Ako sa zbavím roky trvajúceho zeleného výtoku?

Zodpovedané
7. mar 2023

Dobrý deň,

už je to štvrtý rok, čo mám neustále silný zelený výtok. Vymenila som už 3 lekárov. Mám za sebou Macmiror, Jemazol, Lomexin, Gynoflor, maste všetkých druhov, rôzne iné vklady.

Posledných 6 mesiacov som už prestala chodiť k lekárovi, pretože stále len nejaké vklady a nič sa nemení. Doma užívam Lactofeel každý deň, ten to trochu zmierňuje. Užívam aj Candistop probiotiká. Aj probiotiká na vkladanie. Ale neustúpilo to, len trochu zmiernilo. Všetci gynekológovia ma odbijú, že podľa výsledkov je to len candida albicans.

Dodržiavam všetku hygienu, nejem sladké, múku, mäso všetko som vyradila. Som na zelenine a čistej vode. Maximálne čierny čaj. Aj tak žiadne výsledky. Robím to už dlhodobo.

Nie je ešte nejaké iné riešenie ako sa problému zbaviť?

Ďakujem

Dobrý deň,

doporučila by som vyšetrenie imunológom. Možnosťou je podanie autovakcíny. Bližšie Vás informuje imunológ.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník