Detské výživy a pokrmy OVKO

Produkty značky OVKO sú detské výživy a príkrmy vyrábané na Slovensku. Ich tradícia siaha až do roku 1975. Základnou surovinou, pre väčšinu ovocných detských výživ značky OVKO, je jablkové pyré vyrábané z čerstvých, prevažne slovenských jabĺk priamo v závode. Produkty OVKO so svojou širokou ponukou, viac ako 50 produktov, kompletne pokrývajú potreby pre prvé príkrmy aj pre staršie deti.

Detské výživy a pokrmy OVKO

Produkty OVKO Produkty OVKO sú teraz dostupné v nových dizajnoch. Vybrať si môžete z pasterizovaných ovocných a ovocno-zeleninových výživ, výživ s piškótami, jogurtom a tvarohom, ale taktiež sterilizovaných zeleninových a zeleninovo-mäsových príkrmov. Žiaden z produktov neobsahuje škroby, ak sú zahusťované, tak výlučne kvalitnou ryžovou múkou. Ak si potrpíte na BIO kvalite, určite vás zaujme široké portfólio produktov pod značkou OVKO Bio.

Okrem klasických populárnych ovocných výživ v skle, sú v ponuke aj ovocné kapsičky, vyrábané zo 100% ovocného pyré, bez pridania cukru alebo akýchkoľvek zahusťovadiel a obohatené o vitamín C.

Hodnotenia a skúsenosti s detskými výživami a pokrmami OVKO

Máš skúsenosť s detskými výživami a pokrmami OVKO?
lara45  4. máj 2022

OVKO

Každá výživa od OVKA nám veľmi chutila a naša obľúbená ostáva karotka a jablko, no pridala sa k nim aj broskyňa. Takže ostávame verní značke OVKO.
konik_testuje  4. máj 2022

Rokmi overená kvalita

Za redakciu Modrého koníka môžeme ovocné príkrmy OVKO odporučiť. Pochutili si na nich ako najmenší členovia, ktorí so zavádzaním ovocných príkrmov ešte len začínajú, tak aj školáci, ktorých potešilo ovocné prekvapenie v desiatovom boxe.

Chuť výživ je veľmi dobrá. Vďaka najrôznejším kombináciám ovocných zložiek vo výživách je ponuka skutočne pestrá. Oceňujeme použitie kvalitných surovín a slovenský pôvod. Majú priaznivú cenu a kúpite ich v každých bežných potravinách.
  • základnou surovinou, pre väčšinu ovocných detských výživ značky OVKO, je jablkové pyré vyrábané z čerstvých, prevažne slovenských jabĺk
  • široké portfólio produktov
  • vyhovuje tým najprísnejším nárokom na kvalitu jednotlivých zložiek
  • neobsahujú žiadne škroby
  • ak sú zahusťované, tak výlučne kvalitnou ryžovou múkou
  • bez pridania cukru a obohatené o vitamín C
ceresnicka111  3. máj 2022

Ovko, naša každodenná maškrta

Ocenila to hlavne naša dvojročná dcérka ktorá sa ich doslova nevie dojesť.Je to jej obľúbená maškrta ktorá nás sprevádza pri prechádzkach vonku alebo pohárik výživy rýchlo spapá ako olovrant. Veľmi nás potešil balíček s množstvom príchutí ktorým som neodolala ani ja a musela som ochutnávať spolu s dcérkou 🤭😃
  • Bez ochucovadiel a konzervantov
  • Veľké množstvo ovocných kombinácií
  • Výborná chuť
  • Uvítali by sme aj väčšie kapsičky
martina2111  2. máj 2022

Testovanie OVKO 🥰

V prvom rade výživy Ovko oceňujem ja ako mamička, že sú bez pridaného cukru 🙂 náš malý Maťko (včera mal 8 mesiacov) túto značku priam zbožňuje. Ešte na začiatku sme vyskúšali aj iné značky, ale tie doslova vyplul 🤣 vďaka ovku a modrému koníku sme mali možnosť vyskúšať aj kapsičky, ktoré sme doteraz nepoznali. Perfektná skúsenosť, keďže sme nemuseli použiť lyžičku,aj keď som neverila, že to malý zvládne, ale dal to na jednotku a ešte sa dokonca naučil aj sám si cucnut a mamina nemusela vytláčať ☺️ teraz na leto do kočíka to bude super čo sa týka kapsiciek. Samozrejme chutnala aj mama a všetko je super. Maťkovi najviac chutilo všetko kde bola slivka a keďže sme dostali aj jahodové,tak sme už zaviedli aj jahody a tie chutia tiež 🥰 Ovko jednoznačne odporúčame 😍🥰
  • Kapsičky sú top
  • Pochutí si dokonca aj maminka ☺️
  • Spokojné bruško hovorí za všetko 😘
nikola26110101  1. máj 2022

Testovanie ovko

Neviem prečo, ale nikdy som si kapsičky v obchodoch, kde chodievame nevšimla a teda bola to naozaj chyba.

Kapsičky akurát padli vhod, nakoľko dcérka počas testovania zostala chorá a kapsičky sú vždy naša záchrana. Prekvapila ma ich hustota, ktorú naozaj chválim, taktiež sa mi páči, že kapsičky nie sú úplne natrieskané a hneď po otvorení nevytečú. Výživy v skle sme dokonca využili aj my dospeláci. Puding robievam spolu s výživou a poviem, že pasoval aj tam. No z tej chuti som odpadla a na fotku zabudla. Jediné mínus, ktoré by som dala menším kapsičkám, ktoré sme museli vždy brať po 2ks. 🙈😀

Určite budeme s produktami OVKO maškrtiť aj naďalej.

❤️
  • Hustova
misinkaha  1. máj 2022

Testujeme Ovko 😋

Miškovi každá jedna kombinácia chutila. V pohárikoch mal výživu vždy na 2 krát, kašičky zjedol naraz (tie sme hlavne využívali, keď sme niekam išli).

Oceňujem Bio kvalitu a možnosť výberu bez cukru.

Kapsičky sú výborné na cesty. Keďže sám z ich nevie ešte papať, tak som ich dávala priamo na lyžičku.

Konzistencia je akurát, pár sme mali aj od iných značiek a tie boli moc riedke, čo nám nevyhovovalo.
Príchutí je veľa na výber, dajú sa aj po celý mesiac pekne kombinovať.

Odporúčame všetkými 10timi. 👌🏻

Top, že ovko je od slovenského výrobcu.
Ostavame verný tejto značke a chutí aj starším deťom.
  • Vitamín C
  • Konzistenci
  • Veľký výber príchutí
veve44  1. máj 2022

Ovko nikdy nesklame :)

Poviem Vám, aj ja som si pochutila keď mladý pánko nezjedol všetko naraz 🤗😃
My roky kupujeme OVKO výživku v skle, nakoľko mám staršiu dcérku, ktorá ho obľubuje s piškótami ako aj ja od môjho detstva.
Veľmi sme sa potešili testovaniu, nakoľko nám boli doručené kapsičky, ktoré každá maminka ocení. Sú super skladné a hodíte ich pomaly do vrecka od nohavic (tie menšie) a poslúžia výborne.
Nás zachraňuju najmä ak sme dlhšie v meste, u lekára, či na bežnom dlhšom nákupe, alebo len ako snack medzi raňajkami a obedom, či obedom a večerou. Naposledy v obchode s oblečenim, keďže mu už bolo dlho. Kapsička zasýtila, aj zlepšila náladu :).

Tešíme sa verzii zeleninovej a hlavne Bio kvalite, ktorú Ovko prináša. Mrzí ma len, že zeleninové sa nedajú kúpiť v malých reťazcoch. Ale to nevadi, radi si po ne skočíme do veľkého a to neberiem po kuse, ale rovno 5 - 10 ks nech mám vždy po ruke.

Keď sa chystáme aj na návštevy a myslím vždy na detičky, ktoré sú v domácnosti, pribalím si kapsičky. Proste rituál, namiesto sladkého, nech vezmem čosi zdravšie.

Konzistencia a chuť sú výborné, netečú, zeleninové sú veľmi poctivé a husté. I keď zeleninové sme teraz netestovali, ale chcem ich spomenúť, pretože sú nielen obalom a bio kvalitou pútavé, ale aj naše obľúbené takisto ako ovocné. Naše obľúbené sú záhradný mix, ale aj klasika jabĺčko či hruška:). Zasýtia, ľahko sa otvárajú. Za mňa výborný výrobok :)
  • Kvalita bio
  • Praktickosť
  • Ziadne
mimi852021  29. apr 2022

Ovko ako vždy nesklamalo

Som velmi rada, že nás vybrali do testovania. U nás doma máme vždy aspoň 20 výživ s príchuťou jablka, nakoľko ich zbožňujem aj ja. Malému samozrejme dávam aj iné príchute, ale pri jablkovej sa až celý trasie od radosti. V každom prípade mu chutili všetky a zjedol každú jednu naraz. Ovko na cestu mu tiež velmi chutilo, ale je to menšie balenie a tak mi zjedol aj dve. Takže pokračujeme a vždy mám so sebou radšej sklenenú výživu. Iného výrobcu ani nekupujem a určite budeme pokračovať. A nebudem sa diviť, keď ešte aj synove deti budú jesť Ovko. ďakujeme
  • Malé balenie Ovko na cesty
kathy1030  28. apr 2022

Chutné výživy

Moja 10 mesačná dcérka mala pred časom problémy zjesť ovocné výživy. Ako sme začali podávať výživy od Ovka, všimla som si, že jej musia veľmi chutiť, keďže zrazu nemala problém zjesť aj celý pohárik naraz. A chutili jej doslova všetky. Takže som rada, že sme mohli vyskúšať viac druhov a tak sa naučiť jesť aj ovocné výživy bez problémov. Ďakujem Ovku a už iné výživy ani nekupujem.
  • Rôznorodosť
linsss  28. apr 2022

Dobroty od OVKO

Mne osobne hneď po otvorení balika ulahodila rozmanitosť farebných obalov, čo oceňujem, nakoľko mi záleží na tom ako čo vyzerá, veď predsa aj obal predáva.

Ďalej som bola prekvapená, že OVKO ponúka aj radu BIO. Čiže mamička si môže vybrať klasiku alebo fakt BIO..

Ďalej som sa zamerala na hustotu výživ, pretože často sa mi stávalo, že vyživy v skle boli tak riedke, až mi pripomínali obyčajnú zafarbenú vodu . Ale tuto sa to nepotvrdilo a OVKO má fakt kvalitné a husté výživy.
No ale testom si musela prejsť aj kapsička, tak som si ju vytlačila na tanier a veru nesklamala ani tá.

Priemerná cena je okolo 1 eura ( podľa Heureky ), takže myslím, že je to dosť veľký konkurent pre iné značky a dokonca veľké plus je, že je to Slovenský výrobok.

Počas 2 týždňov testovania som žiadne negatívum nenašla.
Mne sadli, deťom chutia, takže určite to neboli naše posledné dobroty od OVKO_SK:)
  • - slovenský výrobok
  • - hustota
  • - BIO výrobky
  • - žiadne
moncici7777  28. apr 2022

Praktické a chutné:)

Ahojte. Mali sme možnosť vyskúšať pestrú ovocnú paletu OVKO produktov. Na domáce maškrtenie sme volili výživu v poháriku. Ovocné kapsičky sme si brali zas na prechádzky, ihrisko.. Vyhovuje mi táto forma a hlavne viem, že desiata/olovrant je zdravá, ovocná. Okrem iného zabaví neposedné dieťa v kočíku ;).
Dá sa povedať, že príchute nám chutili všetky. Keďže sa snažíme podávať pestrú stravu deťom, je fajn striedať jablko, marhuľu, broskyňu ale aj slivku :). Ovko výživy určite zaraďujeme do nášho jedálnička.😋😋
  • Výživa v praktickej kapsičke vhodná na cesty
  • Veľký výber príchutí
  • Zdravá forma maškrty do kočíka
  • Vyvážená chuť
  • Treba si odsledovať aby dieťa nestlačilo príliš silno kapsičku :D
nikibur  26. apr 2022

Ovko degustácia

Mali sme možnosť testovať resp.ochutnávať ovocné príkrmy OVKO. Musím povedať, že každá jedna príchuť mala úspech. Ninke veľmi chutili a pravdaže aj maminka ochutnala😍👌. Skvelá vyváženosť a kombinácia chutí, super zloženie, praktickosť kapsičiek, no proste maximálna spokojnosť ❣️. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za túto možnosť a určite budem kupovať tieto "šmakocinky" a aj ich ďalej odporúčame ♥️.
  • Vyváženosť
  • Trvanlivosť
speedyna  26. apr 2022

Vladko testuje ovko 😁😁😁

Hneď ako sme dostali balík, začali sme skúšať nové chute. Aj keď Vladino miluje ovocné príkrmy a nikdy nepovie nie 😂, tak ovocná taštička banán-slivka-jablko to vyhrala, naozaj si ju veľmi obľúbil. Ale všetky výživky chutia veľmi dobre, nie sú veľmi sladké, primeraná hustota. Nemám čo vytknúť. Ovko výživky sme kupovali aj predtým a len som sa opäť presvedčila, že ozaj všetky chutia výborne a cenovo, ale aj kvalitou môžu konkurovať aj cenovo oveľa drahším príkrmom iných značiek. Na fotke sa Vladinko takto teší na svoju obľúbenú Ovko kapsičku
silviaholkova  26. apr 2022

Mňamky od OVKA

Prvý krát sme mali možnosť zapojiť sa do testovania detských výživ. Veľmi som sa potešila keď mi prišla správa a to hlavne z toho dôvodu, že môj 10-mesačný syn miluje výživky tejto značky.
Niektoré sme skúšali prvý krát a musím uznať, ze chuť je naozaj sladká a tak sa teda detičkám nečudujem že ich tak milujú. 🤪
Momentálne prechádzame obdobím prerezávania zúbkov, takže jedlo je náš úhlavný nepriateľ, avšak výživky nikdy môj syn neodmietol. Niekedy bola dokonca jedna málo.😁
  • Kombinácie
  • Sme nepostrehli
martin_martina  26. apr 2022

Testovanie OVKO výživy

Bola som šťastná, že si nás vybrali, pretože náš synček ich zbožňuje, chutia mu všetky kombinácie, vždy spapá až do dna a ešte stále si pýta. A ja ako mamička zas vyzdvihujem to, že sú slovenskej výroby zo 100% ovocných pyré, dokonca s vitamínom C a čo je pre mňa dôležité je, že sú bez pridaného cukru. Na OVKO výživách oceňujem aj rôzne druhy balenia. Vyhovuje nám, že si môžeme vybrať či už zo sklenených pohárikov alebo super kapsičiek na cestu aj z BIO produktov :) .. Chceme sa veľmi poďakovať, že sme mohli byť súčasťou testovania. ĎAKUJEME a odporúčame OVKO všetkým mamičkám pri výbere detských výživ. 😊
  • Slovenský výrobca
  • 100% ovocné pyré
  • Vitamín C
  • Rôzne druhy balenia
  • BIO produkty
  • Veľký výber z druhov ovocia
sandulienka5  25. apr 2022

OVKO výživy

Som trošku náročná mamička a veľa času strávim čítaním etikiet aj v obchodoch, ani tu to nemohlo chýbať. Nenašla som žiadne nedostatky, či už produktov Bio alebo klasických výživ. Čo mňa osobne ako celiatika najviac teší je označenie "bezlepkové". Tak som kľudne mohla aj ja veselo ochutnávať.
Všetky produkty synovi chutili, bodaj by nie, keď sú také chutné. Kapsičky sú výborné, keď človek nemá čas. Ja ich beriem na výlet, vychádzku, na ihrisko, do záhrady. Iba chytím, hodím do tašky a v prípade potreby vyberiem a podávam. (Na fotke bude vidno, že to dokázal dokonca aj môj muž 🤭). Výživy v skle som podávala aj ako raňajky, desiatu alebo olovrant. Nekupujem ochutený jogurt a preto tieto výživy z obyčajného bieleho jogurtu spravia dezert.
I keď synovi všetky chutili, mám dojem, že najviac zabodovala Ovko Bio garden mix. A na moje prekvapenie sa syn naučil za sekundu vycucať celý obsah. 😁
  • Praktické balenie
  • Bio sú bez cukru
jessica45  25. apr 2022

Ovko detské výživy 😊

Hneď ako nám prišiel balíček sme museli ochutnať. Dcérka miluje ovocné výživky, sú skvelé na desiatu alebo len tak si pomaškrtiť 😊. Výživky od Ovka sú proste skvelé, veľmi nám chutia, majú rôzne príchute a druhy v kapsičke do ručičky, či v poháriku.
  • Výborná chuť
  • Flaškové aj kapsičkové do ruky
  • Vyvážené chute
  • Primeraná cena
  • Veľký výber
  • Zatiaľ som neprišla na nejaké nedostatky
miskaleonorbi  25. apr 2022

Ovko výživky a naše testovanie chutí

Ahojte, chcela by som vám s Maťkom predstaviť Ovko výživky . Boli sme zapojení do testovania Bio a klasických výživiek Ovko 🍏.
Tieto výživky sme poznali už aj predtým, Maťkovi veľmi chutili, hlavne slivka, jablko a broskyňa, jablko.
Ostatné má tiež rád, no napríklad u nás nezabodovala jahoda 🤷🏼‍♀️. Maťko nemá všeobecne rád jahody, tak som ani veľmi nepočítala s tým, že mu bude chutiť výživka obsahujúca do veľkej miery jahody 🍓.

Pri ochutnávaní Bio výživiek som zostala v nemom úžase z toho, ako malému chutili. Mali sme možnosť ochutnať z viacerých príchutí, no na počudovanie všetky chutili (dôkaz o tom, že chutilo, môžte vidieť na fotkách 😃)

Pri ochutnávaní výživiek Bio záhradná zmes, Bio jablko-mrkva, Bio jablko-banán-mrkva, Bio hruška či Bio jablko-mrkva-banán-broskyňa, som videla v synových očiach niečo neskutočné. No čistú lásku k nim.

Klasické výživky Ovko sme poznali - ako som už spomenula - dlhšiu dobu, tak tie už veľmi nezaujali, ale samozrejme chutili všetky okrem spomínanej nešťastnej jahody 🥲🍓 .

Výživky odporúčam všetkými desiatimi.
Nie som mamička, čo by písala skvelú a úžasnú recenziu aj napriek tomu, že by nechutili. Toto je naša recenzia a je čisto úprimná ☺️. Pretože takto sa nám to páči 🙂.

Ďakujem vám za prečítanie a prajem vám krásny zvyšok dňa . ❤️
  • Zloženie je 100% ovocie
  • Chutné kombinácie ovocia
dominika4283  25. apr 2022

Ovko

Detské výživy Ovko sú pre nás skvelou desiatou aj olovrantom. Sú sladučké a bez pridaného cukru. Veľmi pekne voňajú po ovocí a aj tak chutia. Páči sa nám široký výber produktov a aj cena. Kapsičky sú veľmi skvelé na cesty a nášmu bábätku sa veľmi páčia obrázky na nich. Sme s nimi spokojní. 🙂
  • Lacné
  • Chutné
  • Okulahodiaci obal
  • Praktické na cesty
  • Dostatočné množstvo v balení
nikibur  20. apr 2022

Testovanie Ovko ovocných príkrmov

Vďaka konik_testuje sme mali možnosť testovať a ochutnávať ovocné výživy a kapsičky od spoločnosti Ovko. Mali veľký úspech 😍 každá jedná príchuť bola dokonalou kombináciou jednotlivých druhov ovocia. Ninka si veľmi pochutnala 👌 ďakujeme za naozaj chutné a kvalitné produkty 👌
  • Praktickosť
tindes  13. apr 2022

Ovko chutne vyživy

S výživami ovko som mala skúsenost aj pred deťmi,ja sama mam veľmi rada ovocné výživy a vyberala som si priamo tieto,lebo zo širokeho portfolia vyrobcov mi naozaj nezaujato chutili prave od tejto firmy ☺️👍 cena je primerana a chuť vynikajúca. Ako som mala detičky,aj moj maly si oblubil vyzivky,hlavne jahodovu ☺️👍 ja som bola spokojna,ze ma zdravu desiatu alebo olovrantik bez pridaneho cukru.. a teraz ,ked mam dcerku,velmi ma potesilo,ze začali vyrabat aj verziu vo vrecúškach😎👍 pre decka je to ako keby zazrak-ked je to vo vrecúšku,chutí to este viac ☺️👍 😅(aj 7rocny si zvykne ,,ukradnut “😉) a tak pri malej mam vzdy zasobu v taske-2-3kusy,ked nas prepadne hlad a nestihame prist domov,cucneme si zdravu maškrtku ☺️ 🥰 a doma,ked zarabam malej ryzovu kašičku,zvyknem jej pridat 2-3lyzicky z vyzivy a ma chutnu ovocnu prichut ☺️👍 . Obcas si ukradnem vecer vyzivu aj ja-ja si ju trosku ohrejem a mnam 😜 maškrtim aj ja 😉
  • Vyborna chut
  • Prakticke balenie
  • Primerana cena
  • Zdrave zloženie
  • Rozličné lákavé príchute
  • Niektoré trošku riedke
lenik888  13. apr 2022

Ovko mňam!

Do testovania sme sa pustili s plnou chuťou!
Kapsičky aj výživy sú nielen chutné, ale aj zdravé a čo je skvelé,sú dokonca bez pridaného cukru a s vitamínom C.
Ak chcete svojim ratolestiam dopriať skvelú dávku vitamínov , určite siahnite po detských výživách od Ovka, ktoré sa dokonca vyrábajú v mojom rodnom meste Nové Zámky. ♥️
  • Praktický recyklovateľný obal kapsičiek
  • Tradičný slovenský výrobca
  • Bezlepkový výrobok
katkapetko  12. apr 2022

Slovenské a mňam

Výživky OVKO som spoznala už pri prvom dieťatku a to je už 7 rokov. Za tie roky sa v podstate nič nezmenilo. Sú stále mimoriadne chutné a chutia nielen deťom, ale aj mne. Oceňujem doplnenie sortimentu o rad BIO. Je tiež veľmi chutný. U nás doma chutili všetky, najviac však jabĺčková klasika.
  • chutné
  • slovenské
  • s tradíciou
  • kvalitné
  • rad BIO
nivea93  12. apr 2022

Chutia nám,

Našej 7 mesačnej Nine aj skoro 3 ročnej Lei, ktorá jej ich i čas vyjedá, veľmi chutia. Doma ich mame v zásobe vždy niekoľko. Vyskúšali sme už rôzne príchute, ale medzi favoritov patrí jablkovo marhuľová 👌
  • Slovenske
  • Dostupne
dimancheee  9. apr 2022

Jedným slOVKOm,super OVKO.

Doteraz chutili mne a odteraz chutia aj mojej dcérke.
Pre bobko zatiaľ vyberáme tie bez cukru,ale ja si pochutím na ktorejkoľvek 😄
petrasrogonova  8. apr 2022

Detské výživy OVKO

Patria medzi naše top značky ktoré radi používame. Zatiaľ sa iba rozbiehame, keďže malá má iba 6 mesiacov a začíname iba s príkrmami ,ale isto po nich siahneme aj naďalej.
  • Veľký výber a variant
  • Výhodné balenie v kapsičke
zuzina1988  7. apr 2022

Chutili mne a teraz i mojmu synčekovi

Ovko a jeho predchodcovia sprevádzajú našu rodinu cez vyše 40 rokov, keďže mamička aj krstná mama vo fabrike na výrobu pracovali dlhé roky. Ako malá som zjedla výživku, odmočili sme vo vode obal a potom som si vystrihovala zvieratka z obalu. Dnes po 33 rokoch našej rodine výrobky Ovko chutia stále, malý synček si rád pochutí na Ovku, najradšej má výživku 😍 jablčkovú a jahodovú.
  • chuť
  • čerstvosť
  • vôňa
  • rozmanitosť chutí
  • možnosť sklíčko opatovne použiť
  • kapsička je neekologické balenie
zuzanaulicna  6. apr 2022

Nikdy jej nie je dosť

Kupujem ich sebe, lebo deti v obchode keď sa pýtam, tak nikdy nechcú. A keď dostanem chuť a idem si doma dať, tak zistím, že nemám ani jednu?! Áno, presne tie deti, ktoré nechceli mi zjedli všetky 😂 Každá jedna výživa od OVKO je výborná 🔝😉🙂
  • Malá fľaštička 😂
rebbecca2354  6. apr 2022

Dlhoročná overená kvalita

Terraz dávam svojim deťom,najviac nám chutia jablkové,aj jablko vanilka,jablko jahoda
Najlepšie výživy už dlhé roky,ja ako malá som len tie jedávala
  • Chutne
  • bez éčok
  • bez pridaných latok
  • Veľký vyber
  • Vyššia cena
lucije7  5. apr 2022

Mnamka ovko

Malej Eliške chutia vsetky príchute vyziv OVKO. lubime ich v sklenej flasi aj kapsicky do rucky.
:) mnam
ked papa vyzivu OVKO
nepovie ani SLOVKO ;)
gabima12  5. apr 2022

Ovko výživy a pokrmy

Najlepšia značka. Našej malej veľmi chutia
  • Rôzne druhy
  • Super cena
werony_n  3. apr 2022

Výživy ovko

Dcérka začína s výživami, tak hneď som siahla po značke Ovko, malej veľmi chutia, za mňa veľká spokojnosť 😊
  • Chutné
  • Rôznorodosť príchutí
  • Ideálny pomer cena a kvalita
  • Nemajú nedostatky
veronika242713  3. apr 2022

Skúsenosť s detskými výživkamia a prikrmy

Výživy a pokrmy OVKO som davala svojim 3 detičkami ked boli malé ale aj teraz ked su veľký tak výživky im stale chutia...Mam 4 dieťa ktore začínam prikrmovať a tak tiež značka OVKO to isti ...Ovko chuti nie len malim detičkam ale aj väčším deťom...Moje deti majú radi najviac jablčkovu vyživu ale zjedia aj ostatné ovocie...
  • Skvelá chuť
  • Tam nemam ani co napísať
jojka92  3. apr 2022

Výživy ovko

Moje dve detičky majú radi ovocné výživy od ovka a tešia sa,keď ich kŕmim s jednou lyžicou obydvoch 🙂
veronika180384  3. apr 2022

Synček ich má rád

Príjemný Ovko máme vyskúšané hlavne ovocné a veľká spokojnosť, chutia celej rodine.
  • Dobrá chuť
  • Dostupná cena
incucuna30  2. apr 2022

Ovko

Naša 1 ročná slečna veľmi obľubuje ovko prikrm kuracie mäso s kuracím mäsom, ryžou a karfiolom. Z ovocných mame radi hruška, jablko, lesná zmes . A ich výhodou je že sú cenovo dostupne.
  • Skvelá chuť zeleninovych príkrmov.
  • Dostupná cena
  • Dobrá konzistencia zeeninovych príkrmov
  • Trocha riedke ovocné prikrmy
katka846  2. apr 2022

Vrelo odporúčame

Výživa ovko je topka pre všetkých v rodine od najmladších po nás dospelých...každý si nájde svoju príchuť a myslím že keď podrastie aj naša najmenšia 6 tyzdnova dcérka tak ani ona neodmietne ...výživy sú našou súčasťou ...sú chuťovo výborne a cenovo dostupné 🥰🥰
geforce5  2. apr 2022

Ovko bez cukru

Nas maly ma 8,5 mesiaca. Zatial sme skusali len ovka bez cukru.
patka1301  2. apr 2022

Výživa ovko

Moji chlapci majú veľmi radi tieto výživy. Teraz najmenší takmer 10 mesačný syn by ich jedol stále.
  • Malé balenia
kristallka  1. apr 2022

Ovko máme radi

Moje deti majú výživy veľmi radi a ja pre ne hľadám výživy, ktoré sú bez pridaného cukru. Podľa mňa je úplne zbytočné pridávať do už tak sladkej výživy cukor. A práve detské výživy Ovko spĺňajú tieto podmienky: výborne chutia a sú bez pridaného cukru. Moje deti majú najradšej príchuť jablko-jahoda.
  • Niektoré obsahujú aj vitamín C
  • Bez konzervantov
  • Príjemná cena
  • Iba jeden malý - obal by mohol byť atraktívnejší pre deti
malexandra  1. apr 2022

OVKO

Naša malá Sarinka veľmi rada papa na olovrant Vaše výživy. A veľmi si ceníme hlavne tie ktoré nemajú pridaný cukor ❤️❤️❤️
veselyles  31. mar 2022

Ovko lubime u nás doma

Môj Timon miluje prikrmy, či ovocné či zeleninkove :) ovko vyzivky mu kupujem bez pridaného cukru a tie s pridaným cukrom kupujem pre seba a manžela 😂
katarina0607  31. mar 2022

Ovko = prava ovocná láska

Robievam sice domace presnidavky ale pravidelne kupovavam OVKO ovocne kapsicky. Su velmi prakticke pri cestovani, na vylety alebo ihriska. Paci sa mi hlavne zlozenie OVKO kapsiciek a mojim detom velmi chutia. Je to zdrava, vyzivna maskrta ktora vyborne nahradza sladkosti.
  • Kapsicky su velmi prakticke
  • Neobsahuju pridany cukor
  • Vyborne chutia
lenocka895421  31. mar 2022

Detske vyzivy Ovlo

Dobry den moj maly Adamko ma 10 mesiacov a prikrmy miluje hlavne tie sladke od Ovko najradsej ich ma ked ich zmiesam s piskotkami. Nevie sa ich dojest. Ma rad vsetky prichute. Kazdy den musi byt jedna flascicka na veceru.
luciavy  30. mar 2022

Mňam!

Malý má veľmi rád kapsičky (bez pridaného cukru) a príkrmy či už zeleninové alebo s mäsom či lososom😍 ja ľúbim najviac slivkovú výživu. 🥰🥰
tamarkissova  30. mar 2022

Ovko je super

Ovko kapsicky sú super, 100% bez cukru, kupujeme ich stále, našemu malému veľmi chutia, keď vidí kapsicku hneď sa od radosti trasie 😃
Výborne balenia, môžeme si ich zobrať kamkoľvek ideme, a keď sme domka, tak nám to uľahčuje kŕmenie, keďže si to pekne drží sám :)
dceslova  30. mar 2022

Ovko

Mali sme tusim jednu alebo dve a chutilo malej. davam jej hlavne nase domace ale obcas nie je cas hladat ci zavarat 😅
tete22  30. mar 2022

Najlepšie výživy a prikmy 🥰

S Ovkom mame najlepšie skusenosti od zacatia prvych prikrmov a vyživ až do teraz keď už má syn 2 roky stále mu kupujem vase kapsičky, druhý syn ma 3 mesiace ale určite uz pri prvych prikmoch budeme znova kupovat vaše produkty Ovko😊 Mate naozaj kvalitne zloženia,potrpim si na citani zlozeni a snazim sa davať deťom to najkvalitnejšie👍
  • Balenie
  • Výživy aj bez cukru pre najmenších
kikinka264  29. mar 2022

Ovko je super

Prvú skúsenosť s ovkom som mala ešte ako tehotná,keď som zostala nečakane ležať v nemocnici a dostala som výživu na raňajky. Kvoli zdravotnému stavu som deň pred tým nič nejedla a po ochutnaní výživy malý hneď začal kopkať. Tak sme si takto robili radosť odvtedy častejšie 👶🤗
Ovko bola prvá voľba keď sme začali s príkrmami. Jednak pre slovenský pôvod a samozrejme chutia. Malý papá všetky.. jabĺčko a slivka sú top
stelecka  29. mar 2022

Ovko veľmi chutí mojim trom vnucatkam

Veľmi dobrá skúsenosť
melipe  29. mar 2022

Rýchle ovocie do ručičky i na doma

Výborná kombinácia ovocia,vitamínov a dobrá cena
  • cena
  • velká škála ovocia
  • pekný obal
  • môže byť väčšie balenie
patkaa555  29. mar 2022

Pomer cena kvalita

Kupujeme po kartónoch🙂
  • Chuť ovocia
mariasm  29. mar 2022

OVKO je TOP

Nasa dcerka oslavila prvy rocik a vyzivky OVKO uplne zboznuje ❤, nemame favorita,kedze jej chuti vsetko.
Samozrejme za kapsicky som velmi vdacna aj ja, je to super vec na cesty, prechadzky....vzdy mame so sebou nejaku 😊
zanetakovacsova  29. mar 2022

Plné bruško spokojné bruško.

Najprv som bola voči Ovku skeptická kvôli dostupnej cene🤭. Moja mamina našej Natálke ponúkla Ovko keďže ona ho má doma stále a po večeroch si na ňom pochutnávajú. No,ostala som prekvapená Natálka zjedla celú výživu až ma to zaskočilo,nikdy nezjedla iné tak rýchlo a celé. Ak na nákupy tak nikdy nesmie chýbať v košiku Ovko všetky varianty sme už skoro vyskúšali vhodné mesiacom našej malej. Pochutnáva si a doslova ju má aj za ušami. Nosíme Ovko všade so sebou či už ideme len na krátku prechádzku alebo dlhšiu cestu. Na Ovku si pochutnáva celá rodina ALE obľúbenú príchuť by som ani povedať nevedela keďže sú všetky fantastické. Fičíme nie len na ovocných ale aj na zelenine.❤ Ďakujeme OVKO❤
  • Dostupná cena.
  • Fantastická chuť.
  • Spokojné brušká.
  • Parádne zloženie.
malapatka  29. mar 2022

Ovko nám chuti

Začali sme s prikrmami...malej chutia a staršej tiež...čo nespapa bábätko dopapa sestrička...vždy mám po ruke ak by náhodou...a super kombinácie ovocia
  • Dostupné
  • Aj cena dostupna
shisha211  29. mar 2022

Pre malých maskrtnikov :)

Kedze sme nedávno začali s prikrmami, mali sme možnosť ochutnať aj tuto značku. Bohužiaľ som ju našla len v jednom obchodnom reťazci.
  • Prava chuť ovocia
  • Synovi chuti
  • Výborne zloženie
  • Nedostupnosť
etnatn  29. mar 2022

OVKO

Máme skúsenosť s kapsičkami OVKO, deťom veľmi chutia a sú veľmi praktické na cesty a výlety, ja som rada, že na Slovensku sa vyrábajú tak skvelé produkty.
asfalt  29. mar 2022

Naše milované OVKO ♥

Celá moja rodinka si na nej rada pochutí ♥
Veľmi chutný, hustý a naozaj výživny doplnok stravy. Vhodný nie len pre detičky ,ale aj pre dospelých . Milujeme ich. ♥
  • chutný hustý výživný milovaný
lucka8392  28. mar 2022

Celá moja rodinka si na nej rada pochutí 😊

Veľmi chutný, hustý a naozaj výživny doplnok stravy. Vhodný nie len pre detičky no aj dospelý si radi pochutnaju 🙂
  • Naozaj chutný
  • Hustý
  • Výdatný
  • Vhodný pre detičky no aj dospelých
  • Malé balenia
majkabambulik  28. mar 2022

Chutne, ale drahe

Chutne vyrobky, ale nie kazdy si ich moze dovolit.
  • Chutne
  • Cenovo nedostupne
luckam13  28. mar 2022

Ideálny pokrm na doma aj na cesty

Moja 7-mesačná dcéra papa výživy aj kapsičky Ovko pravidelne na raňajky alebo, keď ideme na dlhšiu prechádzku.
Chutia jej, sú bez pridaného cukru a majú skvelé výživové hodnoty.
  • Bez pridaného cukru
  • Ideálny pokrm na doma aj na cesty
  • Bohaté výživové hodnoty
slavomira236  28. mar 2022

Vyborne

Áno, máme skúsenosť s výživkami Ovko. Dcérka má síce 5 rokov a syn 8, ale aj teraz ich kupujeme, hoci už nie sú babätká, na raňajky alebo olovrant.
thealienka  28. mar 2022

Ovko Bio

My dospeli mame najradsej Ovko Bio alebo lesnu zmes bez cukru. Ovko Bio su fajne huste.
  • Huste
  • Sladke aj bez cukru
janulka959  28. mar 2022

Ovko sú naše obľúbené

Za nás je značka úplne že top, moja mala jedáčka ich zbožňuje, a kapsicky sú super na výlet či prechádzku.
mamicka17  28. mar 2022

U nás topka 🙂
petrasolar  28. mar 2022

Ovko

Detské výživy Ovko sú u nás na prvom mieste. Prvý syn ich miloval, druhý ich papá skoro stále a čoskoro sa nám narodí malá slečna tak určite budeme pokračovať 😍
miska2311  28. mar 2022

Milujeme ich

Moje dvojičky (16m) Ovko vyzivky maju velmi radi.Chutia im asi vsetky prichute.A zmiesane s piskotkami mnam mnam.
3 ľudia považujú za užitočné