Kočík Emmaljunga NXT90 Flat verzus Thule Urban Glide 2. Ktorý vybrať?

Zodpovedané
29. sep 2023

Ahoj,

zaujímal by ma názor a recenzie na kočíky Emmaljunga NXT90 Flat verzus Thule Urban Glide 2.

Ktorý z nich by bol Tvojou voľbou?

Ďakujem

Ahoj,

Emmaljunga NXT90 Flat a Thule Urban Glide 2terénne kočíky. Ich konštrukcie sú prispôsobené na pohyb v náročnejšom lesnom či poľnom nerovnom teréne.

Na trh už vo februári 2024 príde nový Thule Urban Glide 3. Bude dostupný ako v 3-kolesovej verzií, tak už aj v novej 4-kolesovej verzií. Viac info pripínam v mojej nedávnej odpovedi:

NXT90 Flat je oproti Urban Glide 2 ťahší o + 5 kg. Je to však otočný model kočíka, ktorý ponúka úplný rovný ľah a priestranné sedadlo. Oproti bratom sa však vďaka sedadlu nedá používať ako tandemový súrodenecký kočík. Pri kúpe kočíka vyberáš okrem farebného prevedenia aj typ konštrukcie. Tá sa okrem farby líši najmä typom kolies:

  • Competition je najmestskejšia variácia, ktorá je vybavená užšími bezúdržbovými gumovými kolesami.
  • Lounge je športová dedinská variácia, ktorá je vybavená robustnými terénnymi nafukovacími kolesami s bielym detailom.
  • Outdoor je terénna variácia vybavená terénnymi nafukovacími kolesami s výrazným dezénom.

Tieto kočíky odporúčam vyšším rodičom, ak potrebujú jeden multifunkčný nekorýtkový športový kočík, ktorý je stavaný prejsť viacero rôznych terénov.

Pozri si moje nedávne odpovede, kde som kočík odporúčala:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally