Detská výbava

Zaobstarajte si kompletnú detskú výbavu na základe odporúčaní ostatných mamičiek. Ste budúcimi mamičkami, ktoré sa tešia z rastúceho bruška a starostlivo sa pripravujú na príchod malého človiečika? Alebo je už váš poklad na svete? Nenecháme vás utopiť sa v tom mori produktov určených pre deti. Vďaka skúsenostiam a recenziám mamičiek budete vedieť, čo sa skutočne oplatí zaobstarať.

Hodnotenia a skúsenosti s detskou výbavou

Máš skúsenosť s detskou výbavou?

jenky2666  14. máj 2024 Overená recenzia

Testovanie cumlíka Curaprox.

Produkty Curaprox využíva celá naša rodina a teraz sa k nám pridal aj náš najmladší 3m člen.
Testovania som sa dosť obávala, pretože syna dojčím a nesprávny tvar cumlíka vie dojčenie dosť narušiť (to viem z vlastnej skúsenosti so staršou dcérou). Preto som pri synovi radšej už neexperimentovala a šla na istotu a od začiatku používal cumlík konkrétneho tvaru "čerešnička". No Curaprox ma zlákal, pretože každá mama chce pre dieťa len to najlepšie, čiže zdravý a správne vyvinutý chrup.
Cumlík prvé 2 dni synček vypľúval resp. nevedel udržať v puse. Potom ho konečne prijal a nebol už problém, našťastie som nespozorovala zmenu ani pri dojčení. Čiže misia splnená 💪. Či sa skutočne jeho chrup bude vyvyjať správne, to sa ale dozvieme až o pár rokov. 😉

Cumlík ma pekné farby a zaujímavý tvar, dosť zle sa ale drží v ruke (som zvyknutá navliecť si cumeľ na prst 🤭).
Čo ma veľmi prekvapilo, je jeho príjemná vôňa, až neviem či to mam hodnotiť pozitívne alebo negatívne. 🤣

vanii_s  14. máj 2024 Overená recenzia

Testovanie cumlíka Curaprox Baby, veľkosť 0

Cumlík bol zabalený aj so sterilizačnou nádobkou, ktorú sme používali aj ako krabičku keď sme niekam išli. Najskôr som teda cumlík vysterilizovala. Keďže môj malý používal pred tým cumlík s iným tvarom, tak ho najskôr nechcel, ale po pár dňoch si zvykol a teraz už by iný asi ani nechel. Rovnako som bola aj ja milo prekvapená ako si zvykol, keďže ho na začiatku odmietal.

Určite ho odporúčam.

Curaprox dudlík

Najprv som mala obavy, ako cumlík prijme môj maličký, keďže bol zvyknutý na úplne iný druh cumlíka. Ale moje obavy boli úplne zbytočné 😊. Vôbec si nevšimol rozdiel a hneď ho dudlal. Cumlík má špeciálny ortodontický tvar, ktorý zabraňuje vykriveniu zubov a veľmi dobre sa mu dýchalo.

Veľký set na kúpanie bábätka

Parádny set Hipp 👍

Olejček veľmi príjemne vonia. Osuška je teplučká a jemná k detskej pokožke.
Šampón je veľmi šetrný k detskej pokožke.
Praktická sada na cestovanie, aj na bežné používanie.
Nožničky splnili účel, aj keď to bolo veľmi rýchle strihanie 😂.
Hrebienok je veľmi jemný a príjemný, masážny.
Teplomer je kvalitný, veľké plus bolo, že mal baterku v sebe.
Odsávačka v stave núdze super 👍.

Veľký set na kúpanie bábätka

angie_l  13. máj 2024 Overená recenzia

Set mal u nás veľký úspech

Ako mamička, ktorá dokupuje stále niečo pre svoje novonarodené bábätko, som tento set naozaj veľmi ocenila. U nás mal najväčší úspech uteráčik. Mali sme už jeden, ale tento je na dotyk hebký, mäkkučký, čo maličká oceňuje. Pleťový olejček od Hipp je naozaj kvalitný, potieram na tváričku, keďže má suchšiu pokožku, krásne zvláčňuje. Naozaj praktická vec je set potrieb na nechtíky a teplomer. Ten set je praktický a krásne zabalený, muž keď to videl, veľmi si to pochvaľoval. Čiže u nás sa všetko naplno využilo. A mini osuškou vždy ešte osuším dcérku, zase oceňujem hebkosť. Celý set pre bábätko je kvalitný.

angie_l  13. máj 2024 Overená recenzia

Curaprox cumlík je vhodný pre všetky detičky?

Či je vhodný curaprox pre všetky detičky, je ťažká otázka, pretože ja som bola zvedavá, ako to vezme naša princezná, keďže bola zvyknutá na úplne iný tvar cumlíka. Zo začiatku sa s ním zoznamovalala, vyslovene ho odmietla, tak som jej ho ani nedávala. Na ďalší deň som nevedela nájsť jej cumlík, tak si sama chytila curaprox a zapáčil sa jej a teraz preferuje zase viac curaprox. Ja som šťastná, keď je dcérka spokojná a tiež sa teším, že curaprox je vyrobený tak, aby sa tvarovali dobre ďasienka a zúbky. Čiže aj keď deti odmietajú cumlík, treba vyskúšať, možno len nemajú naňho zrovna chuť 😄. Takže nakoniec ho využívame a sadol nám. Som rada, že niečo robím pre zdravie dcérky do budúcna :). Dcérka má teraz mesiac.

iv32  13. máj 2024 Overená recenzia

Curaprox cumlik

Najprv som mala obavy, ako syn prijme nový cumlík, keďže bol zvyknutý na medelu, ale vôbec si nevšimol rozdiel a hneď si ho zobral. Myslím, že by mu dal 10 z 10 hviezdičiek. Cumlík má špeciálny ortodontický tvar, ktorý zabraňuje vykriveniu zubov a budeme ho používať aj naďalej. Syn si vie pekne chytiť cumlík do ruky aj keď má iba tri mesiace.

Cumlík CURAPROX BABY, veľkosť 0

Testovanie cumlika CURAPROX Baby.

Na začiatku sme cumlík CURAPROX baby síce trochu odmietali, ale nakoniec sme si ho obľúbili a teraz iba tento chceme.🥰 Ukľudní sa pri ňom, aj pekne sám zaspinká. 😊 Odporúčam každej mamičke, aby si zaobstarala cumlík CURAPROX Baby. Neoľutuje kúpu 😊.

stanka562  9. máj 2024 Overená recenzia

Testovanie cumlíka

Doteraz sme nemali skúsenosť s týmto typom cumlíka aj keď sme vyskúšali rôzne značky a tvary, no veľmi ma prekvapil. Malý je spokojný a aj maminka, keďže vie, že cumlík od curaproxu je najlepšia voľba. ☺️

anezka32  29. apr 2024 Overená recenzia

Testovanie cumlíka curaprox

Doteraz sme s týmto cumlíkom nemali žiadne skúsenosti, keďže cenovo mi príde drahší. Malý ho zo začiatku moc neprijal, ale nakoniec mu dal šancu a krásne dudká :)
Zatiaľ sme s cumlíkom spokojní, nemáme mu čo vytknúť.

jitkau  15. apr 2024

Pozitívna skúsenosť

Mala som pre dcéru a dudel vyhovoval, je síce drahšie, ale vydrží dlho

10 z 10

Ruksak Mamaleto splnil do bodky moje očakávania. Keďže mám málo priestoru pod kočíkom, potrebovala som niečo veľké, priestranné, zároveň aj praktické a vhodné na kočík. Ruksak som si hneď prvý deň pripla na kočík a zorganizovala ho vložením vecí, ktoré stále potrebujem mať pri sebe a to sú plienky, vlhčené utierky, dezinfekčný gél, náhradné oblečenie a osobné veci. Ruksak som už pár krát využila aj na menší nákup, vtedy si ho dávam na plecia.☺️. Zaťažila som ho aj na kočíku a všetko vydržal. Veľmi vďačné na ruksaku sú bočné vrecká na vodu. Ja ich využívam aj na mobil alebo balzam na pery, čo potrebujem mať hneď po ruke. Páči sa aj môjmu 7 ročného synovi, ktorý si tam vždy niečo schová, keď ideme von, či už sladkosť, vodu alebo hračku. Ruksak mi počas celého testovania robil radosť. Má toľko priestoru a priehradiek, že sa našlo miestu aj pre knihu.📖 Termo priehradku sme ešte nevyužili, ale určite oceníme neskôr. Dizajn je jednoduchý, nevtieravý a to mám rada. ☺️. S ruksakom nám prišla aj deka. Deka je ľahučká a príjemná s prijateľnými rozmermi. Počas slnečných dní sme ju využili na prikrytie. Dcérka ľúbi byť pri spaní niečím prikrytá, tak sme ju vyskúšali a vôbec sa pod ňou nepotila. Naopak, keď sme šli naľahko von a večer sa ochladilo, deka dcérku zohriala. Materiál je poddajný a mäkký. Jej rozmery sú praktické, všade sa zmestí, aj do ruksaku Mamaleto (vyskúšané😁). Využila som aj na prikrytie do vajíčka. Je vhodná aj do kočíka pod dieťa.

nikita151  13. apr 2024 Overená recenzia

Ruksak je perfektný a deka na toto prechodné počasie do kočíka je ideálna.

Na začiatok chcem povedať, že ten, kto navrhol tento ruksak, je ozaj TOP. Vždy som riešila termoobaly na fľašky, či s čajom alebo mliekom a tento ruksak ich má v sebe zabudované, čo je super. Je tak veľký a priestranný, že som tam zbalila malej všetko čo bolo ozaj treba a ešte aj sebe nejaké veci. Toľko priehradok, ako má tento ruksak, som ešte nevidela. Všetko som si potriedila do zipsových priehradok a keď som potom niečo hľadala, tak mi to zabralo čas, že kam som to vlastne dala, pretože ozaj ich je tam veľa, čo je ale fajn.
Čo sa mi nepáči a bolo nepraktické a nepohodlné, bolo zavesenie ruksaka na rukoväti kočíku!!!
Čo sa týka bambusovej deky, je príjemná na dotyk a na toto počasie je ako stvorená. Malá si ju hneď zamilovala a stále s ňou behá po dome.

deedaa  12. apr 2024 Overená recenzia

Za mňa rozhodne áno

Ja som používala počas testovania ruksak hlavne na bežné nosenie, keďže s kočíkom už veľmi nechodíme. Som s ním spokojná, je veľký, priestranný, s kopou priehradok. Zmestila som tam všetko aj na celodenný výlet. Veľké plus je, že sa dobre nosí, je mi pohodlný na chrbte. Stal sa najpoužívanejším ruksakom u nás doma 🙂. Ja som s ním pre naše potreby maximálne spokojná 🙂.
Na našom kočíku nesedel dobre, neviem či to je kočíkom alebo to je problém popruhov, ktoré sú rovnaké na každom ruksaku. Prekážal mi pri chôdzi, kopala som do neho alebo som musela mať úplne vystreté ruky a to ma po chvíli začal bolieť chrbát. Karabíny na popruhoch sú malé a nešikovné. Jednou rukou sa veľmi zle pripínal na kočík, keď druhou rukou musí človek držať plný ruksak.
Deka je úžasná, mäkká, jemná. Taká akurát na toto obdobie🙂. Deke nemám absolútne čo vytknúť 🙂.

Mamaleto ruksak a bambusová deka

Nenahraditeľní pomocníci na cestách a necestách

M A M A L E T O ruksak a bambusová deka sú nenahraditeľní pomocníci na každý deň. Kočíkové obdobie už máme dávno za sebou a preto sme ho využili na našich cestách i necestách. Jeho dizajn je veľmi nadčasový, elegantný a praktický. Zmestí sa tam naozaj strašne veľa vecí. Otestovali sme ho v knižnici, v meste, v obchode, na kávičke aj na výlete. Ideálny pomocník. Má široké popruhy, ktoré sa pekne prispôsobia na plecia a zabezpečujú komfortné
nosenie. Odniesla som v ňom aj dosť ťažký nákup. Ideálny je na dlhé cesty, pretože obsahuje termo vrecko na teplú svačinku a nemusíte sa už báť, že sa stane malá nehoda, jeho súčasťou je vodeodolná priehradka. S ruksakom sme celá rodinka veľmi spokojní a odporučili by sme ho všetkými desiatimi 🖐🖐.

julik104  9. apr 2024 Overená recenzia

Perfektný batoh a deka pre aktívne mamičky☀️

Moja skúsenosť s týmto batohom a bambusovou dekou je skutočne skvelá (bez akéhokoľvek preháňania)

Batoh sa skvelo a pohodlne nosí na pleciach, no zároveň ho viete pripnúť na akýkoľvek kočík. Je navrhnutý skutočne s rozumom a každé vrecko a priehradka si nájde svoje uplatnenie v praktickom živote aktívnej mamičky.

Je skutočne priestranný a vpratala som do neho všetko potrebné na potulky a výlety+ vždy niečo navyše. Neplánovaný nákup vás už nezaskočí 💪🏻.

Najviac som ocenila veľké vrecká na vodu a termosku s kávou pre mňa, keď dlho kočíkuje. Tiež priestor na notebook či knihu a hlavne na špinavé a mokré veci. Tajné vrecká sú samozrejmosťou 🤗.

Konečne som sa v taške vyznala a našla hľadanú vec do jednej sekundy - nie ako predtým, že vysypem tašku a hľadám cumlík, či rúž alebo niečo iné aj 10 minút 😀.

Deka je príjemná a ľahučká, využili sme ju keď bolo 15 stupňov, aj letných 26 stupňov ako prikrývku na spanie ☀️😎.

Tieto produkty môžem skutočne iba odporučiť 👌Zjednodušia vám praktický život s dieťaťom/ deťmi 😎.

mjml  4. apr 2024 Overená recenzia

Neodlepí se a hezký z nich synovec papá

Koupila jsem tento modrý panda set svému synovci, protože jsem hledala vhodný dárek k jeho jmeninám. Nejdříve jsem se švagrové zeptala, zda by něco takového vůbec chtěla (má už 2 děti, tak aby toho neměla doma hodně) a teda nadšeně souhlasila :)

Set jsem mu jako dárek předala minulý týden a hned druhý den jsem ho z něj úspěšně nakrmila! Líbily se mu hlavně malé příbory a fascinovaně pozoroval, proč nejde miska a talíř odlepit, jaké je to zvířátko a tak dále. Pro nás dospělé potom bylo skvělé, že se nádobí rychle umylo a mohlo jít i do myčky.

Možná ještě dokoupím i ten bryndáček... ale zatím jí velmi pěkně, tak třeba ani nebude potřebný. Za mě super věc pro děti i rodiče.

jaja228  4. apr 2024 Overená recenzia

Krásny a praktický riad za super cenu

Silikónových riadov je veľa, ale tento je taký krááásny, že som ho musela kúpiť. Ten sovičkový dizajn, tie krásny príbory - tie sú síce trošku menšie ako som čakala, ale moja 3 a pol ročná dcérka chce jesť len s ním :D takže pohoda.
Miska - super využívame ráno pred škôlkou, keď dcérka ešte pozerá rozprávku a ja sa nemusím báť, že to prevrhne aj s mliekom a müsli, lebo ten silikón drží jak prilepený :)
Ten tanier je skvelý, používame na chrumky, na mäsko s ryžou a zemiakmi a šalátom, na všetko. Je to sranda, ja sama rada servírujem do takého riadu.
Zvládne umývačku, mikrovlnku, riad nie je horúci - to je veľké plus.
Navyše, skúšala som kečup - úplne ľahučko sa riad umyl len s vodou a neostali ani žiadne fľaky, ani po umývačke, nič.

Detský silikónový riad Mamaleto

Praktický, funkčný a pekný set pre všetkých malých stravníkov

Máme za sebou testovanie jedálenského silikónového setu s príborom v dizajne panda, ktoré hodnotím na výbornú. V skratke - ak hľadáte praktický, funkčný detský riad, ktorý má zároveň pekný a nadčasový dizajn, tento set vás určite nesklame.

Veľmi príjemným prekvapením bolo balenie. Riad prišiel pekne zabalený a súčasťou bola aj kartička s milým pozdravom. ❤️ Maličkosti, ktoré spravia dojem. Poďme však k samotným produktom.

Hneď na úvod by som rada zhodnotila materiál - silikón je mäkký, príjemný, no zároveň je dostatočné pevný, aby si uchoval svoj tvar. Vlastnosti silikónu ocení každá mamička, najmä pri malých deťoch. Je nerozbitný, antibakteriálny, odolný, nepáli, je ľahko umývateľný a môže ísť do umývačky i mikrovlnky. Aj napriek častému používaniu si zachováva svoje vlastnosti, čo sa o plastovom či melamínovom riade nedá povedať. Navyše nevstrebáva pachy a je odolný voči zafarbeniu. A to aj v prípade béžovej farby, ktorú sme si vybrali. 🙂

Táto sada obsahuje praktický mix produktov. Miska je ideálna nielen na príkrmy, polievky či kaše, ale u nás je často používaná aj na ovocie, chrumky či iné snacky. A čo je najobľúbenejším produktom zo sady? Jednoznačne deliaci tanierik, vďaka ktorému viete naservírovať rôzne druhy a textúry jedla, ktoré sa navzájom nezmiešajú.

Príbor má rúčky zo silikónu, vďaka čomu pekne sadne do detskej rúčky, je príjemný na dotyk a nešmýka sa. K lyžičke, vidličke a nožíku by som ešte uvítala väčšiu lyžicu, polievkovú v detskej verzii.

Pohár je dostatočne pevný na to, aby si aj po uchopení udržal svoj tvar. Na spodnej časti má protišmykové drážky.

Pozitívne hodnotím aj prísavky na spodnej strane, ktoré sa postarajú o to, že riad ostane na svojom mieste, a jedlo bezpečne v ňom. A to aj v prípade, že za stolom sedí malé tornádo. Odskúšané na rôznych povrchoch, pričom prísavky držia naozaj pevne. Ak chcete prísavku uvoľniť, spravíte tak jednoducho pomocou patentu.

Dizajn setu je presne podľa môjho gusta. Jemné farby, žiadne kikiriki obrázky, iba minimalistický dizajn znázorňujúci pandu. 🙂

Ako som hovorila už v úvode, set je skutočne praktický, funkčný a obsahuje produkty, ktoré skutočne využijem, čiže nič navyše, čo by sa iba povaľovalo zapadnuté v skrinke. Navyše je v krásnom, nadčasovom dizajne. A práve táto kombinácia je u mňa pri výbere a kúpe rozhodujúca.

Detský silikónový riad Mamaleto

Tento jedálenský set bola láska na pvý pohľad ❤️🍽

Silikónovým jedálenský set bola pre mňa novinka, ale musím napísať, že si získal naše srdcia na prvý pohľad. Dizajn je krásny, dcérka po rozbalení sa mu veľmi potešila 🙂

Mám silikónový set v ružovej farbe ktorá je krásna nevtieravá. Set je vhodný do umývačky riadu aj mikrovlny. Odoláva teplote až do 220 •C. Nemám umývačku riadu a riad sa mi umýval veľmi dobre. Najprv som sa obávala miest, kde sa silikón spája s prísavkou, či sa tak s hubkou dostanem, ale nebol to vôbec problém 🙂

Silikón je mäkký, ale zároveň dostatočne tvrdý na to, aby držal svoj tvar. Je antibakteriálný a nevstrebáva pachy z jedla a agresívnejšie jedlo typu paradajková omáčka ho nezafarbila :) V neposlednom rade musím spomenúť vychytávku v podobe prísavky, ktorá naozaj držala na stole. Prísavka má patent s ktorým uvoľníte jej tlak a tak riad bezproblémov odstránite zo stola.

• miska má ideálnu veľkosť na detskú výživu, domáci jogurt, alebo polievku pred hlavným jedlom
• príbor sadol do detskej ručičky, vďaka silikóny sa nešmýkal. Veľkosť tiež ideálna pre 2,5+ ročné dieťa.
• deliaci tanierik je skvelý na snack, rôzne druhy ovocia.
• tanierik ideálny na hlavný chod.
• pohárik, ten prídavku nemá aby dieťa nemalo problém sa napiť, ale tiež na stole držal stabilitu, na spodku má protišmikové drážky.

Sama poznám ten pocit, keď dieťa rozbije tanier a jedlo skončí na zemi. S týmto jedálenský setom tieto starosti odpadajú ❤️🍽