Ricinový zábal na gynekologické problémy

mlenna15
23. apr 2017

Ahojte dievčatá mám jeden vajickovod nepriechodny a pcos :( Pred pol rokom som otehotnela mala som stimuláciu Clostilbegytom a inofolic len bohužiaľ som v 7 týždni potratila :(počula som že ricinovy olej pomáha na zrasty a nepriechodné vajcovody... Prosím Vás má niektorá z Vás skúsenosti ?

lienka737
24. apr 2017

Ja teraz začínam, uvidím. Nemám PCOS, ale celkovo je to na úpravu cyklu a iné gynek. problémy.

majkaaa318
21. dec 2017

@mlenna15 @lienka737 ahojte baby, skúšali ste tie ricínové zábaly? Pomohli vám? Ja som teraz na to narazila a hľadám skúsenosti, tak snáď odpoviete ;)

mlenna15
autor
21. dec 2017

@majkaaa318 ahoj ja som pouzivala dva mesiace ale nakoniec som postupila uspesne fiv,kedze sme mali vsetky papiere vybavene uz... Ale ja ho chcem pouzivat neskorsie kedze som citala len dobre veci... Ja co som si vsimla, ked som si natierala brusko ze som chodila castejsie na velku potrebu.Dufam ze pomoze !

majkaaa318
22. dec 2017

@mlenna15 ďakujem za odpoveď, včera som vyskúšala prvý zábal a bolo to celkom príjemné. Snáď to niečo prinesie, minimálne to premastenie pokožky na bruchu a na ostatné si počkám. Gratulujem ku tehotenstvu a užívaj si ho 🙂