GERBER Natural mliečna kaša pšenično ovsená jablko a slivka

GERBER Natural mliečna kaša pšenično ovsená jablko a slivka je vyrobená zo starostlivo vybraných obilnín pšenice a ovsa. Kaša je vhodná pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Pri výrobe nepridali cukor ani arómy. Prirodzene sladkastú chuť vytvorili pridaním rozomletých kúskov sušených jabĺk a sliviek, ktorá poteší ich malé brušká. ​

Miska plná dobrôt obsahuje celozrnné obilniny, 11 vitamínov a minerálne látky pre správny rozvoj detského organizmu. Obsahuje vápnik¹ a vitamín D¹ pre správny rast a vývin kostí, zinok a vitamín C¹ pre imunitný systém.​

Vlastnosti:

• ŽELEZO prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.​
  • 0 % pridaného cukru (obsahuje iba prírodné cukry)​
  • 11 vitamínov a minerálne látky​
  • Starostlivo vybrané obilniny​
  • Jemná textúra vhodná pri zavádzaní gluténu do stravy

GERBER Natural mliečna kaša pšenično ovsená jablko a slivka

Kaše GERBER Natural kombinujú vysoké nároky na kvalitu zo starostlivo vybraných obilnín ovsa a pšenice a jemnú chuť sušených sliviek a jabĺk na potešenie všetkých malých brušiek. ​

¹ V zhode s požiadavkami příslušnej legislatívy.

Hodnotenia a skúsenosti s GERBER Natural mliečnou kašou pšenično ovsenou jablko a slivka

Máš skúsenosť s GERBER Natural mliečnou kašou pšenično ovsenou jablko a slivka?
jessica45  30. máj 2023 Overená recenzia

Jablko-slivka kaša

Skvelá kombinácia chutí. Túto značku som predtým nepoznala, ale rozhodne si ich budem kupovať naďalej 😊. Určite odporúčam.
  • Skvelá kombinácia chutí
  • Lahodná chuť
  • Skvelé rozmiešavanie
maruska2269  29. máj 2023 Overená recenzia

Pšenično-ovsená kaša

Na tejto kaše veľmi oceňujem obal. Podľa mňa je praktickejší ako ostatné. Chuťovo však trošku mdlá chuť.
  • Výborný obal
  • Výborná konzistencia
  • Pre nás nie je veľmi vďačná príchuť
denullllka  28. máj 2023 Overená recenzia

Najlepšia kašička

Táto kaša sa stala favoritom mojej 8 mesačnej dcérky.
Veľmi ma zaujalo zloženie, ktoré táto kaša obsahuje, je zdravá a chutná. Občas ju dávam aj na raňajky.
  • Výborná chuť
xawa26  27. máj 2023 Overená recenzia

Pšenično-ovsená kaša jablko a slivka

Slivku ani jablko nebolo podla mňa cítiť, bola ako bez chuti. Čo je u drobčekov skôr plus ako nevýhoda. Ale ten starší syn len skúsil, nedojedol. Asi bola pre neho málo sladká. Ale pre drobčekov bola asi najviac vhodná.
  • Príprava
  • Obal
szida  27. máj 2023 Overená recenzia

Naša prvá kaša

Super rýchla príprava, vďaka skvelému návodu. Som rada, že sme začali s touto kašou, nakoľko nebola moc sladká v porovnaní ostatnými kašami.
  • Jemná chuť
  • Jemná vôňa
  • Super návod
  • Nie je príliš sladká
1ivka12  27. máj 2023 Overená recenzia

GERBER kaša ovsená

Kaše z radu GERBER nám chutia všetky.
Vrátane pšenično-ovsenej kaše jablko a slivka.
Kaša je lahodná, chutná, obohatená o vitamíny. Ako aj všetky GERBER kaše, ktoré sme vyskúšali.
Pekne zasýti, nenadúva a je ľahko stráviteľná.
Maminkám odporúčam vyskúšať.
  • Jemná
  • Ľahko stráviteľná
  • Jednoduchá príprava
kropka  26. máj 2023 Overená recenzia

Zdravá kašička

Táto kašička má vzhľadom na obilninovú zložku úplne iné zloženie ako ryžové kašičky. Čo asi spôsobilo, že mojej malej nejedáčke chutila najmenej. Ale to neznamená, že dám zlé hodnotenie. Oceňujem, že obsahuje celozrnné obilniny, 11 vitamínov a minerálne látky potrebné pre správny rozvoj detského organizmu. Ďalej vápnik a vitamín D, zinok a vitamín C. Určite ju odporúčam. Okrem toho mi krabicové balenie vyhovuje oveľa viac ako balenie pri ostatných kašičkách.
  • Vitamíny
  • Vápnik, zinok
  • Celozrnne obilniny
  • Obsah sliviek a jabĺčok
  • Obal výrobku
volakova  26. máj 2023 Overená recenzia

TOP kaša

Túto kašu hodnotím ako najlepšiu aj napriek tomu, že chuť ovocia je tam najmenej výrazná. Malej veľmi chutila. Páčilo sa mi balenie, keďže bola kaša v krabici. Za najväčšie pozitívum považujem to, že neobsahuje cukor. Kaša bola zaujímavá. Obsahuje vitamíny, ľahko sa pripravuje.
  • Vitamíny
  • Neobsahuje cukor (iba prírodné cukry)
  • Zaujímavá chuť
  • Necítiť veľmi chuť ovocia
lucinka1500  26. máj 2023 Overená recenzia

Zaujímavá kaša :-)

No poviem pravdu, pred ochutnaním som mala menšie obavy, či ju synček zje, ale dopadlo to výborne. Kaša mu veľmi chutila a aj zasýtila. Toho som sa bála trochu ja, či ho dostatočne zasýti, ale stalo sa. Za mňa má trochu zvláštnu chuť, ale bola predsa pre synčeka a ten ju zjedol raz-dva. Určite ju odporúčam, aj ja mu ju ešte kúpim :-)
  • Balenie
  • Chutila synčekovi
  • Spočiatku mi nevoňala
niki65  25. máj 2023 Overená recenzia

Pšenično ovsená kaša Gerber

Trošku som bola zaskočená, pretože kaša nevonia po jablkách, ani po slivkách. Rovnako ani chuťovo, nie je tam cítiť toto ovocie. Chuťovo pripomína skôr mliečnu ovsenú kašu. Príprava je jednoduchá, kaša sa nehrudkavie. Malý zjedol max pol porcie, viac nezjedol.
  • Ľahká príprava
  • Bez vône ovocia
  • Bez chute ovocia
lienka2202  23. máj 2023 Overená recenzia

Zaujímavá kašička

Zaujímavá kaša. Pri tejto sme trošku experimentovali a zarobili kašu s mliečkom. Pri klasickej príprave s vodou bola chuť oveľa jemnejšia, chuťovo trošku zvláštna. Slivky na chuti ani vôni veľmi necítiť.
  • Hustejšia konzistencia
  • Zvláštna chuť
  • Slabá vôňa
bveronikab  23. máj 2023 Overená recenzia

GERBER Natural mliečna kaša pšenično ovsená jablko a slivka

Táto kašička chutila Robkovi najviac, pretože nie je taká sladká a v poslednej dobe mu viac chutia nesladené papiky.
Môžem povedať, že aj mne veľmi chutila😀.
  • Nie je presladená
  • Príjemná chuť obilnín
  • Veľa vitamínov a železa
  • Nehrudkavie sa pri príprave
mmagdula  23. máj 2023 Overená recenzia

Zaujímavá

Musím povedať, že táto kombinácia je na kašu trošku netradičná. Má inú konzistenciu, aj inú chuť a vôňu.
Ale ak ju ale s niečím doplníte ( fantázii sa medze nekladú), je tiež vynikajúca.
Dôležité je, že malej chutila, nasýtila bruško a dieťa bolo spokojné.
  • Kombinácia ovocia
  • Sýtosť

Menej sladká kašička

Táto kašička je oproti tým ostatným úplne iná, má aj inú konzistenciu a aj chuť. A keďže ten môj drobec má s kašami problém, moc mu nechutila. Iné detičky by ju zbaštili isto hneď, pretože mne chutila.
  • Konzistencia
  • Pre môjho drobca asi málo sladká
  • Menej chutí

Chutná

Je iná ako ostatné kašičky, ale aj tak nám chutí. Papá ju len ráno, pretože sa po nej vždy ľahko pokaká. Ak má niektoré dieťa s týmto problém, táto kašička určite pomôže. Je konzistenciou hustejšia, nie je taká sladká ako tie ostatné, ale má príjemnú vôňu.
  • Nedostupnosť v obchode
ilene22  6. máj 2023 Overená recenzia

Obľúbená

Toto bola v balíčku na testovanie jediná kaša, ktorú sme poznali. Dcére chutí z obilninových kaší táto najviac. Mali sme doma už niekoľko balení a radi sa k nej vraciame. Priznávam, že ja v nej jabĺčko a slivku takmer necítim, napriek tomu ju vždy s chuťou zje.
  • obilninová chuť

Za nás žiaľ nie

Kašu sme testovali týždeň. Malú z nej zapekalo, keď som ju robila podľa návodu. Na odporúčania som ju robila riedku. Ale nechutila jej. Neviem, či jej vadila chuť alebo konzistencia. Dcéra ju vypľúvala. Skúšala som ju aj ja, no tiež ma zapekalo.
  • Návod
  • Kvalita
  • Zapekanie
jaond19  1. máj 2023 Overená recenzia

Výborná kaša

Kašu hodnotíme aj vďaka konik_testuje a #test_gerber. Veľmi chutná kaša. U nás nielen na noc, ale kedykoľvek počas dňa a aj s pridaním rôzneho obľúbeného ovocia v rámci zavádzania nových chutí. Oceňujem, že je bez cukru, práve takéto kaše som hľadala (nielen) pre začiatky s jedením. Ako všetky ostatné, aj táto sa ľahko a rýchlo vymiešava. U nás 100 bodov.
  • Bez cukru.
  • Jemná chuť.
  • Ľahko rozmiešateľná.
dolka899  30. apr 2023 Overená recenzia

Výborná obilninová chuť

Táto kaša je príjemnou zmenou popri ostatným ryžovým kašičkám tejto značky. Jemne chutí po slivkách, má ľahkú textúru, dobre zasýti. Príprava je jednoduchá, stačí zmiešať s teplejšou vodou. Malej veľmi chutila a maminka ocenila, že nie je pricukrená 🙂.
  • Rýchla a jednoduchá príprava
  • Výborná obilninová chuť
  • Neobsahuje pridaný cukor
kikusha  29. apr 2023 Overená recenzia

Duplu prosím 😊

Táto kaša pri testovaní obstála na výbornú. Usudzujem podľa toho, že som dcére nestíhala naberať a dokonca som jej musela dorobiť. Je taká menej sladká a popravde som ani jablko alebo slivku moc necítila. Určite bude na nákupnom zozname, keď sa minie. Ľahko sa zarába, konzistencia je nelepivá.
  • Menej sladká
  • Bez hrudiek
hopkovka  28. apr 2023 Overená recenzia

Kaša

Tak ako každá kaša od Gerber, nesklamala ani táto, jednoducho úžasná.
somelierka  27. apr 2023 Overená recenzia

😋 Vynikajúca kaša 😋

Tak myslím že táto kaša bude u nás veľmi obľúbená nakoľko ju Emmka zjedla za pár minút ,nestíhala som jej dávať, čo tak otvárala ústa .Veľmi jej chutila, takže myslím, že to bude u nás favorit .
  • Vynikajúca chuť
  • Málo sladká
  • Jemná kaša
viiki16  16. apr 2023

Topka 👌🏻

Myslím, že sme našli favorita. Skúšali sme viacero značiek, aj príchutí, ale táto je proste najlepšia ♥️
  • Výborná chuť
  • Rýchla a jednoduchá príprava
  • U detí obľúbená
simi1212  13. apr 2023

Výborná kaša

Gerber kaše sú u nás najobľúbenejšie, synovi vzdy musím dorábať duplu, a to vždy dúfam že niečo nechá a budem môcť dojesť☺️ Príchuť jablko slivka je jemná, striedane s príchuťou banán malina. Kaše sa veľmi rýchlo pripravia, čo je pre maminy super, pripravím aj s malým na rukách. Veľká vďaka za tieto kaše.
  • Rýchlosť prípravy
  • Skvelá chuť
  • Lahodná
  • Páči sa mi že je bez cukru👍
anuciv  12. apr 2023

Vynikajúca

Perfektná kaša, chuti výborne a ak náhodou dcérka nespapa všetko (stáva sa minimálne) s radosťou dojeme my :)
  • Výborne chutí
stefaniapalencarova  11. apr 2023

Náš syn ju zbožňuje

Náš syn ju zbožňuje, inú nechce
  • Synovi chutí