Rok snažilkujeme a stále nič

simonareop
22. apr 2014

Snažím sa otehotnieť. Ja a a ani priateľ nemáme problémy. Snažíme sa o to už asi rok. A nič. Neviem prečo, ale posledný týždeň ma priateľ ešte k tomu v posteli nevzrušuje. Keď navrhne sex, vôbec sa mi nechce. Keď som bola u kamošky, asi v sobotu, prišiel jej priateľ a mala som chuť ísť s ním do postele. Ani neviem ako som sa postavila, a začala ho ťahať do postele. Našťastie, kamoška ma stiahla späť. Čo mám robiť???

nikolet_89
22. apr 2014

@simonareop prepac, ale bud je piatok a ja o tom neviem, alebo to myslis smrtelne vazne ? na toto ti poradim velmi lahku vec...rozid sa s priatelom ak ta nepritahuje teraz ked sa vam podary splodit dieta sa to nezmeni a budete trpiet 3-ja. Najdi si ineho priatela a mozno s nim jedneho dna ostanes tehotna ani nebudes vediet ako...v pripade, ze chces otehotniet stoj co stoj s tymto priatelom, chod ku gynekologovi na vysetrenia ci si ok a svojho posli na urologiu nech mu spravia spermiogram...

simonareop
autor
22. apr 2014

Tak s rozchodom som rátala.... Ale on povedal, že on nechce.... A začal robiť scény... Ale dnes odídem! a serem naňho!!

malapepka
22. apr 2014

hmmm, teba by som za kamošku nechcela, aby si začala môjho chlapa ťahať do postele pred mojimi očami... dosť nechutné!!!!! možno tam hore vedia, prečo ti ešte "neposlali" dieťa, možno musíš kus dospieť 😀

nikolet_89
22. apr 2014

@simonareop aj tak sa da

janinah
22. apr 2014

Boh /príroda vie čo robí,že ti dieťa neposiela, si ešte nezrelá vo všetkých smeroch 😒

sissy27
22. apr 2014

@simonareop chvalabohu, že sa ti nepodarilo otehotnieť, lebo ty si presne živým príkladom toho, že k rodičovstvu nestačí schopnosť dieťa porodiť, ale aj v hlave by nemalo byť vymetené... a na návštevách si dávaj pozor, lebo ľahko sa ti môže stať, že nebudeš riešiť tehotenstvo, ale nové zuby a plastiku nosa 😀

domak2
22. apr 2014

Asi by si sa mal/a/o skor snazilkovat, aby sa ti v hlave zasvietilo sa mi tak zda 😀 😀 😀

simonareop
autor
22. apr 2014

hm...vidim, ze to nevislo no.....myslela som, zemi poradite...
@nikolet_89 dakujem 🙂

cammille
22. apr 2014

@simonareop toto je snad vtip 😀 😀 😀 😀 ale ak to myslis vazne, tak problem nie je, ze sa vam nedari otehotniet, problem je tvoje spravanie a ako to mas usporiadane v hlave.....snad z toho este vyrasties, a potom snad aj jedneho dna ked bude spravny cas budes moct bez problemov otehotniet...

simonareop
autor
22. apr 2014

To somm dosraalaaaaaaaaaaaaa

mackova11
22. apr 2014

@simonareop až v šoku som ostala po prečítaní komentov aj toho celého, nezvyknem nikoho súdiť a ani v tomto prípade to robiť nebudem. Ale celé toto čo tu píšeš je dosť detinské , trápne, .... a mohla by som to hocijak nazvať, Určite v tvojom prípade by som s materstvom ešte počkala a ,užívala, si život máš len 19 tak nepokaz si život a hlavne ani nie tvoj ale toho budúceho dieťaťa lebo na materstvo nie si dospelá to je zrejmé z týchto pár viet. Držím palce

belllinka
22. apr 2014

To je ako "problém z Brava", tá druhá čať otázky 🙄

kristinkecka113
22. apr 2014

Robíš si srandu?? Ak to myslíš vážne, choď sa liečiť!!!A ty chceš dieťa?? Myslíš to vážne??? Dúfam, že nie. Veď si mladá.... Ja byť tvoja mama, hneď ti dám jednu po pysku...

doty1
22. apr 2014

Ešte nám niečo napíš simča, lebo na rolu mamy by si si mala ešte asi chvíľku počkať, ale ako zabávač podávaš podľa mňa už slušné výkony 😉