Opatrovateľka k deťom - Žilina

22. nov 2022

Ahojte dievčatá!
Potrebujem pomoc.
Som zo Žiliny, a hľadám pomoc, opatrovateľku k deťom, podľa potreby(staršia dcéra v máji bude mať 6r, vysoko funkčný autizmus-je hyperaktivna, inak pri cudzích osobách ba nerozoznanie od normálneho dieťaťa , a mladšia dcéra 4roky v apríli ) Hľadám niekoho, komu môžem v prípade choroby zavolať, napísať poprípade by bola nápomocná podľa okolností.jedna kocka sa mi ponúkla z Rajeckych Teplíc, nakoľko chodím len busom/vlakom je to problematickejsie, nakoľko minimálne spoje od nas do ziliny su celkom nie veľmi dobre. Najideálnejšie by bol niekto priamo zo Žiliny.

Momentálne som nezamestnana.muž v novej práci, v skúšobnej dobe, nemôže chodiť na OCRky.ja som zatiaľ zacyklena. Nemôžem nič. Snažím sa dat si dokopy zdravie, nakoľko som stále chorá,imunita veľmi zla. Z poslednej práce na vyhodili kvôli pnke... Pri deťoch časté ocrky.momentalne uz vyse 2 týždňov som chorá a od dnes man zase dcérku doma chorú... Nemam v okolí nikoho. Svokrovci su uz dávno na druhom svete a moji rodicia mi nepomáhajú, nikdy....
Takto žiť nemôžem. Potrebujem ísť do roboty a nebyť otrokom celý život.
Robím si zatiaľ VS - ošetrovateľstvo externou formou co tiež niečo stojí.Som človek, ktorý nedokáže byť doma... A nech robím čo robím, ak mi ochorie dieťa, nie je ina možnosť, len ostať doma na OCR...obidve su v škôlke, chorobnosť častá...
Ako ženy kuzlite? Ako to dávate ked mate deti často choré? A nemáte pomoc?

Pokiaľ máte nejaký kontakt, ochotu, zanechajte komentár a ja vám napíšem....
Dakujem

evica17
22. nov 2022

Skús domelia.sk tam nájdeš.

dadiekuk
22. nov 2022

Ahoj kedze starsia dcera ma autizmus mozes poberat opatrovatelsky na nu. Popri tom si ked tak najost pracu len na polovicny uvezok alebo dohodu. Mozno by to bolo riesenie.