Detská umývacia emulzia a šampón s nechtíkom alverede

Detská umývacia emulzia a šampón alverde (250 ml) jemne čistí citlivú detskú pokožku a jemné detské vlásky bez toho, aby ich vysušila. Jemná prírodná receptúra s výťažkom z bio nechtíka obohatená o bio mandľový olej zanecháva na pokožke zamatovo jemný pocit, je obzvlášť šetrná k pokožke hlavy a vlasy zanecháva poddajné pre ľahšie rozčesávanie.

Kde kúpim detskú umývaciu emulziu a šampón s nechtíkom alverede?

Hodnotenia a skúsenosti s detskou umývacou emulziou a šampónom s nechtíkom alverde

Máš skúsenosť s detskou umývacou emulziou a šampónom s nechtíkom alverde?
zuzanars  23. sep 2022

Detská umývacia emulzia Alverde

Detská umývacia emulzia Alverde je vhodná pre detskú citlivý pokožku aj háklivé očká:-). Deti nefrflali, čo je dobré znamenie. Neodolala som a vyskúšala som aj ja.
Jediné, čo môžem vytknúť je malé balenie, uprednostňujem väčšie.
  • Vhodný na detskú pokožku
  • Malé balenie
lujzamisko  20. sep 2022

Emulzia

Na tento produkt som bola veľmi zvedavá. Syn má dosť citlivú pokožku na niektoré prípravky a tak s malou dušičkou som ho sprchovala. Ale poviem vám, že vôňa bola jemná, textúra tak akurát aj hustotou. Syn ostal bez reakcie, čo ma veľmi tešilo a jeho dlhé vlásky ostali veľmi jemné a ľahko sa aj česali. Odporúčam.
  • Veľkosť balenia
  • Penivosť
mravenek  19. sep 2022

Pre deti aj dospelých

Umývacia emulzia a šampón v jednom. Pre tých najmenších ideálna kombinácia.
  • Pre citlivú pokožku detí
nikolasamolej  19. sep 2022

Alverde Baby

Príjemné voňavý aj pre citlivú pokožku. Mne vyhovuje aj hustota produktu.
  • Príjemná jemná vôňa
  • Citlivý k pokožke
  • Príjemná textúra
lienka525  18. sep 2022

Detský gél

Detský Alverde umývací gél má tiež príjemnú vôňu. Neštípe v očiach a hoci moje deti majú citlivú pokožku, ostali bez reakcie čo hodnotím ako plus.
12barbara  14. sep 2022

Spokojnosť

Túto detskú emulziu a šampón som testovala na dcére. Má 8, ale pri umývaní vlasov je ako bábätko - zavreté oči a nedajbože aby jej šampón stiekol do očí 🙈. Našťastie tento ju v očiach vôbec neštípal. Obe nás zaujala príjemná nechtíková vôňa. Vlásky mala hebké a jemné po umytí, s rozčesávaním problém nebol. Ako umývacia emulzia tiež môže byť, jemne pení a dobre sa nanáša pri umývaní.
  • Príjemná vôňa nechtíka
  • Jemne pení
  • Neštípe v očiach
  • Pokožka aj vlásky hebké a jemné
puskaruka  13. sep 2022

Príjemný kúpeľ

S týmto detským kúpeľom som veľmi spokojná. Príjemne vonia, je šetrný k pokožke a jemne pení.
  • Hustý
  • Šetrný k pokožke
eddrienna  13. sep 2022

Nechtíkový zázrak

Tento výrobok som túžila testovať. Prečo? Syn má atopický exém a na jeho jemnú a citlivú kožičku najlepšie zaberá nechtíková masť. Produkt je hustejší, krásne jemne vonia. Na pokožke akoby ostane, vsiakne a tým ju aj hydratuje. Pripomína sprchový šampón a krém zároveñ. Syn nemal žiadne pupáčiky, sám povedal, že to je ako krém, ktorý dávame po sprche. Vyskúšala som sama na svojej pokožke, keďže detske sprchové milujem. Tento je to topka.
  • Hustota
  • Veľkosť balenia
renca1992  15. aug 2022

Je super

Už ho používáme dlho a nemenila by som. Dcérke vyhovuje a krásne voní po nechtíku nie chemicky. Tiež je cenovo dostupný.
  • Naozaj jemný k detskej pokožke, neštípe.
tinibini  20. feb 2022

Príjemné prekvapenie nielen pre deti

Keďže syn má iba pol roka, čiže má prirodzene hebkú pokožku a vlásky tak som produkt vyskúšala aj na sebe. Bola som veľmi príjemne prekvapená, keďže po väčšine sprchových gélov mám extrémne suchú ruku, ale po tomto to bolo opačne. Ako ďalšie pozitívum by som uviedla vôňu a zloženie produktu, jediný mínus je z môjho pohľadu, že slabo pení, takže som ho musela použiť viac.
  • Nevysušuje pokožku
  • Slabo pení
tincek12  20. feb 2022

Umývacia emulzia a šampón v jednom

S testovaním tohto produktu som spokojná. Sprchovacia emulzia nedráždila synovi pokožku, jeho vlásky boli hebké. Taktiež sa mi páči, že výrobok obsahuje Bio nechtík.
  • Bio produkt
  • Bez parabénov, syntetických látok
  • Jemne pení
  • Príjemne vonia
maca21  18. feb 2022

Alverde šampón s nechtíkom

Testovali sme tento šampón. Ako plusy by som hodnotila, že je hustý a má výbornú konzistenciu. Pokožku zanecháva hebkú a malý, čo má problémy so suchšími flacikmi, pri tomto produkte naše problémy uplne vymizli. Čo by som tomu vytkla, za mňa nemá porianu vôňu. Vonia pri kúpaní, ale potom ju vôbec necítiť ako pri iných produktoch. Ale asi som teda náročná.☺Inak spokojnosť, hlavne by som odporučila u detičiek s ekzémami. Je na prirodnej báze.
  • Je hustý.
  • Vhodný na problémovú ekzémovú citlivú pokožku.
  • Pokožku zanecháva hebkú.
  • Chýba mu vôňa.
  • Určite by som ocenila pumpičku pre jednoduchšiu manipuláciu, hlavne ak sa kúpe bábätko a mamina je naňho sama.
petranagy  17. feb 2022

Detská umývacia emulzia alverde

Pri tomto produkte mi vadilo, že slabšie pení. Inak mu nemám čo iné vyčítať. Príjemná vôňa nechtíka. Konzistencia je za mňa ok.
A veľkým plusom je, že pokožka ostáva stále rovnaká, nie je vysušená.
  • príjemná vôňa
  • nevysúša pokožku
  • konzistencia
  • bio produkt
  • slabo pení
dominica_mi  17. feb 2022

Alverede pre deti aj dospelých

Umývacia emulzia ma prekvapila hneď na začiatku testovania príjemnou konzistenciu. Je to niečo ako gél, ale nesteká medzi prstami, drží si konzistenciu. Emulzia je priesvitná, bez farbív. Aspoň teda myslím. :) Umýva sa s ňou veľmi dobre, nepení nejako extra, čiže sa dobre umýva z pokožky. Vôňa je jemná, nevtieravá, neprevonia sa ani po dlhšej dobe používania. Môj malý tester by uvítal atraktívnejší obal, keďže to je malý chlap a kvetinky sa mu nepáčili. 😊 Aj keď je emulzia určená všeobecne deťom, používala som ju aj ja a mne sa obal páčil.
  • Umývateľnosť
  • Vzhľadovo nezaujímavý obal pre chlapcov ;)
mirka9636  16. feb 2022

Umývacia emulzia s jemnou vôňou

Ak sa Vám páčia detské umývacie emulzie, z ktorých cítiť prírodu, tak táto stojí za vyskúšanie. Emulzia má krásnu, jemnú, vôňu nechtíka. Po umytí, vaše dieťatko krásne vonia. Mňa táto vôňa tak trochu vrátila do detstva. :) Emulzia veľmi nepení, čo je tiež výhoda, netreba toľko zmývať. Vyskúšali sme na bábätku, aj na 3-ročnom synovi. Žiadne alergie sa neobjavili. Pokožka bola krásne jemná, nebola vysušená. Oceňujem aj bio kvalitu. Za mňa jednoznačne odporúčam vyskúšať.
  • Krásna jemná vôňa nechtíka
  • Bio zloženie
  • Nevysúša pokožku
  • Veľmi nepení
  • U mňa nie sú žiadne
martina310  16. feb 2022

Umývacia emulzia a šampón

Výhodou tohto produktu je, že ho je možné používať na telo aj vlasy. Nechtík zanecháva veľmi príjemnú a jemnú vôňu. Žiadne alergické reakcie sa našej 10-mesačnej dcérke po tomto produkte neobjavili. Jedinou maličkou nevýhodou bolo pre mňa, že nemá na obale pumpičku. Ale dôležité je, že je tento produkt veľmi príjemný na pokožku. Negatíva na tomto produkte som inak žiadne nenašla, a určite ho odporúčam vyskúšať.
  • veľmi príjemná vôňa
  • vhodná na telo aj vlasy
  • extra jemný k očiam
  • obal nemá pumpičku
lucylliana  16. feb 2022

Alverde 2v1

Tento šampión s umývacou emulziou v 1 krásne vonia. Jeho gélová konzistencia je dobrá v tom, že gélu stačí len malé množstvo, aby napenilo hubku. Gél je možné dať aj do vaničky ak chceme bublinky.
misinka0611  14. feb 2022

Alverde detský šampón a umývacia emulzia

Tento šampón a sprchový gél 2v1 má príjemnú vôňu nechtíka. Jeho konzistencia je hustejšia, a preto mi pri kúpeli dcérky stačilo menšie množstvo. Sprchový gél pení minimálne, je jemný k detskej pokožke. Na pokožke zanechal príjemnú vôňu, pokožku nevysušil ani nespôsobil alergickú reakciu.
  • pH neutrálny
  • príjemná vôňa nechtíka