Syndróm lepivých doštičiek

eliskarupp
6. okt 2016

ahojte, pred pol rokom som mala zamlknuty potrat a prisla som o babo v 12tt, po potrate som bola na hematologii, v mt-chodim k chudejovi, kde mi zistili syndrom lepivych dosticiek, ziadne dalsie mutacie, ostatne vysledky vysli v poriadku, doktor mi nasadil 1tbl anopyrin denne, po 4 mesiacoch som sal na kontrolu-to uz som bola tehotna-zistila som ze cakam dvojicky, doktor mi povedal ze liecba zabrala a budem to takto brat cele tehotenstvo, mesiac pre porodom vysadim a budem si pichat fraxiparin.ked som bola u neho zatial som nevedela ze to budu dvojicky, na moju otazku ze ked je to uz podchytene a liecba zabrala, ci donosim zdrave dieta mi doktor povedal :mam vela pacientok s touto diagnozou ktore donosili zdrave dieta, ak by to ani tentokrat nevyslo tak pri dalsom tehotenstve dame od zaciatku aj anopyrin aj fraxiparin.bola som uplne zaskocena cize som ani nereagovala, az doma mi napadlo, ved preboha, ak by to nevyslo??tak preco sa neda ten fraxiparin uz teraz ak je tam moznost ze to nevyjde.chcem sa teda spytat su tu maminy ktore maju tiez SLD bez dalsich diagnoz a stacil im anopyrin a dietatko zdrave donosili?dakujem