Je pro 1,5 letého syna vhodnější kočárek Babystyle Oyster Zero Gravity nebo Cybex Eezy S-Twist?

Zodpovězené
17. kvě 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro 1,5letého syna, který je na svůj věk docela dlouhý.

Požadavky na kočárek:

  • odpružený,
  • aby zvládl i terén,
  • aby se syn na výletech v něm dobře vyspal,
  • aby vydržel do konce kočárkovacího období.

Byla jsem už rozhodnutá pro Babystyle Oyster Zero, ale bojím se, že mu bude malý.

Líbí se mi také Babystyle Oyster Zero Gravity a Cybex Eezy S-Twist².

Který je vhodnější?

Jaký kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

Babystyle Oyster Zero má velmi prostorné sezení i pro větší dítě, můžeš být v naprostém klidu, že mu jen tak malé nebude 🙂

Novější model Babystyle Oyster Zero Gravity se liší hlavně automatickým skládáním, větší hmotností i nosností, širším sezením (ale ložná plocha je o cca 3 cm kratší), novými barevnými potahy, zvětšeným větracím okénkem ve stříšce a inovovaná byla i brzda. Odpružení a materiál kol zůstal stejný.

Oba jsou velmi dobrou volbou. Já bych šla spíše do novějšího modelu, a to hlavně kvůli snadnějšímu skládání a vyšší nosnosti. Staršímu modelu zase přihrává výhodnější cena, takže záleží i na tom, kolik chceš do kočárku investovat.

Cybex Eezy S-Twist² je vhodný spíše pro menší děti, protože je úzký, má cca 28 cm, což je málo (pro příklad - Oyster má přes 40 cm). Z tohoto důvodu bych do něj nešla, pokud chceš mít kočárek až do konce.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie