Snažilkujeme už 2,5 roka a stále nič

iviiike
13. okt 2015

Už 2 a pol roka sa snazime otehotniet, no problemy za problemom. Zacalo to tym ze neovulujem a predpisal mi lekar clostyl a duphaston a ovulacia pekne kazdy mesiac, no bohuzial nic, priatel na spermiograme z vysledkom nekrozoospermia vtedy nam predpisali inofolic pre mna a folandrol pre polovicku, tiez nic, tak som sla k dalsiemu lekarovi ktory mi zistil chlamydie z ktorych som vyzdravela a priatel bol urologa a vsetko ok, potom som sla na lapatoskopiu vajcovodou a zevraj ich mam pekne priechodne no tiez nic. Nechapem! Niak ma to zo zaciatku iba hnevalo no dnes je to uz zufalstvo. Co by ste vedeli odporucit? Dakujem za odpovede

reni1512
13. okt 2015

@iviiike Anku Kopáčovú z Vrbového pri Piešťanoch..pomohla mi...Kontakt najdes na MK. Drz sa

renimac
14. okt 2015

Zuzana Rohutna, robi vo Falcku v BA. Okrem Mojzisovej metody robi kraniosakralnu terapiu na aktivizaciu energii. My sa snazime 2 roky, fazou najvacsej depky som asi presla, ona mi fakt dost pomaha.

zuzulkamr
14. okt 2015

@iviiike Moja my sme niečím podobným prešli, nedarilo sa a až zmena lekára a že test na inzulinovú rezistenciu ste mali, ja že nie, tak ma poslal a zistili že ju mám, ovplyvnuje otehotnenie, po nasadení liečby po mesiaci tehotná a to sme sa snažili dva roky ako blbci ☹ A teraz mám krásneho skoro 26 mesačného chlapca.Hlavne nevzdávať sa a nesiliť to 🙂

emily203
14. okt 2015

@iviiike
Ahoj, navstivte nejake centrum. Oni vam isto pomozu. Vela stastia. 🙂

lauricka
14. okt 2015

Presne, chce to zistit, ci nemate, nahodou polycysticke vajecniky - PCO a problemy so stitnou zlazou. A konzultaciu v centre asistovanej reprodukcie. Vela stastia!

renimac
15. okt 2015

@iviiike Staci dobry gynekolog, v CAR hned posielaju na laparoskopiu a potom umele oplodnenie. Moja vlastna skusenost. Sme uplne zdravi, ale vysetrenia ineho druhu som si musela najst sama. V CAR sa o nich ani nezmienili. Ale mozno som natrafila len na zle 🙂.

1234lubka
15. okt 2015

@iviiike folandrol je podla mna slaby...v dm su take vitaminky manner aktiv ore muzov a ibsahu ivela viac l karnitinu ku tomu l arginin a extrakty z rias a tekvicovych semienok plus daksie vitaminy..folandrol ma len selen horcik trochu l carnitinu...a nehorazne peniaze stoji...tie v dm 4ecka..skusit treba vsetko...ked mas priechodne vajecniky a pravidelnu ms...no co...cakat..dobry gynekolog ti dieta neurobi, len manzelove zdrave rybicky...a tvoje zdrave vajicko...

renimac
15. okt 2015

@1234lubka to by mi nikdy nenapadlo, ze staci vajicko a zdrave rybicky 😉

1234lubka
15. okt 2015

@renimac 😀 😀 😀 no jasne ved ja som to az tak jednoducho nemyslela 😀 😀 2.5 rokaje dlha doba, jasne ze chapem zufalost....ale takladatelka pisala ze vsetko maju v poriadku..teraz...tak co treba? Vo svojej podstate nic viac... ani moje druhe tehu nebolo na prvy anidruhy ani treti krat...pre niekoho malo pre niekoho dost...20mesiacov...skusala som vsetko...prestala som pit kavu, viac cistej vody...trochu viac zdravsieho stylu..kupovala som castejsie ryby...ked uz nic tak som si povedala ze zdravsie stravovanie nic nepokazi..do toho inofolic vitaminy...toto nakoniec pomohlo...asi...kto vie 🙂 ale hlavne psychika...snazila som sa nevesat hlavu...podotykam snazila...jasne ze to vzdy nejde...hlavne ma tesilo ze som posledny pol rok pred //dala svoj cyklus doporiadku lebo TO je velmi dolezite...to mi na psychike tuez dost dopomohlo...lepsie ked mi chodila ms kazdych 30-35dni ako pred tym aj skoro 60 dni nic...

renimac
15. okt 2015

@1234lubka ja by som uz mohla napisat knihu, co vsetko sme vyskusali s manzelom za 24 mesiacov. Ani Inofolic nepomohol. Sme zdravi, vsetky mozne vysetrenia za nami, cyklus ako hodinky, sportujeme, nefajcime, atd. Hold baby caka na svoju chvilu 🙂. Psychika je svina, ale ta ma rada valanie sa v blate, takze raz som hore, raz dole v bahne 🙂. Nevadi, pestujem si silu ducha. Len niekedy je to na prasky, ale pssst 😉.

dziacka
13. sep 2016

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre