Je toto nad jazvou normálne po sekcii?

Zodpovedané
1. júl 2022

Dobrý deň,

som 3 mesiace po sekcii, bola som aj na kontrole po šestonedelí a všetko bolo ok podľa gynekologičky ale našla som si toto nad jazvou. Je to trošku citlivé na dotyk a neviem vôbec čo to je, inak ma to nebolí ani neobťažuje.

Je to normálne po sekcii?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

vyzerá to ako podkožný emfyzém. Mohlo by sa to ale postupne samé vstrebať. Ak by bola oblasť bolestivá na dotyk, začervenalá, prípadne by sa rozširovala, vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník