Kočárek Concord fusion nebo Britax?

lennab
27. lis 2015

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s kočárky Concord fusion nebo s Britax? Vybírám kočárek pro roční dceru. Máme klasickou trojkombinaci, ale chtěla bych něco na cestování. Nechci klasické golfky, nevyhovují mi kolečka a trochu horší terén nezvládnou. Proto bych chtěla nějaký kočárek, který by zvládnul i terén, byl snadno složitelný do auta, menší, ale přesto prostorný. Děkuji za rady Lenka

hajanik
27. lis 2015

Máme Concord Fusion a jsem s ním spokojená, terény zvládá celkem v pohodě , skládá se jednoduše, jen je docela těžký (to mi vadí hlavně při nakládání do auta), prostorný je až dost, synovi budou 2 roky a stále mi přijde, že se v něm ztratí 😉

lucilid
27. lis 2015
Uživatel lucilid je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucilid.

Ahoj, já jsem měla Concord Fusion v trojkombinaci, ale nevyhovoval mi kvůli váze, byl dost těžký. A pak jsem váhala mezi Britaxem a X Landerem a zvítězil X Lander. Objednávala jsem v Tobiland a naprostá spokoenost. Kočík je parádní, zvládl i hodně špatný terén na horách, je prostorný,super... Za nás bych neměnila 😉

lennab
autor
28. lis 2015

Ahoj, moc děkuji za rady. Kamarádka právě také má Concord Fusion a je moc spokojená. S tou váhou je to špatný, když ho má člověk tahat do auta, to jste mě nepotěšily 🙂. Nikoho, kdo má Britax neznám. U Britaxe mi docela vadí, že nejdou polohovat nožičky.
Lucilid na ten X Lander také mrknu, děkuji za radu. X Lander je také snadno složitelný? Není už moc na cestování veliký nebo mě to jen klame?

eliskaxox
28. lis 2015

Kouknete na baby jogger city mini gt,splnuje vsechny vase pozadavky. Jinak ja mela b motion a to byl des. Na tom kocaru se kazi vse,to se radeji budu tahat do auta s nasim wandererem.

rencatupa
29. lis 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Mrkněte na Britax B-Agile, má hliníkovou konstrukci a tak nebude těžký jako Concord, nemá ani 10 kilo nebo ještě lehčí značka Cam, některé sporťáky mají jen kolem 7 kilo což je fakt suprové 🙂

lennab
autor
30. lis 2015

Eliskaxox koukala jsem na baby jogger ... a jsem příjemně překvapená 🙂 . Líbí se mi City Elite nebo City versa .... vypadají opravdu dobře, hlavně mě dostalo to skládání, to je super. Vy máte Baby jogger?

eliskaxox
30. lis 2015

@lennab Bohuzel nemam,byl mimo moji cenovou kategorii a sla jsem do . britaxu. Do ted toho lituju. Jsem ale clenka skupiny na fcb Baby jogger Czech a muzu rict tam jsem videla za pul roku snad 2 zminky o reklamacich. Holky jsou fakt na 99% spokojene. u

lennab
autor
1. pro 2015

@eliskaxox S tím Britaxem jste mě dost překvapila, měla jsem za to, že je to kvalitní kočárek. Nebo se alespoň všude tváří, jako vítěz všech testů. BJ city elite mě teda nadchnul ... ale jak píšete, je dost drahý. Ale za zkoušku by stál bazarový.
No mám teda o čem přemýšlet.

lennab
autor
1. pro 2015

Všem moc děkuji za rady a tipy. Kdyby ještě někdo přidal osobní zkušenost, byla bych moc ráda.

cervenejablko
1. pro 2015

Mám Britax a moc s ním spokojená nejsem, máme Bmotion 4kolku. Tváří se jako kvalitní kočár (vítěz Dtestu), ale je to šméčko. Do terénu nic moc, i když se sporťákem už je to lepší než s korbou, ale dovedla bych si představit ještě lepší výkony. Několikrát jsme reklamovali podvozek. Je potřeba ho opravdu pořád mazat, aby kolečka nedrhla a stejně se může stát, že začnou.
Jinak řešitelné problémy: Nejdou polohovat nohy a nejde dát do sedu - oboje se dá vyřešit doma udělanými doplňky (nebo to na fb maminky prodávají).
Stříška má díl, který je jen síťka.. Na malou v létě pražilo sluníčko. Ale opět se dá vyřešit clonou - vyrobenou nebo koupenou od někoho, kdo to šije.
Nánožník originál od Britaxu na sporťák moc nesedí, blbě se nandavá a sundavá. Ale dá se koupit i třeba od Pinkie a někdo si to chválí, že je to lepší.
Plusy Britaxu jsou, že se dobře skládá, drží ve složeném stavu a je lehounký.

lennab
autor
2. pro 2015

@cervenejablko Moc děkuji za zkušenost, jste další, co má takhle špatnou zkušenost. Tak to tedy Britax jednoznačně zavrhuji. Potřebuji kočárek do terénu a ne jen na asfaltovou silnici. Když už budu kupovat kočárek, tak takový, abych si ho doma nemusela za spoustu peněz předělat k obrazu svému.
Moc děkuji