Vyšla mi zlatá žila

simonka1161
20. aug 2020

Help baby prosím vás s partnerom som mala anál a višla 🙊 mi von zlatá žila čo snou? Ako to je možné že takto sa my stalo? .... bojím sa raz to bolelo a teraz nič ... Na blbé komenty nemam čas !
🙃😉😊

tanyan
20. aug 2020

jemný mastný krém alebo olej a postupne vmasírovať naspäť.
odporúčam na dlhší čas tieto dvere na tento účel uzatvoriť.
v prípade pretrvávajúcich problémov navštíviť lekára...

simonka1161
autor
20. aug 2020

@tanyan aké dvere? 😁

miskooo1987
20. aug 2020

@simonka1161 asi autocomlete na mobile... ale normálne kúpiš nejaký fastum v lekárni, to pomôže...

tanyan
20. aug 2020

@simonka1161 nepoužívať ústie kanalizácie ako vchod...

sisa_s
20. aug 2020

V prvom rade pri problemoch s hemoroidmi absolutne nepraktizovat analny sex 😕 nevies, k akym problemom sa este mozes dopracovat tymto

andreatytler
21. aug 2020

@simonka1161 Co ja viem ze ak hemoroidy uz raz pridu, je veeeelmi pravdepodobne ze sa ich uz nezbavis. Teda myslym tym ze ak znovu skusite analny sex alebo pri velmi tvrdej stolici sa to znovu zapali. ☹
Kup si krem na hemoroidy... funguju velmi dobre, snazit sa jemne vmasirovat spat. Byt v pohybe aspon trochu aby sa panvova oblast prekrvovala. Trva to asi 1-2 tyzdne kym to bude prec. Pit vela vody, jezt vela vlakniny aby si nemala tvrdu stolicu a pi stolici netlacit, len sa uvolnit a nechat konecik urobit svoje, popripade sa popredklanat ako sedis na zachode, to poposuva stolicu von.

jajka71
21. aug 2020

Zlata zila sa podcenuje i precenuje ale pokial ja viem a mala som ju pravidelne ako hodinky 11rokov tak sa ukaze znova, ci uz skrz prechladnutie, sedenie na studenom, dvohanie tazsich bremien, nevyvazena strava ohladom vlakniny....kazdopadne sa neodporuca praktizovat tieto praktiky zenam s preddispoziciou na zlatu zilu lebo u niektorych zien/muzov aj nevystupena vonku moze narobit sarapatum ak sa mechanicky nasilu vsunie snu bez dodrzania hygienickych pravidiel moze sa to povedzme rozne skomplikovat. Ak nepomozu volne dostupne kremy bude zrejme odporucene uzitie detralexu, ten pomaha no je na predpis pri zilovych ochoreniach zachranou byvaju na upokojenie sedave kupele vo vyluhu z dubovej kory dostupnej v lekarni ci inych par bylinach. A nesediet vela v predklone na wc vtedy to akosi automaticky vytlaca von...