GERBER Cereal mliečna kaša ovocná na dobrú noc

GERBER Cereal mliečna kaša ovocná na dobrú noc (230 g) je kombináciou vysoko kvalitnej ryžovej múky, jemnej chuti jabĺk, hrušiek, banánov a vitamínov, ktoré uspokoja potreby dieťatka aj jeho maškrtný jazýček. Kaša je vhodná pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca.

Miska plná dobrôt obsahuje ryžovú múku, 11 vitamínov a minerálne látky pre správny rozvoj detského organizmu. Každá miska podporí rast a vývoj kostí, normálnu funkciu imunitného systému a rozvoj poznávacích funkcií.

Vlastnosti:

• ŽELEZO prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.​
  • Vitamín A¹ a C pre imunitný systém
  • Vápnik¹ a vitamín D¹ pre normálny rast a vývin kostí
  • Starostlivo vybraná ryža

Recenzie GERBER Cereal mliečnej kaše ovocnej na dobrú noc

Kaše GERBER Cereal majú jemnú textúru vhodnú pri zavádzaní prvých príkrmov². Kombinujú vysoké nároky na kvalitu starostlivo vybranej ryže a jemnú chuť ovocia pre potešenie všetkých malých brušiek. Obal je šetrnejší k životnému prostrediu, navrhnutý ako recyklovateľný.

¹ V zhode s požiadavkami příslušnej legislatívy.

² Zdroj: https://gastroped.cz/_files/200000163-4a2514c70f/ doporuceni-vyziva-kojencu-a-batolat-2014.pdf

Hodnotenia a skúsenosti s GERBER Cereal mliečnou kašou ovocnou na dobrú noc

Máš skúsenosť s GERBER Cereal mliečnou kašou ovocnou na dobrú noc?
jessica45  30. máj 2023 Overená recenzia

Ovocná kaša

Skvelá chuť. Rozhodne si ju budem kupovať aj naďalej 😊. Určite odporúčam.
  • Skvelé rozmiešavanie
  • Plné vitamínov
  • Lahodná chuť
  • Zasýti
maruska2269  29. máj 2023 Overená recenzia

Ovocná mňamka

Chuťovo veľmi podobná banánovej, pretože tú banánovú príchuť tam cítiť najviac. Aj preto asi malej tak veľmi chutila.
  • Bez hrudiek
  • Akurát sladká
  • Minimálny rozdiel s banánovou kašou
denullllka  28. máj 2023 Overená recenzia

Najlepšia chuťovo

Ovocná kaša chutila aj 2.5 ročnému synovi, ktorý mi žiadne kaše už jesť nechcel.
Veľmi dobrá chuť tejto kaše, hodnotím ju ako najlepšiu zo všetkých.
  • Chuti aj starším deťom
xawa26  27. máj 2023 Overená recenzia

Ovocná kaša

Túto kašu malá jedla, keď ju boleli zuby, tak veľa nechcela. Ale chuť bola podla mňa výborná. Na tie prvé zavádzania kaší s ovocím asi najlepšia.
  • Zdroj vitamínov
  • Príprava
  • Vôna
szida  27. máj 2023 Overená recenzia

Ovocné potešenie

Má neutrálnu, nevýraznú chuť. Na začiatky je perfektná. Malej chutila, nemá rada moc presladené.
  • Nevýrazná chuť
  • Príprava
  • Balenie
kropka  27. máj 2023 Overená recenzia

Chuťovo fajná kašička

Táto kašička malej veľmi chutila. Už pri otvorení krásne voňala a potom aj chutila po hruške a banáne. U nás je po kakaovej druhá najlepšia. Pochvaľuje si ju aj náš ocko. Aj keď obaly nie sú najpraktickejšie, oceňujem, že boli navrhnuté ako recyklovateľné. Odporúčam mamičkám aj detičkám.
  • Príjemná konzistencia
  • Vybraná ryža
  • Vápnik a železo
  • Vitamíny A,C,D
  • Recyklovateľný obal
volakova  26. máj 2023 Overená recenzia

Ovocné pokušenie

Táto kašička chutila dcérke najviac. Chuťovo aj mne pripadala najlepšia. Ja som nedávala toľko lyžíc prášku ako bolo v návode, ale iba 5 lyžíc. Dcérke takáto konzistencia vyhovovala.
  • Rýchla príprava
  • Príjemná chuť
  • Jemná konzistencia
  • Obsah vitamínov
  • Balenie
  • Pridaný cukor
lucinka1500  26. máj 2023 Overená recenzia

Ovocná kašička Gerber

Táto kašička upútala krásnou vôňou. Konzistencia je super a aj chuť bola výborná. Syn si ju obľúbil.
  • Super vôňa.
  • Výborná chuť.
niki65  24. máj 2023 Overená recenzia

Ovocná kašička Gerber

Príjemná, jemná, ovocná vôňa kaše. Chuť nie je veľmi výrazná, ale podľa mňa to deťom stačí. Chutí malým aj veľkým deťom.
  • Rýchla a ľahká príprava
lienka2202  23. máj 2023 Overená recenzia

Ovocná kaša

Po rozbalení ma prekvapila príjemná vôňa hrušiek. Chuťovo slabšia a nevýrazná, nevedeli sme presne identifikovať ovocie z ktorého sa kaša skladá. Vôňa je lepšia ako chuť. Konzistencia hladká, bez hrudiek.
  • Hladká konzistencia
  • Nevýrazná chuť
mmagdula  23. máj 2023 Overená recenzia

Skvelá kombinácia

Táto ovocná kaša patrí medzi top. Bola som rada, keď zjedla plnú misku kaše, ale stále som dúfala, že mi niečo ostane, aby som mohla po nej dojesť.
Musím povedať, že po všetkých kašiach, ktoré sme skúšali, si Gerber kaše získali naše srdce najviac.
Určite odporúčam vyskúšať.
  • Ľahla príprava
  • Nepraktické balenie
dolka899  23. máj 2023 Overená recenzia

Super

Kašu hodnotíme aj vďaka konik_testuje a #test_gerber
Tak ako aj ostatné kaše, ktoré sme testovali, aj táto dcérke veľmi chutila. Nikdy nič nenechala, že by jej nechutilo, práve naopak. Takže za nás je hodnotenie kladné. Kaša je mliečna ryžová a obsahuje banánové a hruškové vločky, takže chuťovo je podobná banánovej. Príprava je jednoduchá, rýchla a kaša má jemnú konzistenciu. Dobre zasýti, nie je ťažká na trávenie. Už sme ju chceli aj dokúpiť, ale nie je žiaľ aktuálne dostupná v obchodoch.
  • Jednoduchá rýchla príprava
  • Skvelá chuť
  • Zasýti
  • Pridaný cukor
  • Nedostupná v kamenných predajniach
1ivka12  23. máj 2023 Overená recenzia

Výborná ovocná kaša

Všetky kaše od GERBER sú jednoducho vynikajúce.
Zas a znova môžem len chváliť a určite každému odporučiť. Tá vôňa a chuť vás dostane.
  • Jemnosť
  • Jednoduchá príprava

Ovocná kaša je ďalšia TOPKA❤️❤️❤️

S kašičkami máme bohužiaľ od malička problém, nechce mi ich. Pri ovocnej sa to nestalo😁. Je veľmi sladučká a má naozaj výbornú chuť. Naozaj odporúčam, určite budeme kupovať aj ďalej.
  • CHUŤ
  • VOŇA
  • KONZISTENCIA

Top kašička

Ovocná kaša je pre nás top. Odporúčam všetkými 10timi, aj malým aj veľkým. Vždy mi spapá celý tanierik. Nie je nad spokojnosť. Vonia najlepšie zo všetkých kašičiek, čo sme testovali. Posúďte sami podľa fotky, aká je spokojná.
  • Sýtosť
  • Rýchla priprava
  • Dostupnosť v obchode
timea301196  20. máj 2023 Overená recenzia

Mňam, mňam

Konečne kaša vhodná pre našu Lauru. Túto zje celú. Dokonca sama otvára ústa. Tá vôňa aj chuť sú mňam, mňam!
  • Ľahko sa mieša
  • Kašovitá
  • Dobrý návod
sulong  18. máj 2023 Overená recenzia

Celkom chutila

Tak táto kaša nám celkom chutila, aj keď je trocha sladšia.
  • jemnosť
  • vôňa
  • chuť
  • trošku viac sladšia
bveronikab  17. máj 2023 Overená recenzia

GERBER Cereal mliečna kaša ovocná na dobrú noc

Túto kašičku si malý obľúbil, veľmi mu chutila. Som rada, pretože napríklad jahodovej sa už asi prejedol.
Táto kaša sa mi zdá menej sladká a to sa mu zrejme páči.
  • Jemná chuť
  • Príjemná vôňa kaše ako jabĺčko 🍏🍎
  • Netvoria sa hrudky
  • Obsahuje vitamíny a železo
somelierka  15. máj 2023 Overená recenzia

Dobrá kaša

Ďalšia dobrá kašička, ktorá chutí našej Emmke 👍🔝. Je jemná, vynikajúco chutí po ovocí. Je lahodná a chutí aj mamičke 😋.
  • Jemná
  • Lahodná chuť
  • Ľahko rozmiešateľná
  • Nerobia sa hrčky
daska178  9. máj 2023 Overená recenzia

Skúsenosť s ovocnou kašou

Kašu hodnotíme aj vďaka konik_testuje a #test_gerber. Jednoduchá príprava, príjemná vôňa, super konzistencia a chuť sladučká, aj mamina ochutnala :). Drobcovi veľmi chutila. Hodnotíme 10/10, no zatiaľ je náš favorit banánová. Ešte nás čaká čokoláda, na ktorú sa teším aj ja ❤️.
  • Žiadne hrudky
ilene22  5. máj 2023 Overená recenzia

Chutila

Aj táto kaša dcére veľmi chutila.
Priznám sa, že ochutnávam z každej kaše (pred servírovaním) aj ja. Najintenzívnejšie som v nej cítila banánovú príchuť.
  • - chutná
  • - rýchlo pripravená
kikusha  26. apr 2023 Overená recenzia

Veľmi chutná

Dcére veľmi chutila. Krásne vonia, až je ťažké odolať a neochutnať. Oproti kašiam iných značiek som si všimla, že tieto kaše nezhustnú po minúte. Nemusím ju ešte dodatočne zriediť. Hodnotíme ju na výbornú.
  • lahodná
  • sýta
hopkovka  24. apr 2023 Overená recenzia

Skúsenosť s ovocnou kašou

Kaša u nás zabodovala, bola výborná. Zmizla ako nič, veľmi chutná nasladlá a krémová konzistencia. Hodnotím ju veľmi pozitívne. Jedna z najlepších káš, aké sme mali a to sme ich už vyskúšali veľa, keďže naša malá kaše miluje.
  • Sladká
  • Jemná
  • Veľmi chutná
jaond19  24. apr 2023 Overená recenzia

Ochutnávka ovocnej kaše

Kašu hodnotíme aj vďaka konik_testuje a #test_gerber . Ovocná kaša patrí medzi naše obľúbené (už sme túto mali viackrát), jemná konzistencia, sladšia chuť, preto sme ju zaviedli trošku neskôr než ako je uvedené od 6m (syn bol ešte aj dlhšie kojený), teraz má skoro 11m. Nemám jej čo iné vytknúť, rýchla pomoc v kuchyni, kaša je každodennou súčasťou (dávam ako raňajky / olovrant, aj keď je na dobrú noc :) občas "oživím" nastrúhaným jabĺčkom/hruškou či výživou...
  • Jemná chuť.
  • Jemná nelepivá konzistencia.
  • Dobrá cena.
  • Je sladšia (preto sme ju neskúšali v začiatkoch príkrmov)