Ktorá hlboká vanička pasuje na Baby Jogger City Elite 2?

Zodpovedané
5. jan 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom vaničky.

Ktorá hlboká vanička pasuje na Baby Jogger City Elite 2?

Vôbec sa v tom nevyznám.

Pasovala by aj Baby Jogger Deluxe?

Ďakujem

Ahoj,

na kočík Baby Jogger City Elite 2 pasuje hlboká vanička z obrázku. Obchodníci ju označujú aj názvom "Single". Kúpiť ju môžeš v dvoch dizajnových farbách: Opulent Black alebo Stone Grey. Je kompatibilná aj s modelmi Baby Jogger City Mini GT2 a Baby Jogger City Mini 2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally