Čo si môžem dať, ak mám pálenie pošvy?

Zodpovedané
11. okt 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, v lete som mala pálenie v pošve. Dostala som tabletky Polygynax, tie ma však hrozne pálili, tak som si kúpila Idelyn Beliema, tie mi zabrali. Teraz som počas menštruácie pociťovala svrbenie, na konci menštruácie som mala trošku hrudkujúceho výtoku. Dala som si opäť Idelyn Beliema ale začalo to pálenie v pošve.

Viete mi, prosím, odporučiť niečo na to?

Ďakujem.

Dobrý deň,

skúste Clotrimazol. Je dostať vaginálne tablety aj krém. Mohol by pomôcť.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník