Babylove umývací gél sensitive - náhradná náplň

babylove sensitiv umývací gél, náhradná náplň (500 ml) poskytuje šetrnú a obzvlášť jemnú starostlivosť o citlivú pokožku vášho dieťaťa. Umývací gél je ideálny na čistenie od hlavy po päty. Jemné zloženie s obsahom extraktu z rumančeka, pantenolom a biolipidmi čistí a ošetruje pleť, vlasy a pokožku vášho dieťaťa bez toho, aby ich vysušoval alebo dráždil oči. Je ideálny pre každodennú jemnú starostlivosť o pokožku a pleť detí i dospelých.

Kde kúpim babylove umývací gél sensitive - náhradnú náplň?

Hodnotenia a skúsenosti s babylove umývacím gélom sensitive - náhradnou náplňou

Máš skúsenosť s babylove umývacím gélom sensitive - náhradnou náplňou?
teuflerin  6. júl 2022

Krásna vôňa

Za nás veľká spokojnosť s týmto náhradným balením. Veľmi oceňujem to, že sa dá opätovne naplniť fľaštička a nekupujeme zbytočne ďalšie a ďalšie balenia. Nakoľko s týmto umývacím gélom máme skúsenosť už od dcérky, pri synovi bola voľba jasná. Používame aj na vlásky aj telo.
  • Balenie
  • Za mňa žiadne
petra0801  4. júl 2022

Večerná očista

S umývacím gélom máme skúsenosti. Od narodenia sme s ním neskutočne spokojný a malý má jemnú pokožku po ňom a krásne vonia, ako malé miminko. Za nás určite áno.
diaalex  26. jún 2022

Krásna vôňa

Gél je veľmi vhodný aj na mäkkú detskú pokožku, ktorá je citlivá na klasické detské mydlá. Je vhodný od hlavy po päty a hlavne ekologický.
  • Balenie
  • Šetrný k detskej pokožke
  • Nevysušuje
  • Nenašla som
bubik91  26. jún 2022

Voňavý kúpeľ

Musim povedať, že nechápem prečo sme toto ešte doma nemali😊. Tá vôňa je neskutočná, jemná. Za mňa veľká spokojnosť.
  • Krásna vôňa
  • Pre citlivú pokožku
  • Na vlasy aj telo
  • Nedráždi oči
kristinuhro  21. jún 2022

Príjemne vonia a neštípe

Náš oblúbený gél, ktorý používame už dlhšie. Takže táto testovačka nás mimoriadne potešila, že nám koník doplnil zásobu Babylove gélu na umývanie od hlavy po päty. Dobre pení, príjemne vonia a neštípe v očkách. Bábätko vonia čistotou a pri kúpaní si užije zábavu s penou. Gél je vhodný na pokožku celého tela a aj na jemné bábätkovské vlásky. U nás nesmie chýbať.
  • Jemná vôňa
  • Neštípe v očiach
  • Vhodný na telo aj vlásky
  • Ekologické balenie
zuzinkka18  21. jún 2022

Dobrá voľba

Gél pekné vonia, neštipe v očiach. Dá sa použiť na cele telo. Vytvára peknú hustú penu.
  • Pekná jemná vôňa
  • Super pena
  • Neštipe v očiach
  • Umyje telo aj vlásky
mro  18. jún 2022

Oblubeny cas kupania

Umyvaci gel je setrny k detskej pokozke, krasne vonia aj peni a deti si uzivaju kupanie naplno. Ja si uzivam, ze su cistucke a pokozka nie je vyhadzana/vysusena a pod.
  • setrny k pokozke
  • prijemna vona
petra0801  18. jún 2022

Jemný a voňavý

S nim už máme osobné skúsenosti a za mňa veľmi som spokojná má jemne vlásky po umytí,pekne vonia aj pokožku má jemnucku,čističku a voňavú. Ako my sa radi kúpele s babylove umývacie gélom od narodenia ♥️
talianocka11  17. jún 2022

Jemný a účinný

Tento gél sme si zamilovali. Dieťatko umyje od hlavy po päty, neštípe v očiach, dobre pení a má jemnú neutrálnu vôňu, vhodnú pre obe pohlavia.
  • neštípe v očiach
  • dobre pení
  • jemná vôňa
  • na telo aj vlasy
  • pre dievčatá aj chlapcov
  • náhradná náplň
slnecnica1990  12. jún 2022

Pekne vonia, nedráždi pokožku

Vôňa je pekná, jemná, praktické náhradné balenie. Super pení, nedráždi pokožku ani očká. Jedno sa mi ale nepozdávalo. Keď som prelievala obsah sáčku do fľaše, veľmi sa to krútilo, lebo keď som to netlačila, ledva šlo zo sáčika (čakala by som dlho). A keď už išlo tak všade, pretože ten kúsok uzáveru je malinký a v hrdle fľaše nedržal, keď som to potlačila nech ide prúd. Možno troška pevnejšie balenie alebo aspoň ten uzáver dlhší, aby sa dalo preliať do pôvodnej fľaše. Inak spokojnosť.
  • Pekne pení
  • Neštípe očká
  • Nevysušuje pokožku
  • Nedráždi pokožku
  • Balenie je moc nepraktické na následne prelievanie do pôvodnej umelej fľaše
kikulamikula  23. máj 2022

Vaňa plná peny

Používam takmer od narodenia synčeka. Nevysušuje pokožku. Umývam mu s gélom i vlasy, nedráždi oči. Tvorí penu. Pekne vonia. Uvítala som náhradnú náplň.
  • Nevysušuje
  • Pekne vonia