Ide v mojom prípade o biochemické alebo o mimomaternicové tehotenstvo?

Zodpovedané
30. sep 2020

Dobrý deň,

som po umelom oplodnení 5 dňovou blastocystou, hcg stúpa pomaly. Som už 6. týždeň od posledného menzesu, 25 deň od vkladu.Občas som špinila hnedou krvou.

Včera som dostala silné kŕče pod bruchom. To som mala hCG 320. Spustilo sa krvácanie, ale trvalo len jeden deň a dnes už nič.

Ide o biochemické, alebo to môže byť mimomaternicové tehotenstvo?

Ďakujem

Dobrý deň,

veľmi ma to mrzí, ale to sa nedá takto povedať. Toto treba konzultovať s lekárom.

Treba sledovať hCG hladinu, či rastie alebo nie. A skontrolovať pomocou UZV.

Veľmi držím palce, aby to dobre dopadlo!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea