Mám nárok na kúpeľnú liečbu, ak mi odstránili vajcovody a vaječníky?

Zodpovedané
25. sep 2022

Dobrý deň, pani doktorka,

ďakujem za odpoveď ohľadom operácie laparo a pretrvávajúcich bolestí po nej. https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol... Medzi iným ste mi spomenuli nárok na kúpeľnú liečbu.

Chcem sa ešte opýtať, či na ňu mám nárok, nakoľko mi nezobrali maternicu ale len vajcovody a vaječníky a odstránili myóm z maternice?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

určite, po operácii všeobecne na ňu máte nárok. Ešte Vás zaradia do niektorej kategórie a podľa nej si budete musieť možno niečo doplácať.

Ja osobne kúpeľnú liečbu nepredpisujem, preto o konkrétnych podmienkach sa doporučujem poradiť s Vašim ambulantným gynekológom.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník