Prostriedok na čistenie kúpeľne Go for Expert Eco Friendly Tesco

S bežným čistením kúpeľne si dobre poradí octová voda a jedlá sóda. Jej konkurenciou z radu Go for Expert Eco Friendly je Prostriedok na čistenie kúpeľne (750 ml), ktorý zaručuje menej námahy pri upratovaní a vysoký lesk, stačí ponechať prostriedok na čistenom povrchu 2 minúty pôsobiť a zotrieť.

Produkty Go for Expert Eco Friendly nesú európsku certifikáciu EU Ecolabel, ktorá zaručuje, že sú šetrnejšie k životnému prostrediu v porovnaní s bežnými prostriedkami. Všetky suroviny v nich použité pochádzajú z udržateľného zdroja a sú biologicky rozložiteľné.

Vďaka vysokému zastúpeniu účinných zložiek sú produkty hospodárnejšie. Sú navrhnuté tak, aby ich hlavný dopad na životné prostredie bol minimálny počas celého životného cyklu – od ťažby surovín, cez výrobu, balenie a dopravu, až po spôsob použitia a využitia.

Vlastnosti

• spĺňajú prísne ekologické štandardy,
  • obaly sú plne recyklovateľné,
  • nesú európsku certifikáciu Ecolabel - prešli nezávislým hodnotením, na základe ktorého spĺňajú prísne ekologické a bezpečnostné požiadavky,
  • sú uznávané v celej Európe.
Kde kúpim prostriedok na čistenie kúpeľne Go for Expert Eco Friendly Tesco?

Hodnotenia a skúsenosti s prostriedkom na čistenie kúpeľne Go for Expert Eco Friendly Tesco

Máš skúsenosť s prostriedkom na čistenie kúpeľne Go for Expert Eco Friendly Tesco?
kesis  20. apr 2022

Super pomocník do kúpeľne

Veľmi sa mi páčilo, že keď som vyčistila kúpelku nemusela som vetrať celý dom - určite to poznáte pri prostriedkoch s ktorými ste mali zaručené, že vyčistia ale neskutočne zapáchajú.
zuzu6612  19. apr 2022

Skvelý čistič na kúpeľne

S vodným kameňom na batériách si poradil perfektne. Prekvapila ma aj príjemná vôňa. Skvelý pomocník na čistenie kúpeľne.
  • Účinnosť
  • Recyklovateľný obal
  • Rýchle pôsobenie
  • Nemám
martinape85  17. apr 2022

Ķúpeľňový makač

Testovala som ho na všetkom v kúpeľni a môžem povedať, že budeme veľmi dobrí kamaráti.
Poradil si ľahko s bežnými znečisteniami v umývadle, v bidete, v sprcháči aj na obkladačkách. Nechala som ho pôsobiť 10 minút a všetko šlo krásne dolu bez drhnutia.
Zaujala jemná vôňa, čiže nebolo nutné vetrať pol bytu. 😁
  • Jemná vôňa
  • Ekologický obal
  • Účinný čistič
  • Nenašla som
michi2912  17. apr 2022

Čistá kúpeľňa i kuchyňa

Viem, že je to čistič na kúpeľnu :)
Dobre umýva vaňu, umývadlo i podlahu.
Skoro vôbec som ho necítila vôňou v kúpeľni.
Čo osobne pokladám za obrovskú výhodu pre moju pokožku bolo to, že keď som čistila bežne dostupnými čističmi a moje ruky prišli akýmkoľvek spôsobom do kontaktu s čističom, i keď cez handričku, s ktorou som umývala, po chvíli som mala horkú pachuť pokožky na rukách a dokonca i na perách.
Pri tomto vôbec, je úžasne jemný a čistí dobre, tak som s ním smelo vyčistila aj kuchynu.
  • Jemnosť
  • Úroveň čistenia
  • Ekologicky čistič
  • Recyklovany obal
tomcimka  16. apr 2022

Odporúčam

Je skvelým pomocníkom na umývanie umývadiel, sprchových kútov, vaní, batérií a obkladačiek. Po nastriekani stačí minútu nechať pôsobiť a účinne odstráni vodný kameň, každú špinu, usadeniny mydla aj všetky iné kúpeľňové škvrny. Vďaka rozprašovaču sa jednoducho aplikuje aj na horšie prístupné miesta. Veľkou výhodou je aj to, že všetko sa po umytí leskne aj bez leštenia. Vôňa je veľmi príjemnná a jemná.
  • Skvelý pomocník
  • Ekologický čistič
  • Výborne účinne čistí
  • Nezaťažuje prirodu
ivuska_3  15. apr 2022

Skvelý na celú kúpeľňu

Príjemná nevtieravá vôňa a skvelé čistiace schopnosti, umyla som ním umývadlo, zrkadlo, sklo na sprchovom kúte a na moje prekvapenie zišiel s ním ľahko aj vodný kameň z tmavého obkladu v sprchovom kúte (na čo sme v minulosti používali agresívne prostriedky). Som maximálne spokojná.
  • vôňa
  • čistiace schopnosti (stačí tento jeden výrobok na celú kúpeľňu)
  • recyklovateľný obal
nikelca  12. apr 2022

Naozaj všestraný

Výborný a ekologický sprej, vyčistil všetko od batérie až po záchod :). Takýto sprej je výborné mať vždy po ruke v domácnosti :).
  • Dobrý rozprašovač
  • Ekologický
  • Ideálny na rôzne povrchy v kúpeľni
romca410  11. apr 2022

Tento prostriedok som si skutočne zamilovala.

Už pri prvom použití mi učarovala vôňa, je skutočne svieža. Kúpeľňa žiari čistotou. Batérie sú žiarivo lesklé,ani kúsok vodného kameňa. Radosť umývať kúpeľňu.
  • Svieža dlhotrvajúca vôňa.
  • Rýchla účinnosť.
  • Praktické nanášanie.
  • Žiadne.
lenicka777  11. apr 2022

Vaňa

Tento prípravok sa mi páčil najviac. Vyčistil skvele vaňu aj po mastnote, nakoľko sa muž kúpe v oleji proti exému. Batérie sa leskli, prípravok krásne vonia - rozvoniavala mi tou vôňou celá kúpeľňa.
veronka2104  10. apr 2022

Krásna a čistá kupeľna

Čistič na kúpeľne ma prekvapil najviac z testovaných výrobkov. Nakoľko som používala pri upratovaní prostriedky firmy EURONA CERNY, latka bola nastavená vysoko.
Prostriedok som nastriekala, nechala chvíľu pôsobiť a potom umyla.
Výsledkom boli čisté obkladačky bez vodného kameňa, lesklá sanita a taktiež batérie.
  • Odstránenie vodného kameňa
  • Bez zápachu
  • Ľahká flaša
tkmama  6. apr 2022

Úžasný pomocník

Priznám sa, že som bola pred testovaním mierne skeptická, keďže väčšina eko čističov je zvyčajne priateľská nielen k prírode, ale i k špine, tu ma však čakalo parádne prekvapenie! Čistí naozaj na jednotku!
  • Rozložiteľný obal
  • Jemná citrusovaá vôňa
  • Bohatá pena
  • Perfektne vyčistí chrómové batérie
  • Vodnému kameňu nedá šancu
anjelik9993  31. mar 2022

Čistič kúpeľne

Čistiť kúpeľňu je niekedy nočná mora, ale s týmto prostriedkom to išlo hladko. Umývadlá a vaňa ostali lesklé a čisté, je vhodný na vodný kameň. Navyše pekne vonia a je šetrný k prírode aj k pokožke. Za mňa super.
  • Pekne vonia.
  • Šetrný k prírode.
  • Šetrný k pokožke.
  • Dobre čistí.
  • Leští.
italy2  28. mar 2022

Jednoducho Expert

Ľahké a rýchle použitie, ako aj príjemná vôňa prostriedku Go for Expert Eco Friendly Tesco pre kúpeľňu. Keď nastriekam na plochy, netreba nechať dlho pôsobiť, prvé už môžem umývať, Ľahko sa používa, jemne vonia a krásny lesk je výsledok.
  • Sprej
  • Stačí malé množstvo
  • Rýchlo čistí
  • Vysoký lesk
  • Ekológia
lenik888  25. mar 2022

Radosť umývať kúpeľňu

Som veľmi spokojná s prostriedkom Go for Expert Eco Friendly Tesco .
Má veľmi jemnú vôňu v porovnaní s iným agresívnym prostriedkom.
Pekne leští a odmastňuje. Vaňa a umývadlo ostali ako nové , odporúčam! ❣️
  • Jemná vôňa
  • Rozprašovač
  • Povrch ostáva pekný lesklý
  • Účinný proti vodnému kameňu
jarka382  17. mar 2022

Velmi dobry cistiaci prostriedok

Rychly a spolahlivy cistiaci prostriedok.