Trampolína Marimex 305 cm

Trampolína Marimex je skvelým doplnkom každej záhrady. Deti skákanie na trampolíne milujú a pri skákaní si ľahko zacvičia i dospelí - nosnosť je až 150 kg. Dokonalú stabilitu zaisťujú tri nohy v tvare písmena U.

Materiál odrazovej plochy patrí k najkvalitnejším na trhu. Plocha je vyrobená zo špeciálneho polypropylénu s ochranou proti UV žiareniu, ktorý zaručuje dlhú životnosť. Špeciálne neabrazívna (hladká) povrchová úprava zabráni odreniu kože pri dopade.

Vnútornú ochrannú sieť nájdete priamo v balení, nemusíte si ju dokupovať zvlášť. Vnútorná ochranná sieť je bezpečnejšia ako vonkajšia sieť - bráni prístupu skákajúceho do časti s pružinami. Vstupný priestor je zaistený tromi prackami a bráni vypadnutiu. Tyče sú obalené ochranným návlekom z mäkčenej peny. Nohy trampolíny sú samostatné a zvyšujú stabilitu celej trampolíny. Spojenie tyčí nôh trampolíny a siete je istené špeciálnymi sponami.

Trampolína Marimex 305 cm

Trampolíny sú určené pre náročné pohybové aktivity, preto kladieme dôraz na ich bezpečnosť a spoľahlivosť. Použitie kvalitných materiálov a moderných technológií pri výrobe radí naše trampolíny medzi najbezpečnejšie a najspoľahlivejšie na slovenskom trhu.

Všetky naše trampolíny spĺňajú prísne bezpečnostné normy a sú certifikované skúšobňou Intertek. Bezpečnosť trampolín je pre nás prioritou.

Kde kúpim trampolínu Marimex?

Hodnotenia a skúsenosti s trampolínou Marimex 305 cm

Máš skúsenosť s trampolínou Marimex 305 cm?
petrah3  19. apr 2022

Kvalitná trampolína s certifikátom bezpečnosti

Perfektná trampolína pre celú rodinu. Má nosnosť 150 kg, takže ju môžu využívať aj dospelí. Čo je dôležité pre rodičov - výrobcovia pri jej navrhovaní naozaj dbali na bezpečnosť detí, ktoré trampolínu využívajú - nielen použitými materiálmi, ale napr. aj umiestnením bezpečnostnej siete za pružiny.
  • - výborne vyzerá
  • - odrazová plocha je príjemná na dotyk a je dostatočne veľká pre dieťa, aj pre dospelého človeka
  • - pružiny sú prekryté a od skákacej plochy sú oddelené ochrannou sieťou - dieťaťu tak nevkĺzne noha medzi pružiny
  • - rebrík k trampolíne je súčasťou balenia a má protišmykovú úpravu
  • - nohy trampolíny zabezpečujú stabilitu a dokážu sa prispôsobiť drobným nerovnostiam
  • - bezpečnosť otvoru do trampolíny zaisťuje kvalitný zips + pracka
  • - nohy trampolíny sú pozinkované, čo zabraňuje ich hrdzaveniu
  • - nenašli sme
zoizoi  16. apr 2022

Trampolína Marimex pre malých aj veľkých

Trampolínu Marimex 305cm ako rodina určite odporúčame. Po úkladnom testovaní ju hodnotíme, ako veľmi bezpečnú, stabilnú a kvalitnú. Super sa na nej skáče. Vhodná pre deti aj dospelých, nakoľko nosnosť je až do 150kg. Pekný dizajn. :)
  • bezpečná
  • kvalitná
  • nosnosť až 150 kg
  • vonkajšie umiestnenie pružín
  • protišmykové schodíky
  • veľká plocha na skákanie
  • samostatné stojky na sieť
  • vstupný otvor so zipsom a prackami
  • tyče obalené ochranným návlekom z mäkčenej peny
  • stabilné nohy v tvare U
mirkavmirka  24. mar 2022

Najlepšie trampolíny

Naše deti milujú trampolíny a preto nesmie v kritériách chýbať pevnosť, bezpečnosť, ľahké zatváranie otváranie, čo práve trampolíny značky marimex majú🙏👌🏻🔝 naša už doslúžila tak ideme na väčšiu 🤗
  • Pevnosť
  • Bezpečné zatváranie
  • Krásny dizajn
jarka382  18. mar 2022

Kvalitna trampolina

Tanpolinu mame uz 5 rokov a stale je bez vaznych poskodeni. Malu chybicku ma, pokazil sa zips na sietke. Zmesti sa na nu aj 8 deti. 🙂
ane6  18. mar 2022

Trampolína Marimex

Maximálna spokojnosť, máme ju dva roky a je stále ako nová. Synček na nej trávi veľa času. Maximálna spokojnosť :)
redpink  16. mar 2022

Skúsenosť

Pred domom máme trampolinu zn.Marimex. Sice nie velkost 305, ale mame o cosi vacsiu, myslim 366, ale nedám na ňu dopustiť. Skacene cela rodina a to ja s manzelom nepatrime k najchudsim. Vrelo odporucam. Svagor ma trampolinu inej znacky a je vidieť rozdiel na stabilite aj kvalite materialu. Jemu sa siet trhá, nasa je stále ako nová a to ju mame o 2roky dlhsie ako oni.
  • Kvalita materiálu
  • Pruziny z vonkajsej strany-za skakacou plochou
  • Uvitali by sme viac farebnych prevedeni. Moze baby tuzili po fialovej, ruzovej a žiaľ, sú len modré.
Dobrý deň, na základe viacerých podnetov od zákazníkov, sme prišli s ďalším farebným prevedením najobľúbenejšej trampolíny a to práve v RUŽOVEJ farbe. Taktiež máme v ponuke náhradné krycie prvky pre trampolíny vo farebných prevedeniach zelená a červená. Ponuku s rozmermi a farebným prevedením si môžete pozrieť na našej webovej stránke. S pozdravom Marimex Tím
jankabirova  16. mar 2022

Dobrô pre celú rodinu 👍

Trampolína je výborná aj pre všetkých. Doma mám dvoch synov. Starší má 13 a trampolína mu slúži (mimo zimy) na nácvik "backflipov, frontflipov, saidflipov ...", mladší má 5 a spolu bojujeme s DMO. Na spevnenie dlhých svalov celého tela nie je nič ľahšie. Dieťa sa hrá, skáče, prevaľuje sa a zároveň cvičí. 😉
  • Stabilná konštrukcia
  • Kvalitne pružná plocha na odraz a dopad
  • Bezpečnostná sieť sa dobre uzatvára (zips)
  • Kovové tyče sú obalené mäkkou penou a pribnahodnom náraze nedochádza k zraneniu, modrine
luckam13  15. mar 2022

Vysoko nákazlivé hobby

Trampolínu máme na dvore už 3 roky. Skáče na nej môj syn spolu so sestrinými deťmi. Jedného dňa som sa odhodlala aj ja skúsiť trampolínu a viac mi nebolo treba. Odvtedy celé letné mesiace skáčem na trampolíne. Je to neskutočný relax na odbúranie stresu či na posilnenie svalov. Je vyrobená z kvalitného materiálu, konštrukcia je pevná, ale musí byť v úplnej rovine. Materiál je aj mrazuvzdorný. Sieťka je zabezpečená zipsom a z vonkajšej strany sa ešte zacvakáva, takže aj z bezpečnostného hľadiska je super.
  • Kvalitný a pevný materiál a konštrukcia
  • Vysoká bezpečnosť
  • Vydrží letné aj zimné počasie
  • Výborná atrakcia pre deti aj dospelých
lucka8491  15. mar 2022

Trampolína u nás nesmie chýbať

Nakoľko mám 3chalanov (8,5,5) u nás na dvore trampolína chýbať nesmie.minulý rok chalani "pochovali" sieťku,rok predtým sme menili ochranu na pružiny takze stále niečo ale investícia určite dobrá nakoľko u nás je trampolína využívaná každý den okrem zimných mesiacov kedy ju rozkladáme do pivnice
  • Dostatočne veľká plocha na skákanie
  • Nemá 🙂