Zvláštne krvácanie

simoncik
3. okt 2021

Zdravim zienky.chcem sa tu s vami poradit, lebo ma zaskocila jedna vec. 8 dni pred menzesom som zacala spinit. Mala som ho. Mat okolo 10. Nikdy sa mi to nestalo a dist ma to znervoznuje.zacala som asi po 1 dni krvacat cerstvou krvou, ale nepride mi to ako menzes. Prve dni mavam silne krvacanie. No tohto mesiaca som mala maly operacny zakrok. Brala soom a tibiotika aj dost silne lieky od bolesti. Plus velky stres. Samozrejme viem, ze to mohlo sposobit ze prisla skor, aj ked vscsinou meska par dni. No zarazilo ma to hnede spinenie aj sila krvacania. Je slabe. Naozaj ma to dost znervoznuje neviem co si mam mysliet. Nemate niektora skusenost. Bolesti nemam ziadne. Co je dalsi dovod na obavu. Ako keby som ani nektvacala

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simoncik
autor
3. okt 2021

@bambulienka25 lenze ja som doteraz pocas ovu nikdy nespinila sni nekrvacala. Ja len tersz neviem co si mam mysliet. Je to menzes? Alebo nejaky problem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simoncik
autor
3. okt 2021

@bambulienka25 tak je to menzes ci ten este len pride?, ako si to mala ty

ailiba
3. okt 2021

@simoncik aj ja som to mala minulý mesiac... Bola som na kontrole a všetko o. K. Keď som sa pýtala, ze prečo, tak mi lekár povedal, že všetko je raz prvykrat🤷‍♀️. Podľa mňa stres, lieky, zákrok... Proste hormóny zblbli... Pripadne by som ešte urobila tehu test, pre istotu....

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamicha
3. okt 2021

@simoncik moze to byt nasledok stresu,operacneho zakroku. Hormon.nerovnovaha. u mna sa to to tiez objavilo, zrejme lutealna insuficiencia. Ak by sa to opakovalo po ovulacii treba nasadit progesteron, mne to pomohlo lebo sa to stale opakovalo uz od 18.dna cyklu,ale len spinenie az do 28.dna ked prislo klasicke krvacanie. Ak sa nebude opakovat,tak neries.

miskamicha
3. okt 2021

@simoncik pri ovulacii je vacsinou iba slabucke spinenie/slabulilinke krvacanie.

luccija
3. okt 2021

@simoncik všetko spolu stres, operácia ja mám teraz tiež problémy najprv som nemala 2m menzes potom zase silný nekonečný dostala som Norethisteron a uvidím čo dalej

erickatt
3. okt 2021

@simoncik stres je svina. Ja som napríklad dostala kramy z nicoho nic, ked mi dceru v nemocnici nechali. A mne na taketo divne krvacanie dr povedal, ze vekom a stres a ak to je raz za cas je to v poriadku

simoncik
autor
3. okt 2021

@bambulienka25 ja este stale krvacam. Prvy den len spinenie hnede. A teraz cista krv. No slaba. Doteraz som mala prve dni velmi silne

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz