Tuhé sprchovacie mydlo a šampón Kids s vôňou jahôd alverde

alverde KIDS tuhé sprchovacie mydlo a šampón (60 g) zahalí pokožku do jemnej peny, ktorá vonia po sladkých jahodách. Vysokokvalitné organické bambucké a kakaové maslo dodáva pokožke a vlasom intenzívnu vlhkosť a obzvlášť šetrne ich čistí. Cenné Inca Inchi dodáva vlasom dodatočnú dávku starostlivosti a uľahčuje ich rozčesávanie. Receptúra je vegánska, bez minerálnych olejov, bez syntetických vôní, farbív a konzervačných látok. Doprajte deťom pri kúpaní maximálnu zábavu a potešenie!

Kde kúpim tuhé sprchovacie mydlo a šampón Kids s vôňou jahôd alverde?

Hodnotenia a skúsenosti s tuhým sprchovacím mydlom a šampónom Kids s vôňou jahôd alverde

Máš skúsenosť s tuhým sprchovacím mydlom a šampónom Kids s vôňou jahôd alverde?
tinibini  15. aug 2022

Mydlo ako cukrík

Super produkt, ktorý okrem zloženia poteší aj tým, že je 2v1. Je ideálny na dovolenku, keďže nemusíte baliť 2 fľašky, ktoré sa môžu vyliať, ale stačí toto malé mydielko. Nemá plastový obal, čím zároveň chránite aj životné prostredie. Mydlo vonia ako cukríky, veľmi sa mi to páči.
  • 2v1
  • Vlasy aj pokožka je po použití hebká, nevysuší sa
  • Ideálna na dovolenku lietadlom bez batožiny
  • Super vôňa
  • Bez plastového obalu
  • Potrebujete si kúpiť krabičku na skladovanie, ale ak používate tuhé šampóny a sprchové, tak to využijete ešte dlho
kacena85  14. aug 2022

2v1

Za nas paradny produkt, krasne vonia,super peni,dokonca som v pohode umyla vlasky jednej z mojich dvojik a ona ma vlasy dlhe az po pas, vrelo odporucame aj na cesty kedze je to aj hned sampon, chcelo by to este vylepsit obal, my sme to nosili potom v klasickej zatvaracej mydelnicke 👌
  • Vegan
  • 2v1
  • Vona
  • Penivost
  • Obal
jordynka  14. aug 2022

Jemná, jahodová vôňa

Tuhé mydlo a šampón v jednom Alverde kids - malé, milé mydielko. Prekvapilo tvarom - malé okrúhle, ale aj vôňou, ktorá ma preniesla do detstva, v ktorom takmer všetky detské produkty boli "jahodové". Jemná vôňa. Na môj vkus trochu málo pení, keďže ja zbožňujem penu v sprche aj vo vani. Veľa peny! Produkt je skôr určený malému detskému spotrebiteľovi, no moje dcéry sa mu potešili a bola radosť opäť v nich vidieť "naše malé dievčatká" 🙂.
  • - jemná vôňa
  • - na môj vkus málo pení
jordynka  14. aug 2022

Jemnosť

• - príjemná vôňa
  • - podľa môjho vkusu málo pení, iným to však môže vyhovovať, alebo pri produkte vôbec nevnímajú nízku penivosť
marikaheidi  13. aug 2022

Alverde kids tuhý šampón a mydlo 2 v 1 so sladkou jahôdkovou vôňou

Slnko, more a jahody. Tento malý zázrak z prírody, ukrytý v papierovej krabičke nám robil spoločnosť na mesačných prázdninách pri mori v Chorvátsku. Po pobyte na pláži sa drobec tešil na jahôdkový kúpel, ktorý prevoňal malé telíčko a zahalil do jemného závoja.
  • - 2 v 1 mydlo a šampón
  • - Dobrá penivosť
  • - Nemám výhrady k produktu
gabccia  11. aug 2022

Mydielko 2v1 pre deti

Mydlo je super v tom, že je to 2v1. Malému od narodenia kupujem kozmetiku Balea 2v1 z Dmky a som veľmi spokojná. Pekne pení, vôňa je príjemná. Super je aj v tom, že je to malé balenie vhodné na cestovanie lebo sa nič nevyleje. Akurát nevýhodu vidim v tom, že nemá nejaký svoj obal, len tú papierovú krabičku. Ale to si človek vie dokúpiť.
  • - 2v1
  • - Prírodné, vegan mydielko
  • - Príjemná vôňa
  • - Dobre pení
  • - Chýba tomu nejaký vhodnejší obal
nikki2201  10. aug 2022

Mydlo, ktoré milo prekvapilo

Milujem veci, ktoré ušetria miesto i čas. Je to sprcháč aj šampón v jednom, celkom slušne pení a príjemne/jemne vonia (jahoda). Plus je obohatené o bambucké a kakaové maslo, čo dodáva pokožke, ako aj vlasom jemnosť a ľahšie rozčesanie.
A myslím, že deťom sa také čosi môže ozaj páčiť- ako to bolo u nás.
  • - 2v1 (sprcháč a šampón)
  • - príjemná vôňa (nevtieravá)
  • - slušne pení
  • - vegan
  • - zatiaľ žiadne
nikelca  9. aug 2022

Tá vôňa nás dostala

Mydielko so šampónom cestou na kupko nesklamalo. Výborné pení, výborne vonia a výborne všetko umylo. Deti z neho boli nadšené a samé si vlasy poumývali. Určite odporúčam na letné dni strávené pri vode :)
  • Dobre pení
  • Nedráždi pokožku
  • Nevyleje sa
lujzamisko  8. aug 2022

Mydielko a šampón

Toto bola pre nás topka. Veľkosť presne na dovolenku. Išiel s nami aj teraz do Chorvátska a syn je veľmi spokojný. Nevysušuje pokožku a aj jeho dlhé vlásky sú pekné, jemné a voňavé. Syn má dlhé vlasy, nosí copik, takze top!
  • Veľkosť, vôňa, kombinácia šampón a mydlo, penivosť
xxxxxnnnnn  8. aug 2022

Mydlo do vrecka

Perfektné mydielko, ktoré sa dá ukryť aj do vrecka a je vždy po ruke. Je bez alkoholu, čo je veľké plus pri malých deťoch. A prekvapivá super vôňa.
  • - bez alkoholu
  • - super vreckové balenie
  • - prírodná a hlavne jemná kozmetika