Aká je kolmosť opierky u kočíka Valco Baby Snap 4 Trend?

Zodpovedané
19. feb 2024

Dobrý deň,

chcem sa poradiť o kočíku Valco Baby Snap 4 Trend. V popise sa uvádza, že chrbtová opierka ide polohovať skoro úplne kolmo/do pravého uhla. Na našom kočíku ide však len ako keby do takého polosedu/poloľahu.

Je nejaká finta, kde to treba inak nastaviť?

Teda tak, aby to bolo kolmejšie.

Ďakujem

Ahoj,

v našom Modro-koníkovskom popise kočíka Valco Baby Snap 4 Trend v odseku, ktorý je venovaný športovému sedadlu sa uvádza, že:

  • chrbtová opierka má funkciu bežného sedu s malým sklonom,
  • chrbtovú a nožnú opierku je možné nastaviť do takmer úplného rovného ľahu.

Takže Ti neviem pomôcť.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally