Mám ísť k lekárovi hneď, ak silno krvácam?

Zodpovedané
22. jan 2023

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

Ešte sa vás chcem opýtať, myslite že stačí, ak pôjdem ku lekárovi v pondelok, alebo mám ísť už zajtra?

Totižto silno krvácam (ale už mám aj čas menštruácie).

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

bolo by potrebné objektivizovať silné krvácanie. Ak krvácate v zrazeninách, meníte vložku každú hodinu, je na mieste vyhľadať lekársku pomoc bezodkladne.

Pokiaľ je krvácanie silnejšie ako obvykle, ale nie až tak silné ako som uviedla vyššie, počká to na pondelok.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník