Je Britax B-Motion 4 Plus správná volba pro 10měsíční dítě?

Zodpovězené
30. bře 2022

Ahoj,

dcerka má 10 měsíců, 8 kg a chtěla bych koupit sportovní kočárek.

Požadavky:

  • aby byl prostorný,
  • snadno složitelný,
  • aby zvládl i horší terén.

Mám vyhlédnutý Britax B-Motion 4 Plus.

Je to dobrá volba?

Poradíš mi i nějaký jiný?

Trojkolku nechci.

Děkuji

Ahoj,

určitě ano, Britax B-Motion 4 Plus patří k neprostornějším kočárkům na trhu. Snadno se skládá a i celkové ovládání a manipulace s ním je lehká. Díky dobrému odpružení a kvalitním kolům zvládne i jízdu v terénu. Je to zkrátka dobrá volba! 🙂 Nevýhodou je, že se dá sehnat už jen na bazarech, pokud na něj nenatrefíš náhodou v nějakém doprodeji či na prodejně.

Podobnými typy jsou například kočárky i Joie Mytrax nebo Petite&Mars Street+ Air, tak se na ně podívej, zda Tě nezaujmou.

Mají cca 12 kg, vyšší nosnost (22 kg), nafukovací kola s odpružením, dlouhou prodlužovací stříšku, prostorný nákupní košík, lehké ovládání i skládání a potěší Tě jejich nižší cena.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie