Čo znamená veľmi malinká tehotnosť?

Zodpovedané
10. dec 2021

Dobrý deň,

včera mi bol robený krvný test na hCG. Sestrička mi povedala, že je tam veľmi malinká tehotnosť. Termín u gynekologičky mi dala 27. decembra.

Čo znamená veľmi malinká tehotnosť?

Ďakujem

Dobrý deň,

pravdepodobne je hodnota hCG - tehotenského hormónu málinko elevovaná. Nepíšete, v ktorom by ste mali byť týždni tehotenstva, resp. koľko dní Vám menzes mešká. Rovnako nepoznám presnú hodnotu tehotenského hormónu.

Preto sa bližšie vyjadriť neviem. Buďte trpezlivá a vydržte do najbližšej kontroly, kde sa uvidí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník