Vnútorné hemoroidy

pupetko263
19. dec 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte viete mi poradiť niečo účinné na vnútorné hemoroidy cítim stále taký tlak po vyprazdneni a bolí to niekedy je dobré inokedy nie už som zúfalá

lucyluska
19. dec 2022

@pupetko263 ahoj, keď si zúfalá choď k lekárovi, to je tiež diagnoza a lieči sa. Zistí ti štádium, aj lieky nasadí (kľudne na žili) nastaví liečbu. Veľmi nutné je stavu obohatiť o vlakninu, jabĺčka... aspoň 2 do dňa, to má hneď 10g vlakniny. Ja som u dr bola, vopchal palec do zadnice, niečo nahmatal, splasil sa, išla som ku gastroenterológicke, dala mi tam kamerku a nález okrem vnútorných žil nebol. Neboj sa, choď do toho.

kiwi3
19. dec 2022

hlavne treba dbat na stravu, ta je najdolezitejsia. inak preliecenie capikmi, ziaden zazrak na to neexistuje

pupetko263
autor
19. dec 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@lucyluska u gastroenterológa som už bola tak dávnejšie diagnóza syndróm dráždivého čreva

gubiko
19. dec 2022

mne pomáha Procto-Glyvenol zavedený do končníka, nie iba na vrch, ale s tým aplikátorom až dnu. dávam pravidelne a po 1-2 dňoch to je preč.

pupetko263
autor
19. dec 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@gubiko a tiež cítiš taký tlak

gubiko
19. dec 2022

@pupetko263 áno, úplne rovnako, ako si to popísala

gubiko
19. dec 2022

aj v podbrušku