Vlhčené obrúsky WaterWipes

Originálne vlhčené obrúsky WaterWipes Bio prinášajú 100% prírodnú starostlivosť absolútne bez chémie - pre tú najjemnejšiu starostlivosť o pokožku vášho bábätka, a to aj predčasniatka či bábätka trpiaceho ekzémami.

WaterWipes Bio

WaterWipes Bio sú najčistejšie vlhčené obrúsky na svete

Obsahujú iba dve prírodné ingrediencie - 99,9% sterilnej vody (čistenej patentovanou technológiou) a kvapku ovocného extraktu z grapefruitu, ktorý na pokožku pôsobí ako jemný kondicionér, pomáha udržiavať jej celistvosť a zmierňuje akékoľvek zápalové reakcie na pokožke. WaterWipes Bio pokožku zároveň hydratujú aj čistia.

WaterWipes Bio vlhčené obrúsky (1 bal./60 ks) sú:

• BIO – bez plastov a 100 % biologicky odbúrateľné vďaka viskóze vyrobenej kompletne z rastlinných vlákien.
  • Hodvábne jemné a čisté – bez obsahu plastov, alkoholu, mydla, parfémov a bez použitia chemických konzervantov (neexistujú nijaké iné utierky, ktoré by neobsahovali aspoň jeden-dva konzervanty), čím znižujú riziko vysušenia pokožky a potenciálny rozvoj kontaktnej dermatitídy.

šetrné k bábätku aj k prírode. Je vedecky dokázané, že sú čistejšie ako prevarená voda a vata, keďže rozbitím na mikročiastočky je voda vo WaterWipes Bio utierkach čistejšia, ako bežná prevarená voda.

Obrúsky sú vhodné pre citlivú pokožku novorodencov, ekzematickú pokožku, i pre tú najjemnejšiu pokožku predčasne narodených detí. Vďaka odborníkom a klinickým štúdiám*, ktoré to potvrdzujú sú preferované mnohými novorodeneckými jednotkami intenzívnej starostlivosti.

WaterWipes Bio

Menšia záťaž pre životné prostredie

Nový obal obsahuje o 7 % menej obalovej fólie, teda o 7 % menej záťaže na životné prostredie. Rodičia si už nemusia vyberať medzi tým, čo je najlepšie pre pokožku dieťaťa, a tým, čo je lepšie pre našu planétu. Obrúsky sa biologicky rozložia do 12 týždňov, sú vyrobené z udržateľných zdrojov za použitia 100 % zelenej energie.

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie na Modrom koníku:

Kde kúpim Vlhčené obrúsky WaterWipes Bio?

*Price AD, Lythgoe J, Ackers-Johnson J, Cook PA, Clarke-Cornwell A, MacVane Phipps F. The BaSICS (Baby Skin Integrity Comparison Survey) Study: a prospective experimental study using maternal observation to report the effect of baby wipes on the incidence of irritant diaper dermatitis from birth to eight weeks of age. Pediatrics & Neonatology 2020. doi:10.1016/j.perneo.2020.10.003.

Hodnotenia a skúsenosti s vlhčenými obrúskami WaterWipes

Máš skúsenosť s vlhčenými obrúskami WaterWipes?
christinach  5. mar 2022

WaterWhipes

Používame ich skoro dva roky, ale ako zmenili nové obaly, tak aj ich kvalitu, ktorá je horšia. Nedá sa porovnať s tými predtým obrúskami, ktoré boli jemnučke a kvalitnejšie. Snažim sa najsť teraz nové vlhčene za tieto, ktoré budu také ako staré waterwhipes. Som sklamaná z toho, bola som s nimi veľmi spokojná, či už po stranke zloženia aj to že su vlhké oproti iným a dcéra sa z ních nevyhodila ani raz, ale aj kvalitou obrúsku, ale žiaľ teraz už o kvalite obrúsku nemam pekného slova.
  • Vlhké
  • Zhoršila sa kvalita obrúskov
renka812  6. feb 2022

Príjemné prekvapenie! :-)

Nikdy som si nemyslela, že môžem byť tak nadchnutá pre obrúsky, veď človek by si povedal obrúsky ako obrúsky. Myslím, že do práve týchto sa skutočne oplatí investovať a po niekoľkých balíčkoch so spokojným srdcom môžem prehlásiť, že cena (aj keď tá občas bolí, hihi) zodpovedá kvalite. Jedine ľutujem, že som ich pri staršom synovi nepoužívala tiež, lebo fakt asi ako jediné na trhu neobsahujú žoadnu chémiu, konzervaty, proste žiadne iné "blbosti" čo na telíčko tak malého bábätka absolútne nepatria!
  • zloženie
  • vlhosť
  • vegan produkt & rozložiteľné v kompostéri, wau
  • Naozaj, že nič, jedine ak, tak hmotnosť, ktorá je naozaj oproti iným značkám fakt o dosť tažšia (ale muž mi hovorí, že trenujem biceps pri prebaľovaní :D)
prvosienka88  8. dec 2021

Water wipes

Ja som sa na ne veľmi tešila, keďže som ich chcela používať. Sú fajn, ale v rovnakej kvalite je aj veľa iných značiek a značne lacnejších. Navyše sa hrozne vyberajú z balenia.
  • Neparfumovane
  • Vodové
  • Zle sa vyťahujú
minarsil  7. dec 2021

Nepríjemné sklamanie

Dcéra sa z nich nepríjemne vyhádzala v oblasti genitálií a zadočku do pár hodín po použití. Na žiadne iné obrúsky od iných značiek nikdy reakciu nemala. Pre mňa veľké sklamanie, keďže všetci ich tu chvália do nebies.
  • Sú dostatočne vlhké a pevné
  • Alergická reakcia
  • Zle sa vyťahujú
Veľmi pekne ďakujeme, že ste sa s nami podelila o skúsenosť. Mrzí nás, že sa dieťatko po našich utierkach vyhádzalo – je jedno z mála, ktorému nesadli, keďže aj odborná štúdia k týmto obrúskom a ich porovaniu s inými značkami dokazuje, že používaním WaterWipes sa ako výskyt, tak aj čas so zapareninou oproti akýmkoľvek iným výrazne skracuje (viď Zdroje nižšie). Každopádne odporúčame ísť podľa materského inštnktu, ktorý určite neklame, a ak práve vám a vašej dcérke vlhčené obrúsky nesedia, určite ich zmeňte. Tiež odporúčame pozorovať, čo dcérka či Vy, ak práve kojíte, v danom období jete, ako aj dať pozor na balenie za mokra, ktoré plienkovej dermatitíde výrazne napomáha – lebo samotné utierky nie sú prevenciou, je ňou skôr životný štýl, strava a stav pokožky. Držíme palce a prajeme tú najzdravšiu pokožku celej Vašej rodinke! (Zdroje: 1Price AD, Lythgoe J, Ackers-Johnson J, Cook PA, Clarke-Cornwell A, MacVane Phipps F. The BaSICS (Baby Skin Integrity Comparison Survey) Study: a prospective experimental study using maternal observation to report the effect of baby wipes on the incidence of irritant diaper dermatitis from birth to eight weeks of age. Pediatrics & Neonatology 2020. doi:10.1016/j.perneo.2020.10.003. [Epub ahead of print] 2Visscher M, Odio M, Taylor T, White T, Sargent S, Sluder L, Smith L, Flower T, Mason B, Rider M: Skin care in the NICU patient: effects of wipes versus cloth and water on stratum corneum integrity. Neonatology 2009, 96:226-234. 3Lavender T, Furber C, Campbell M, Victor S, Roberts I, Bedwell C, Cork MJ: Effect on skin hydration of using baby wipes to clean the napkin area of newborn babies: assessor-blinded randomised controlled equivalence trial. BMC Pediatrics 2012. 12:59.) Viac na: https://www.waterwipes.com/uk/en/health-care/resources/basics-clinical-study
zana156  4. nov 2021

Obrúsky waterwipes

Sú skvelé, bez parfumácie, naozaj vlhké - perfektne sa s nimi čistí zadoček, úžasné zloženie. Niet čo vytknúť, proste dokonalé. Používame dlhodobo, ale po poslednej zmene obalu som ostala sklamaná. Obrúsky mi prídu suchšie a ten otrasný chemický zápach je niečo strašné. Neviem, či mám chybné kusy (kúpili sme štvorbalenie) alebo zmenili zloženie. Za mňa, predtým by som bez váhania dala 100 bodov zo 100, ale teraz som ostala sklamaná.
Dobrý deň, ďakujeme za názor. Sme veľmi radi, že vám vyhovela vlhkosť aj zloženie, sme na tieto vlastnosti patrične pyšní. „Chemický” zápach, ktorý ste zachytila, každopádne nie je chemický, keďže do obrúskov chémiu nepridávame. Je však výsledkom vynovených rastlinných, teda viskózových vláken, ktoré sú biologicky rozložiteľné, ako aj dôkladnej, technologicky náročnej sterilizácie utierok WaterWipes sedemstupňovým procesom čistenia a filtrácie vody. K tomu prichádza „do hry” vynovené balenie, na ktorý bola zmenená technológia pre využitie o 7 % menej plastu. Chceme byť čo najekologickejší a čo najčistejší, a daňou za to, ako aj za viac eko-bio vylepšenia, je možno aj práve pach, ktorý vám nevyhovuje. Ten je ale aspoň odrazom hygienického, sterilného prostredia WaterWipes obrúskov a ich novej biodegradabilite, a k tomu 0 % alkoholu, konzervantov a chémie. Mrzí nás, že Vám obrúsky nevoňajú, ale keďže si stojíme za tým, že ich nechceme a ani nebudeme parfumovať práve pre to najlepšie pre detskú pokožku od narodenia (a to i pre nedonosené detičky). Preto ich voňavé, žiaľ, nevyrobíme, zato stále zdokonaľujeme technologické procesy. Ceníme si ale Vašu spätnú väzbu, a na problém, ktorý popisujete, sa jednoznačne pozrieme.
bublinka263  3. okt 2021

Najlepšie vlhčené obrúsky ❤️

Vlhčené obrúsky WaterWipes kupujem malej už od narodenia, ale skúšali sme aj rôzne iné, keď nám niekto doniesol, alebo keď boli vypredané a tá kvalita sa nedá porovnať. 🤦‍♀️
WaterWipes sú riadne vlhčené, preto miniem oveľa menej kusov a sú veľmi jemné na dotyk, tak nemám pocit, že by som malej drela zadoček a veľmi rada ich používam aj ja na odličovanie. Navyše, veľmi dobre sa vyberajú, nie ako pri iných, že som naraz vybrala aj 5. 🙈 A majú veľmi dobrý uzáver.
  • Obsahujú až 99.9 % vody
  • Určené aj pre predčasniatka
  • Sú naozaj riadne vlhčené
  • Jemné na dotyk
  • Dobre sa vyberajú
  • Dobrý uzáver
miskamilka  3. sep 2021

Najlepšie vlhčené obrúsky na trhu

Waterwipes hodnotím ako najlepšie vlhčené obrúsky na trhu. V prvom rade (ako jediné) neobsahujú žiadnu chémiu, iba 99,9 % vody a zvyšok je výťažok z grepových jadierok. V druhom rade, sú dostatočne vlhké, nepenia, vôňa je príjemne neutrálna, takmer žiadna, sú hrubšie ale zároveň jemné, netrhajú sa. Odpustím im aj jediný nedostatok, že občas vytiahnem naraz viac kúskov. Cenovo sú drahšie, no ja si rada priplatím, ak viem, že pokožka mojej dcéry dostane to najlepšie. Porovnávala som ich aj inými obrúskami, ktoré sľubujú 99 % vody, ale jednoznačne vyhrávajú Waterwipes.
  • dostatočne vlhké
  • pevné, ale jemné, dostatočne hrubé, netrhajú sa
  • bez vône
  • nepenia
  • aj na citlivú pokožku novorodencov
  • ekologické a bio
  • niekedy sa ťažšie vyberajú z balenia
  • vyššia cena
evicka231  3. sep 2021

Waterwipes - bez strachu z alergií

Prvá pomoc každej mamy - vlhčené obrúsky. Nosím ich so sebou všade! Dve prírodné ingrediencie - 99,9 % sterilnej vody a kvapka ovocného extraktu z grapefruitových jadierok, z ktorých sú zložené, ma totiž posmelili používať ich pri novorodeniatku nielen na intímnu hygienu a prebaľovanie, ale utriem nimi aj ústočká, či rúčky. Takže žiadne mydliny, parfémy naozaj nehrozili. A po ich použití teda ani žiadne červené fliačky, vyrážky, či podráždená jemná pokožka!
  • dostatočne vlhké
  • bez chémie
  • jemné a zároveň dostatočne hrubé, aby sa netrhali
  • cena
  • nepraktické vyberanie (čisto subjektívny názor)
okm221  30. aug 2021

Zaujímavá skúsenosť

Vlhčené obrúsky hodnotím pozitívne, sú pevné, ale jemné, nie sme po nich vyhádzaní, pokožka je pekná čistá, sú dostatočne vlhké. Ako negatívum hodnotím zlé vyberanie vreckoviek z balenia, často som vybrala aj niekoľko kusov naraz, cena a hrubosť obrúskov.
  • Nedráždia
  • Vlhké
  • Odstránia nečistoty
  • Sú príliš pevné
  • Zlé vyberanie z balenia
maria1971  23. aug 2021

Sú super môžem len odporučiť 👍👍👍

Veľmi prijemný materiál. Nedráždí pokožku.
silvianm  19. aug 2021

Spokojnosť

Vlhčené obrúsky WaterWipes boli skvelou voľbou, ako pre mňa do pôrodnice, tak pre dcérku. Bála som sa používania parfémovaných obrúskov pre intímnu hygienu dcérky, ale tieto sú jednoznačne skvelé.
  • Bez parfémov
  • Bez mydla
  • Bez chem. konzervantov
  • Jemné...
  • Drahé. To je asi jediný dôvod, prečo ich používame iba pri intímnej hygiene a ďalšie kupujeme na ruky atď. Pri malých deťoch je spotreba vlhčených obrúskov ozaj veľká.
konik_testuje  16. aug 2021

Redakcia Modrého koníka odporúča najčistejšie vlhčené obrúsky na svete

Vlhčené obrúsky WaterWipes nie sú na prvý pohľad ničím extra zaujímavé. Jednoduchý, čistý dizajn obalu dokonale vystihuje aj ich jednoduché zloženie. No práve v tej jednoduchosti je krása. WaterWipes sú najčistejšie vlhčené obrúsky na svete, a preto sú priam ideálne pre jemnú pokožku novorodencov, pre ekzematickú pokožku, i pre tú najjemnejšiu pokožku predčasne narodených detí.

Obsahujú iba dve prírodné ingrediencie - 99,9 % sterilnej vody a kvapku ovocného extraktu z grapefruitových jadierok. Neobsahujú žiadne chemické konzervanty, alkohol, mydlo a parfémy.

Obrúsky sú skutočne dostatočne mokré. Naozaj sú schopné plnohodnotne nahradiť vodu na výlete či stanovačke.

Môžete nimi bez obáv umyť nielen detský zadoček, ale aj detské rúčky či ústočká zalepené od nanuku... Sú kvalitné, hrubé, pevné, netrhajú sa, a tak ich stačí použiť menej. Otváranie je praktické a dostatočne pevné, bez problémov to zvládne aj váš drobec, s ešte nie tak vycibrenou jemnou motorikou. Vreckovky nevyschnú a zostanú vlhké až do posledného kúsku. Pred otvorením je dobré obrúsky skladovať „dole hlavou“, aby pri otvorení boli aj najvrchnejšie obrúsky rovnako mokré ako tie spodné.

Počas testovania sa nevyskytli u žiadneho dieťatka kožné reakcie. WaterWipes Bio sú vhodné pre každé dieťa a skutočne ich za našu redakciu môžeme s čistým svedomím odporučiť.
  • bez chemikálií
  • bez konzervantov, alkoholu, mydla a parfému
  • len 2 zložky
  • klinicky testované
  • vhodné na citlivú pokožku
  • dostatočne mokré
  • kvalitné, hrubé, pevné, netrhajú sa, a tak ich stačí použiť menej
  • praktické a pevné otváranie
  • biologicky odbúrateľné
  • vyššia cena
  • nezoženiete ich v každej drogérii
bohom_milovana  12. aug 2021

Používam

Sme spokojní s používaním vlhčených obrúskov WaterWipes. Zaujímalo by ma, akým spôsobom majú byť po použité vyhodené, aby sa rozložili do 12 týždňov?
  • nedráždia pokožku
  • dostatočne veľké
  • cena
mimi852021  12. aug 2021

Super

Vyborné na každodenné použitie.
mitama  10. aug 2021

Výborné obrúsky

Používame od narodenia takmer na všetko. Sú síce drahšie, ale jednoznačne odporúčam priplatiť si, pretože neobsahujú neprijemné a extrémne voňajúce parfumy ako ostatné vlhčené obrúsky. Sú na vodnej báze a dlho vydržia v pôvodnom vlhkom stave. Iné už kupovať určite nebudeme. Kupujeme 4-balenie v dm.
  • Bez parfumu
  • Prírodné
  • Čisté
  • Dostatočne vlhké
  • Cena, ale oplatí sa
mija0324  8. aug 2021

Bez obrúskov ani na krok

Dostala som tieto vlhčené utierky ako darček od známej a boli perfektné..no kvôli cene na každodenné používanie kupujeme iné.
  • Super navlhčené
monulik0209  7. aug 2021

Spokojnosť s obruskami

Obrúsky sú super, žiaden nepríjemný zápach, len ťa cena by mohla byť trošku lepšia. 😉
ivana2504  5. aug 2021

Spokojnosť

Super vlhčené bez chémie, nedráždia. 😊 Odporúčam.
natyg  4. aug 2021

Waterwipes

Za mňa je toto presne položka, na ktorej by človek nemal šetriť, ale práve naopak, dopriať svojmu dieťaťu to najkvalitnejšie, čo momentálne je na trhu… Veď každý chce mať prioritne zdravé a tým pádom aj šťastné dieťa.
  • Kvalita
  • Zdravie
  • Čistota
hudmajka  4. aug 2021

Super

Odporúčam, šetrné, bez prehnanej vône.
misscelaneous  4. aug 2021

Najlepšie

Používame ich už roky, odkedy sa vlastne zjavili na trhu. Objednávala som ich už staršej z Amazonu. :) Skúsili sme aj iné značky, ktoré deklarujú 99,9 % vody, lacnejsie aj drahšie, ale buď sa zle vyťahovali, boli suchšie, menšie… Tak sme zostali verní WaterWipes. Teraz som objednala už tieto biodegradovateľné, no sú kúsok menej pevné a povedala by som, že horšie oproti pôvodným, no stále lepšie ako ktorékoľvek iné.
Malý tip: Kupujem ich v krabici veľa kusov, a je dobre ich skladovať otváraním dolu, pri otvorení je voda rovnomerne od hora dole, keď som ich mala dlhšie opačne, na vrchu boli suchšie a na spodku už plávali vo vode.
  • Bez chuti (nie sú horké, ak vonku utriem deťom ústa, ruky)
  • Pevné
  • Dostatočne veľké
  • Dostatočne vlhké
  • Vyšša cena, ale nie je likvidačná :)
butterflay_x  3. aug 2021

Sú naj

WaterWipes som začala používať, keď sa mi narodila prvá dcérka - to je 6 rokov dozadu. Keďže som vtedy žila v Írsku, za balenie som zaplatila 1 € a teraz tá cena je úplne z cesty. Vždy som ich používala a aj pre druhú dcérku, ale vždy som si urobila zásoby, pretože slovenské ceny sú vysoké. 3,5 € za balík je veľa. Teraz stoja v Írsku 2,5 €, čiže aj tam išli hore akonáhle stúpla popularita… Ale vždy som im bola verná…
  • Žiadna chémia
matabene  3. aug 2021

Spokojnosť

Vlhčené obrúsky WaterWipers sme prvýkrát objavili v Nemecku, už pred pár rokmi. Mali sme inú obľúbenú značku, ale tá zmizla z trhu. Hľadali sme náhradu. Vyskúšali sme rôzne druhy, s ktorými sme neboli spokojní, pretože sa tvorili červené fliačiky. Najhoršie to bolo pri hnačkách spôsobených antibiotikami, kde bol zadoček komplet červený. Nie vždy sme mohli ísť do sprchy a osprchovať zadoček. Tieto obrúsky boli naša záchrana v takýchto situáciách. Keďže veľa cestujeme, osvedčili sa aj na očistenie rúk a tváre. Na tváričke sa netvorili žiadne pupáčiky.
Doporučiť ich môžem aj na dočistenie tváre po Make-upe, alebo len tak.
  • - dobre znášané pokožkou
  • - bez problematických reakcií pokožky
  • - neutrálna vôňa
  • - možnosť použiť aj na dočistenie pleti pre dospelých
  • - vyššia cena (dajú sa kúpiť sem tam v nejakej akcii)
modrykonik85  3. aug 2021

WaterWipes 99,9 %

Používali sme rôzne vlhčené, ale len pri WW sme pochopili, že sú naozaj vlhčené. 👍 Nevysychajú, netrhajú sa, nie sú parfumované a sú maximálne šetrné nielen k prírode, ale aj k tomu najdôležitejšiemu. 😍 Aj keď je trošku vyššia cena, oplatí sa investovať! Nespotrebujeme ich toľko ako obyčajných bežných vlhčených utierkok.
  • Vlhké 99 % voda
  • Neparfumované
  • Netrhajú sa
  • Šetrné k životnému prostrediu
mirinka1984  3. aug 2021

Úplná spokojnosť

Tieto vlhčené utierky používame asi rok, na odporúčanie našej kamarátky. Totižto dcéra si cmúľa palček, takže sú pre nás nevyhnutnosť, hlavne vonku... A jedine od týchto nemala žiadnu alergickú reakciu okolo ústočiek... Vrelá vďaka za ne. 😍
  • Asi len tá cena
janka_janes  3. aug 2021

Najlepšie 👌

Vyskúšali sme už veľa vlhčených utierok, ale z každých bolo cítiť ako keby chémiu, neboli moc vlhké, robili sa malej červené fliačky na koži. Potom sme vyskúšali vlhčené WaterWipes a sú naozaj najlepšie, nesmrdia za žiadnou chémiou, každá jedna je dosť vlhká, čiže ich miniem menej. Malinká má reflux a dosť často grcká a toto sú jediné vlhčené, s ktorými nemám problém jej utrieť aj tváričku, keď sa ogrcká. Uzatváranie balenia je super, vlhčené mi neschnú ako pri väčšine ostatných čo sme vyskúšali. Za mňa sú to najlepšie vlhčené 🙏a určite každému odporúčam
  • Prírodné
  • Super pre citlivú pokožku
  • Dosť vlhké
  • Dobré uzatváranie balenia (neschnú)
  • Bio
  • Žiaden som nenašla
lufinka46  3. aug 2021

WaterWipes

Používali sme ich, sú fakt veľmi dobré... Ale tá cena je prehnaná, tak sme prešli na podobné, lacnejšie...
  • Veľmi dobré
  • Mokré
  • Super sa vyberajú
shelia32  2. aug 2021

Obľúbené utierky

Od narodenia maličkej používam len tieto utierky. A sú super. Som veľmi spokojná. Utieram jej s nimi aj tvár a ruky. Určite odporúčam.
matya12  2. aug 2021

TOPKA

Jediné utierky, ktoré sú dostatočne jemné, vydržia vlhké do posledného obrúsku, neobsahuju chémiu, tak nemám problém s nimi utrieť aj tváričku a ústa.
  • Vlhkosť
  • Jemnosť
  • Dostať ich len v niektorých obchodoch
ohemaa  2. aug 2021

Naozaj 99.9% vody

Ja používam tieto vlhčené obrúsky od 1. dňa. To sa nedá porovnať s inými, ktoré majú mať 99.9% vody. Jje to cítiť už keď ich človek chytí, že sú ťažké a naozaj vodové, milujeme ich. Máme ich všade, hádam v každej skrini, v kočíku, v taške. Sú trošku drahšie než iné, ale stoja za to, naozaj.
  • skutočne 99.9% vody, myslím že aj 200%
  • jemné k detskej pokožke, nedráždia ju
juliastrakovave  2. aug 2021

Vlhčené obrúsky

Vlhčené obrúsky sú súčasťou nášho života stále a Water wipes sú úžasné. Keďže malý má veľmi často problém s pokožkou, sú super, že neobsahujú chémiu.
  • Vysoká cena
manikap  2. aug 2021

Naj obrúsky

Používam len tieto. Za mňa super!
  • Bez chémie
  • Trochu vyššia cena oproti ostatným bežným značkám
viz  2. aug 2021

Extra mokré, netrhavé, NEparfumované.

• extra mokré, dajú sa žmýkať (pozri foto)
  • netrhajú sa
  • iba voda, žiadne vône
  • ak sa naozaj do pár mesiacov rozložia (netestoval som), tak paráda
  • vyššia cena - ten pohľad bolí, keď sa dieťa "utrie" 5 kusmi naraz
  • viečko sa dobre zatvára, ale pri nešetrnom zachádzaní sme celý systém už pár krát utrhli
4 ľudia považujú za užitočné
natalll  2. aug 2021

Odporúčam ich

Som s nimi veľmi spokojná
  • Odporučam
etnatn  2. aug 2021

Skúsenosť s Waterwipes

Dcérka je silná atopička a ja si preto dávam obrovský pozor na to, aké produkty pri starostlivosti o jej jemnú a citlivú pokožku používam.
Waterwipes sú skvelé, vôbec ju nedráždia a ja som naozaj rada, že v dnešnej dobe môžem s kľudným svedomím použiť vlhčené pri jej očiste a viem, že jej neublížia.
  • jemné
  • nedráždivé
yvonneullmann  2. aug 2021

Najlepšie utierky ktoré poznám

Dlho som hľadala vlhčené obrúsky, ktoré budú prírodné a vhodné naozaj aj pre malé bábätká. Nebudú zaťažovať svet zbytočným plastom a budú sa rozkladať v prírode. A konečne som ich našla. Waterwipes obrúsky sú dokonalé a môžem ich odporučiť naozaj všetkým!
  • Bio
  • Eco
  • Vlhkosť
  • Nepoznám
vsetkopredietatko  2. aug 2021

Su vyborne

WaterWipes používame od narodenia a sú vyborné. Synovi sa nebojím utrieť nimi aj tváričku a ústa.
  • Dostatočne navlhčené
  • Šetrné aj k prírode
  • Kúpou väčšieho balenia sa cena na kus trosku zníži
  • Drahšie
dextella14  2. aug 2021

Waterwipes - naj

Naj vlhčené obrúsky, iné som ani nepoužívala a odporúčam aj mamičkám v mojej ambulancii.
  • Bez parfumu.
  • Dostatočne mokré.
  • Nedráždia ani atopickú pokožku.
eliniatko  2. aug 2021

Škoda, že tu neboli skôr... Sú drahšie, ale stoja za to!

Bojovala som a skúšala rôzne utierky - umývanie v umývadle určite bolo na programe, ale nie vždy sa dalo a nie vždy som vládala. Keď boli moji krpci úplne maličkí, WaterWipe-sky neboli k dostaniu, a tak sme si prešli všeličím. Teraz, aj keď už sú väčší, ich brávame na výlety, k jedlu, do tašky... Jednoducho všade, kde sa nedá ľahko umyť. Nebojím sa, že sa mi na tvári či prdelke vyhádžu. Ja som sa s nimi už aj odlíčila v lese 😊 (úplne v pohode), "umyla" spotená na dovolenke v stane, jednoducho obrúsky používam keď nemám prístup k vode.

Sú veľmi mokré (úplne neporovnateľne s čímkoľvek, čo sme mali, a to sme mali aj všetky možné Pure a Sensitive) - aj preto sa odporúča (nájdete aj na obale) ich skladovať otočené "dole hlavou" pred otvorením - fakt je úúúplne mokrá každá utierka. Aj sa super vyťahujú (systém uztvárania je taký pevnejší, čo je dobre), aj sa netrhajú, a ešte sú aj v prírode rozložiteľné (takže ak sa utriem v lese, do pár týždňov sa aj odhodená na zemi rozloží, na rozdiel od bežných, ktoré sú plastové a v prírode ostanú).

Za mňa max spokojnosť - ak im mám niečo vytknúť, tak akurát, že nie sú dostupné v každom jednom obchode - a to, že nie sú ani náhodou najlacnejšie. Ale aj to stojí za to - použijem ich menej, keďže jedna tým, ako je mokrá a netrhavá, utrie v podstate celý (aj okakaný) zadok.
  • pevné
  • v prírode sa rozložia
  • extrémne mokré
  • dobre sa vyťahujú
  • ľahko sa efektívne sa s nimi manipuluje
  • miniem menej utierok na jednu zakakanú prdelku (obvykle stačí jedna, max. dve)
  • multifunkčné (na utieranie prdelky, tváre, tela, super na výlety, a dokonca aj na odlíčenie)
  • kvalitné
  • vhodné aj pre predčasniatka a ekzematikov, čo ja, alergička, (a moje deti detto) s bežne podráždenou kožou oceňujem
  • nie sú dostupné v každom bežnom obchode, často treba skôr objednať online
  • cena za balenie je vyššia (dostupnosť väčších balení = lepšia cena za kus je ale fajn, hlavne tie 9ks a 12ks)