Spiridea® krémpasta

Spiridea® krémpasta na každodennú starostlivosť o citlivú kožu pomáha pri potláčaní vzniku zaparenín v plienkovej oblasti a v kožných záhyboch u detí aj dospelých. Pomáha udržiavať kožu v suchom stave a chráni ju pred nežiaducou vlhkosťou. Vďaka svojmu hydrofilnému základu sa dobre spojí s vlhkým podkladom.

Spiridea® krémpasta

Vlastnosti

• optimálne regeneruje kožnú bariéru
  • prevencia zaparenín v plienkovej oblasti a v kožných záhyboch
  • chráni pred narušením pokožky v dôsledku odierania - vnútorná strana stehien, podpazušie, slabiny, oblasti pod prsníkmi
  • zmierňuje svrbenie

Použitie

Spiridea® krémpasta sa nanáša na malé až stredne veľké plochy (do 20 % povrchu tela) 2-krát denne aj v hrubšej vrstve, po umytí a dôkladnom osu­šení ošetrovaných miest. Je vhodná na každodenné použitie bez obme­dzenia veku, tak pre novorodencov, ako i osoby pripútané na lôžko.

Kde kúpim krémpastu Spiridea®?

Hodnotenia a skúsenosti s krémpastou Spiridea®

Máš skúsenosť s krémpastou Spiridea®?
smajluska  31. dec 2022

SPIRIDEA - vďaka za tento krém

Úžasný krém, ktorý vždy a rýchlo pomôže 👍🏻 Ostatné krémy sa mu nevyrovnajú.
  • - vhodný už od narodenia
  • - stačí ho málo
  • - zaberie rýchlo
haidi  12. jún 2022

Spiridea krémpasta

Veľmi príjemná skúsenosť. Krémpasta je nemastná textúra, ktorá sa dá veľmi ľahko vodou zmyť. Pokožku ošetrí, upokojí a zregeneruje.
  • Zloženie veľmi ľahké a nadýchané
martina2111  12. jún 2022

Spiridea, krém asi na všetko 😉

Tento krém som vôbec nepoznala, ale vďaka testovaniu na modrý koník sme mali možnosť vyskúšať ho. Neverila som, ale naozaj je dobrý a malému strašne pomohol. Zapareniny zmizli po pár dňoch a v nemocnici nás tiež doslova zachránil 😍
  • Dobrá konzistencia a rozotieranie
  • Stačí malé množstvo
  • Nielen pre deti, ale aj pre dospelých
  • Jeden krém skoro na všetko
misinka0611  6. jún 2022

Krém, ktorý splnil všetko, čo sľuboval

Spiridea krémpasta na zapareniny splnila všetko, čo sľubovala. Krémpasta nie je mastná, veľmi ľahko a rýchlo sa rozotierala, čo oceňujem pri dieťatku, ktoré je už pohyblivejšie a neobľubuje prebaľovanie. Plienkovú oblasť som natierala 2x denne, vždy ráno a večer po kúpaní ako je odporúčané. Počas používania krémpasty sme nemuseli riešiť žiadne začervenania, zapareniny a iné problémy ktoré sa zvyknú vyskytnúť, ak dieťatko ešte používa plienky. Balenie je menšie ( 30g ) no pri natieraní stačí malé množstvo, takže jedno balenie vydrží dlhšie ako sa možno na prvý pohľad zdá.

Spirideu hodnotím veľmi pozitívne, keďže počas jej používania sme predišli zapareninám a som rada, že máme takúto krémpastu na trhu.
  • konzistencia a rozotierateľnosť
  • bez parfumu
  • vhodná pre novorodencov
  • chráni pred zaparením na druhej strane pomáha na už vzniknuté zapareniny
  • široká škála použitia ( plienková oblasť, kožné záhyby, slabiny … )
  • - zmierňuje svrbenie
ivka21  12. máj 2022

Najlepší krém na zapareniny

Super krém, stačí ho len malinko takze vydrží dlho, perfektne sa rozotiera a co je najdôležitejšie zaberá na zapareniny oveľa lepšie ako iné kremy.
adusik0542  10. máj 2022

Spiridea

Ahojte, so zaparenimami máme skúsenosť asi ako každé bábätko spirideu krém pastu sme dostali ako vzorku v pôrodnici a odvtedy používame iba to. Pár krát sme dali sudocrem ale ten nie je ani zďaleka taký dobrý. Všetkým kamoškam odporúčam iba spirideu a sú veľmi spokojné a my tiež 🥰
  • Účinok
h2so4  9. máj 2022

Vrelo odporúčam

Už sme boli zúfalý, vyskúšali sme všetko čo nám odporúčali a až tento krém zabral a zbavili sme sa červenej a boľavej pokožky.
lubinaxyz  9. máj 2022

Vrelo odporucam

Jediny produkt ktory nam zabral na liecbu plienkovej dermatitidy 🙏🏻
  • vsetko