020

@danusa64 Aha tak ďakujem za info už sa podľa toho čo si písala zariadim.

Prajem aj tebe veľa šťastia 🍀

carrie27
29. mar 2021

Ahojte. Vyuzivam tuto debatu nech nezakladam novu. Mala by som otazku mozno hlupu ale nenapadlo mi to pri sestricke kvoli zhonu. Mame pred sebou odbery na repro imuno v PO.. sestricka mi dala dve skumavky na moc, a dve s prislusnym vatovymi tamponmi na vyter z posvy a konecnika..to si tie vytery mam ja akoze spravit ci ako,zatial mi take veci robili u lekara tak neviem 😳vopred dakujem

janickamalicka1988
2. feb 2022

Ahojte, mozno to niekomu pomoze, kto bude hladat info k reprodukcnej imunologii v Presove Adla. Na vysetrenie objednavaju vzdy v pondelky. Na vysetrenie chodia nalacno obaja aj muz aj zena, berie sa obom len krv. My sme priniesli aj posledny spermiogram. Vysetrenie prebiehalo tak, ze sa najskor dr popytala oboch na choroby, alergie,… potom sa vezme obom krv. Treba vypit veeeeela vody predtym, aby sa dali vysetrit poriadne vsetky potrebne hodnoty. My mame obaja Union a platili sme dokopy 60€. Na termin sme cakali mesiac a o mesiac si mame zavolat kvoli vysledkom. Cele to trvalo max 3/4 hodiny. My sme vychytali ubytovanie len 3minuty peso od kliniky (info pre tie, ktore by dochadzali).

januska41
7. feb 2022

@janickamalicka1988 v akom čase v pondelky? telefonicky?

janickamalicka1988
9. feb 2022

@januska41 objednavaju na pondelok rano, lebo musite prist nalacno kvoli krvi a vyzera, ze imunologiu robia len pondelky. A objednavali sme sa telefonicky a potom sme im napisali email, a komunikovali sme uz len cez email.

januska41
9. feb 2022

@janickamalicka1988 ďakujem, už som sa objednala 🙂

lucia7933
4. okt 2022

ahojte, len taka otazka..tie ktore ste absolvovali toto vysetrenie...kolko tyzdnov ste boli po potrate?

domi235
6. dec 2022

@katka435 ahoj, ja tam idem tiez prvy krat ale ohladom intolerancie potravin. Kolko krat je potrebne tam ist? Mam to daleko.

katka435
17. dec 2022

@domi235 Keď ide o intoleranciu potravín tak netuším koľkokrát tam pôjdeš. To je úplne iné ako reprodukčna imunológia 🙂