Vyrážky po holení v intímnych partiách

anna883
8. sep 2020

Ahojte, chcela by som sa vás opytat ako riešite vyrážky po holení v intímnych partiách. Neskutočne ma svrbia a sú také zapálené, bolestivé. Skúšala som rôzne peny na holenie, sprchace, aj čistú vodu alebo intímny gél. Rôzne druhy ziletiek a stále to tam je,... Už neviem ako si s tým pomôcť.
Nemáte nejaké prírodné tipy ? Alebo iný typ holenia? Skúšala som voskové pásiky, ale to ja nevydržím, som na to citlivá. Ďakujem,..

renatka1985
8. sep 2020

@anna883 ahoj, uplne s tebou citim. Mne pomohlo nastriekat si na oholene miesta dezinfekcny roztok "DebriEcaSan" (ale podla mna akykolvek dezonfekcny sprej na ruky, alebo pre deticky pomoze), odkedy to robim, zacervenanie a zapalenie sa eliminovalo o 90%. Odporucam naozaj.

renatka1985
8. sep 2020

@anna883 a holim sa rovnako ako predtym, stvorcepielkovy strojcek a gel na holenie.

vivien16
8. sep 2020

@anna883 po oholeni si tam daj detsky puder a nebudeš mat nič zapálene ani svrbiet tá to nebude.

ayanamirei
8. sep 2020

@vivien16 nefunguje 😀
@renatka1985 toto je asi jedina vec co som este neskusala , bala som sa ze si spravim nejaky zapal ... predsa len ani normalne mydlo na tie partie nemaju ist

martina8888
9. sep 2020

mne pomohol intimny gel, ktorý obsahuje koloidne striebro a tea tree olej. holim si s nim aj nohy a odvedy mam so zapalenymi miestami pokoj. mrkni moju skupinu, tam o nom pisem. Link na skupinu: https://www.modrykonik.sk/group/11789/

petra0511
4. jún 2022

@anna883 vzdy sa hol zhora dole. Mensie useky a prejdi aj dva krat ale nikdy nehol do strany alebo zdola hore,netlac tym si to drazdis.Po oholeni sa neobliekaj aspon 20 min a natapkaj si na to vodu po holeni nie uplne dole ale tam vyssie nech to vystipe a stiahne fajne. A ked uz zacnu rast tak si to pretri nejakou alkoholovou cistiacou vodou napr clean and clear aby to bolo ciste, dychalo. V najhoršom si capni sudocrem. Skus a uvidis.