Vidia banky exekúciu na dlh?

Zodpovedané
21. aug 2023

Dobrý deň,

v minulosti ste odpovedali na otázku ohľadom hypotéky po splatení dlhu v zdravotnej poisťovni. Vraj je to možné, pretože tento dlh banky nevidia.

Ja mám otázku podobného rázu. Podlžnosti v zdravotnej poisťovní už mám nejaký čas vyplatené. Dlh bol už aj na exekúcii.

Vidia banky tento dlh?

Ak áno, tak ako dlho?

Ďakujem

Dobrý deň,

banky neaktuálnu exekúciu na zdravotnom poistení nevidia, iba ak je aktuálna a vtedy sa úver riešiť nedá.

RELYON Team
finanční špecialisti v oblasti hypoték, poistenia a investícií
email: financna.poradna.relyon@gmail.com
mobil: 0905 189 025, 0917 294 220, 0944 214 816
web: www.reylon.sk