Aké madlo pasuje na Bugaboo Buffalo?

Zodpovedané
28. nov 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom madla.

Z ktorého kočíka Bugaboo je madlo kompatibilné s Bugaboo Buffalo?

Ďakujem

Ahoj,

výroba Tvojho modelu kočíka Bugaboo Buffalo sa skončila v roku 2018 a nájsť naň originálne náhradné diely nie je ľahké. Navyše nie sú práve najlacnejšie, no bohužiaľ nemáš na výber.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally