Cybex Eezy S+², Valco Baby Snap Ultra Sport, Babystyle Oyster Zero. Který splní mé požadavky?

Zodpovězené
9. dub 2022

Ahoj,

hledám kočárek a neumím se rozhodnout.

Líbí se mi následující kočárky:

Mé požadavky:

  • lehký,
  • vhodný pro vyšší roční dítě,
  • aby vydržel do konce kočárkovacího období,
  • na vození v autě (výlety),
  • snadno skladatelný,
  • do města,
  • i na městskou dlažbu,
  • otvor ve stříšce,
  • velká stříška,
  • aby se v něm dítě vyspalo.

Který z mnou vybraných kočárků splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

nejvíce vyhovuje model Babystyle Oyster Zero. Z uvedených kočárků je nejlehčí a splňuje všechny Tvé požadavky, ať už je to prostorné sezení i pro větší dítě, snadné složení nebo dobrá skladnost do auta. Kočárek je dobře odpružený, takže si poradí i s nerovným terénem a celkově je velmi dobře manipulovatelný. Stříšku má extra dlouhou a nechybí ji ani větrací okénko.

Co se týká Valco Baby Snap Ultra Sport, tak nevím, zda si schválně vybrala otočný model, ale já bych spíše doporučila Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade, který je o něco lehčí a i prostornější. Kola má nafukovací, ale nevýhodou je chybějící odpružení, jinak splňuje také všechny požadavky a stojí za zvážení.

Cybex Eezy S+² nemá náhledové okénko ve stříšce a má menší rozměry sedáku, nejsem si tedy jistá, zda by vydržel do konce kočárkovacího období většímu díteti.

Petite&Mars Street+ a Petite&Mars Street+ Oak 2021 mají oba skoro 10 kg, takže pokud chceš spíše lehčí kočárky kvůli častějšímu cestování, tak bych je nevolila.

Já osobně bych šla do Babystyle Oyster Zero.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie