Aké stúpadlo ku kočíku?

Zodpovedané
3. jún 2022

Ahoj,

zaujímalo by ma, či existuje univerzálne stúpadlo pre staršieho súrodenca, ktoré by išlo dať postupne na obidva naše kočíky. Máme Babystyle Oyster 3 (ten používame s hlbokou vaničkou) a potom športový Thule Urban Glide 2.

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam Zopa Segboard a Lascal Buggy Board, ktoré majú nastaviteľné "ramená" do rôznych uhlov a dĺžky. Idú tak pripojiť k väčšine kočíkov na trhu. K obidvom môžeš dokúpiť aj sedátko (u Lascal len pri väčšom modeli maxi).

Keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia