Prekonala som biochemické tehotenstvo?

Zodpovedané
24. mar 2023

Dobrý deň,

hCG z krvi som mala 38. Následne o 5 dní iba 8, na sone nebolo nič vidieť. Špinila som 10 dní a dnes som začala krvácať s menštruačnou krvou. Plus mám bolesti klasické ako pri menzese.

Išlo o biochemické tehotenstvo?

Doktorka sa vyjadrila len tak, že hCG je negatívne, že dostanem menštruáciu a kontrola o mesiac. Len som sa jej zabudla spýtať, či je vylúčené úplne mimomaternicové tehotenstvo.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

najskôr išlo o biochemickú graviditu. Mimomaternicová tehotnosť je takmer vylúčená z hľadiska poklesu hCG.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník