Kočárek s velkou korbičkou a koly i do terénu

luciedol
7. únor 2016

Ahoj holky, prosím o vaše zkušenosti a případně rady. Vybíráme kočárek a jsem z toho tak trochu nešťastná. Nechápu, proč kočárky pro malé děti jsou většinou v tmavých barvách a minimum je ve světlých a veselých odstínech. Měla jsem předvybraný kočárek JUNAMA IMPULSE, ale po včerejší návštěvě obchodu s kočárky mi rozmluvili kola (ložiska), tak si nejsem jistá. Jaký byste poradily kočárek, aby měl velkou korbičku (rodím v červenci, ale mimi se určitě bude vozit alespoň částečně i v zimě s fusakem) a kvalitní kola, kterým se nevymlátí ložiska po 3 měsících? Děkuju moc a krásnou neděli všem 🙂 Lucka

raduska21
8. pro 2016

EasyWalker.... je super

helousek20
8. pro 2016

@domca89 aha

challidona
11. pro 2016

ahoj koupili sme nakonec emmaljungu a pred 14 dny jsme byli v Alpách a ten kočár co projel...nelituju ani jediny koruny co jsme do něj vrazili. jindrovi jsou 4 mesice ma 8 kg a 70 cm a i s fusakem porad pohodlny kočár navic super věc hluboka korba lze pokohovat takze když ho nebavi koukat na me tak si ho lehounce posadim a spokojenost na obou frontach.

popelka1984
12. pro 2016

Také jsme měli Roan Maritu,koukám že jsou další nove krásne barvičky,ja mela bílou korbu a hnědou stříšku s bílými puntíky. Korbu to má velkou, Když jine maminky dávali sotva v pul roce deti do sporťáku ze se jim do korby nevejde tak ja vesele vozila dal a to byl malý dlouhán. A je houpací..

meretseher
4. kvě 2017

@radana1992 ahoj, chtěla bych se zeptat, u sportovní sedačky se mi zdá krátký nánožník.. jaké jsou tvoje zkušenosti? děkuji