Slabulinké špinenie po kyretáži

kikadada
18. apr 2024

Dobrý deň prajem mamičky. 21.2 som bola u gynekológa na kontrole a žiaľ mi povedal že dieťatko sa prestalo vyvíjať a to cca v 7 týždni a mala by som byť vtedy 9+2 týždni tehotenstva. Na kyretáž som musela ísť 26.2 a keď som bola po, tak len kus som krvácala a odvtedy nič, len tri až štyri dni slabulinké špinenie. Minulý týždeň v stredu na štvrtok som krvácala silnejšie a v piatok slabulinké špinenie a včera hnedý výtok a samozrejme s partnerom si nedávame pozor keďže túžime po dieťatku. Mala niektorá prosím vás s týmto skúsenosti? Ďakujem.

viestta
18. apr 2024

Nemali by ste nechat maternicu po kyrete nechat zregenerovat? Alebo aspon pockat na koniec sestonedelia a prvu riadnu menstruaciu

reaan
18. apr 2024

@kikadada zazila v septembri. Po kyrete troska krvacania a spinenia presne ako ty. Po par dnoch sa objavilo slabe krvacanie ako som dvihala syna. Moja dr. mi odporucila pockat 4 cykly. Neviem ci je to u teba taka velka tuzba alebo ta tlaci cas, ale pride mi nezodpovedne nenechat maternicu "dat sa dokopy" po kyretazi...

kikadada
autor
18. apr 2024

@reaan ja som už čítala príspevky, že po kyrete po prvom menzese alebo aj bez menzesu znova ženy otehotneli a bolo všetko v poriadku

barka1
18. apr 2024

@kikadada po kyrete sa naozaj odporuca počkat pol roka. Uspesne tehotenstva bývaju skor o prirodzenom potrate. Na internet ktokolvek napíše cokolvek. Riad sa doporučením lekara.

reaan
18. apr 2024

@kikadada tak ak si citala prispevky, je to v poriadku. No niektorym to nevyslo. Mozes a nemusis byt ten pripad. Aj WHO odporuca pockat min. 3 mesiace. Prajem vela stastia, je to na tebe

e1i
18. apr 2024

@kikadada po kyretazi min. 3 mesiace pauza. Moze byt problem so sliznicou, musi sa to vnutri zahojit...

viestta
18. apr 2024

@kikadada ja sa ta spytam kam sa ponahlas? Ak je tvoja fotka v profile tvoja, si mladucka baba, neviem naozaj kam sa ponahlas. Nehovoriac o tom, ze naozaj nie je vhodne otehotniet hned po kyrete. Vsak riskujes dalsi potrat

saxana000
18. apr 2024

Po.spontannom vycisteni sa mozete snazit hned.po kytete sa ma cakat lebo krcok bol otvarany na silu a vystelka maternice doslova zoškrabana tupou lyžicou steny su oslabene a keby aj prislo k oplodneniu nemusi prist k uhniezdeniu.pripadne mozu nastat ine problemy.daj tej chudere cas nech obrastie vystelkou aspon 3 cykly.a toto ti mala vysvetlit doktorka.