Čo zo mňa vypadlo počas menštruácie?

Zodpovedané
19. jan 2023

Dobrý deň,

prosím vás… v októbri som vysadila antikoncepciu. 25. decembra v deň menštruácie som ju opäť nasadila a odvtedy krvácam cely čas, každý deň. Dnes pri sprchovaní zo mňa však vypadla spolu s krvou aj nejaká tvrdá blana, veľká cca 5 cm, skoro ako dlaň ruky.

Prosím, čo by to mohlo byť?

Samozrejme pôjdem ku lekárovi, len som v strese z toho…

Ďakujem.

Dobrý deň,

mohlo ísť o spontánny potrat alebo o polyp, ktorý sa sám vyplavil. Je potrebné nález v každom prípade skontrolovať. Doma si skúste zrealizovať tehotenský test.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník