Nechutná mi maso - často pláču. Jak doplnit jidlem to, co mi chybí?

andinkaaaaa
29. čer 2020

Ahojky,

holky celej život jím maso, jsem alergická na ovoce, zeleninu můžu taky jen nějakou.
Problém je, že maso mi teď nechutná, divný.
Mám teď hrozný nálady, všechno mě hned nasere. Chybí mi něco ve stravě asi a já sem nervama na dranc. Nevim jak to doplnit. Poradite ?

Nechutnalo někomu taky maso ? Co se vám narodilo ? 🙂

Díky za radu 🙂

pajamo
29. čer 2020

Jestli jsi v prvním trimestru tak je to relativně normální, mě maso hrozně smrdělo.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
29. čer 2020

Měla jsem to uplně stejně nějak do 7. měsíce jsem nesnesla maso, neboj zlepší se to a ano narodila se holčička. Jez hodně zeleniny, ovoce, bílkovin a vlastně všeho o čem víš, že v tobě zůlstane. Všechno jsou hormony a neboj přejde to s porodem 😀

klokanka31
29. čer 2020

@andinkaaaaa Já maso (ani kuřecí) nemůžu vidět cca od 7.měsíce, a teď měsíc a půl od porodu to stále trvá...

veroniqess
29. čer 2020

Ja nesnesla hlavně kuřecí, ale celkově maso bída. Protože jsem i hodně zvracela až do šestého měsíce, jedla jsem poctivě těhotenské vitamíny. Sice se říká, že to tak je často v těhotenství s holčičkami, já zvracela a odmítala maso s chlapečkem.

anguly
29. čer 2020

Já taky nemohla cítit v těhotenství maso. Prakticky od začátku (ještě před testem) mi bylo příšerně zle fyzicky i psychicky a byla jsem k smrti unavená... Nic jsem nezvládala (oproti prvnímu těhotenství jsem fakt vůbec nic nezvládala) A ve 32tt jsem skončila v nemocnici s akutním zánětem slinivky.

Mohou to být jsem splašené hormony. Ale pokud bys cítila, že je něco fakt špatně, tak se nenech odbít a jdi aspoň na vyšetření!

Jo a mám kluka...

95newmommy2020
30. čer 2020

Ahojky, já nemohla jist maso cely tehu a ještě v sestinedeli se mi z nej navalovalo. Doporucuju brát vitaminy jako femibion, floradix je železo co nezpůsobuje zacpu a k tomu omega 3. Tohle mi pomáhalo cely tehu.
Jo a narodil se kluk. :D

azanka
30. čer 2020

Nejedla jsem maso dost dlouho, byla to jedna z věcí, co mi vadila úplně nejvíc. Narodil se kluk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru