Silné svrbenie pri kvasinkovej infekcií

2. aug 2020

Ahojte písala som tu za kvasinkovu infekciu baby dostala som menštruáciu do toho a neskutočne moc to svrbí ja som už psychicky z toho na dne už to tak moc svrbí že už to nevydržím a strašne si to skrabem aj keď viem ze nemôžem ale nedá sa to už vydržať plačem tu prosím vás urobia somnou niečo na pohotovosťi aj keď mam menzes aspoň nejaké lieky

ladybug138
2. aug 2020

Na pohotovosti asi nic nezmozes, na kvasinky sa zvacsa davaju lokalne tabletky alebo kremy, co je v tvojom pripade momentalne nemozne...pomoct by mohli nejake oralne antimykotika, nie som si ale ista, kto ich predpise, ci gynekolog alebo obvodny

iveta7677
2. aug 2020

Mne velmi pomaha rosalgin....

autor
2. aug 2020

@ladybug138 veď to ze keď teraz ma nemôžu vyšetriť ja som už vážne zúfalá nespím ani nič to je neskutočné

autor
2. aug 2020

@iveta7677 mám aj ten ale teraz nemôžem si dat

maminuska
2. aug 2020

normálne chod do sprchy alebo si namoč plienku do uplne ľadovej vody a prilož na pipinu . Mne to počas tehotenstva pomáhalo .

danielahamar
2. aug 2020

Zodac, fenistil? Niečo na alergiu nemáš doma?

simsalabim
2. aug 2020

Betadine cipky. Su volnepredajne a mozu sa aj pocas menzesu.

tanyan
2. aug 2020

ja som minule dala tampón a natrela zvonku krém procto-glyvenol. tiež som už nevedela či sa vyškriabem na luster alebo sa urobím... 😀 keďže tento krém obsahuje aj lidokain, tak mi to krásne uľavilo. konzultovala som to aj s magistrou z lekárne a dostala od nej "požehnanie" na takýto postup.

maminuska
2. aug 2020

@tanyan prepáč , tak som sa rozosmiala , lebo som si to živo predstavila. Ďakujem za spríjemnenie večera.

zuzka251
2. aug 2020

@simsalabim tak! Konečne niekto, kto neradí blbosti👍

diana999
2. aug 2020

Ja som začala používať lactofeel, aj canesten a po prvých aplikáciách to bolo už v pohode.. No len ja kramy nemám už trištvrte roka🙄 asi počkaj kým ti to skončí a tak začni s liečbou

katka8812
2. aug 2020

Dobry vecer dnes vecer som objavila na chrbte synceka toto viete mi povedat o co ide zlakla som sa

kk77
2. aug 2020

Normalne chod na pohotovost, urcite ti pomozu aj ked mas menzes. Je to strasne utrpenie.

mondolina
2. aug 2020

Biely jogurt so živou mikroflórou namoč do toho tampón a zaveď si ho, na hodinu dve, uľaví sa ti.

natal_martinkova
2. aug 2020

Mne sa napríklad vzdy pri menštruácii uľavilo, vyplavila mi to von a potom bolo už dobre 💁

klinger
3. aug 2020

Treba íst normálne ku gynekológovi, predpíše systémové antimykotiká napr. mycomax, fluco sandoz, prokanazol... To sú tabletky, užívajú sa orálne.

neluskas
4. aug 2020

Ahoj,ja som mavala tento problém každý mesiac, nepríjemné pálenie a svrbenie a do toho ešte aj Výtoky.ani sadnúť som si nedokázala a nie to ešte sa utrieť zo spodu.nezaberali mi ani ATB od gynekológa,vybrala som ich päť druhov.poriesila som si to prírodnými produktami a odvtedy mám pokoj.a samozrejme som zmenila aj sprchový,za prírodný bez parabenov

akinom0077
9. aug 2020

@iveta7677 ma menstruaciu.. neda sa pouzit Rosalgin😉

akinom0077
9. aug 2020

@neluskas antibiotika? tie sa ma mykozu nedavaju nakolko ju sposobuju ako neziaduci ucinok

neluskas
10. aug 2020

@akinom0077 mne ju dával gynekológ.mykozu som si poriesila prírodnými produktami a odvtedy sa mi nevrátila

kk77
10. aug 2020

@neluskas prosim ta, ake si brala tie prirodne produkty?

akinom0077
11. aug 2020

@neluskas ja sa pytam preto lebo strasne vela zien si myli antibiotika a antimykotika