Zvládne kočárek Valco Baby Ultra Sport 4 štěrkovou cestu?

Zodpovězené
21. čer 2022

Ahoj,

přemýšlím nad koupí Valco Baby Ultra Sport 4 s nafukovacími koly.

Zvládl by podle tebe i štěrkovou cestu?

Můžeš poradit i jiný čtyřkolový lehký kočárek?

Děkuji

Ahoj,

ano, určitě zvládne. Valco Baby Snap Ultra nemá sice žádné odpružení, ale jedná se o lehký model kočárku, kterému nafukovací kola dost pomůžou v lepších jízdních vlastnostech.

Mezi další lehké a otočné modely patří i Britax Strider M.

Z neotočných modelů je to pak TFK Dot 2.

Dále to může být Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, který se dá zakoupit přímo ve verzi Sport, tedy s nafukovacími koly. Oproti otočnému modelu je lehčí, skladnější a má o dost prostornější sezení.

U maminek je velice oblíbený i Petite&Mars Street+ Air, který má větší nafukovací kola s odpružením. Nevýhodou je vyšší hmotnost (11, 5 kg).

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie