Aké sú plusy a mínusy kočíka Coletto Fado?

Zodpovedané
27. máj 2022

Ahoj,

hľadáme menší ľahší kočík za dobré peniaze. Nie zase úplne maličký, keďže budeme mať zimné bábätko. Som maličká, takže s veľkými a ťažkými kočíkmi sa mi ťažko manipuluje.

V jednej predajni nám odporučili Coletto Fado.

Aký je Tvoj názor na tento kočík?

Vieš poradiť aj niečo podobné tomuto kočíku?

Ďakujem

Ahoj,

Coletto Fado zaujme predovšetkým krásnym dizajnom, ľahkou a veľmi dobre odpruženou konštrukciou. Oproti iným poľským kombinovaným kočíkom je výrazne ľahší, ale stále má cez 12 kg. Nepatrí teda k nižším kočíkom. Vzniká otázka, že ako by sa Ti s ním manipulovalo, keď dieťa trochu povyrastie. Hlboká vanička je veľmi priestranná a dobre odvetrávaná. Zároveň nie je ťažká a je možné ju zložiť na placku, vďaka čomu je kočík skladnejší, napríklad do auta alebo pri uskladnení doma. Športová časť patrí k tým menším, takže to nie je ten typ kočíkov čo by Ti vydržal dlho.

Pozrela by som sa ešte po nižších a ľahších kočíkoch, ktoré budú na ovládanie príjemnejšie. Nedávno som odpovedala na podobnú otázku v tejto otázke z poradne, tak si ju určite prečítaj. Nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe 🙂.

Konkrétne to môže byť Easywalker Harvey3, ktorý je teraz momentálne v dopredaji a dá sa zohnať za dobrú cenu. Jedná sa o veľmi ľahký, kvalitný a dobre manipulovateľný kočík. Je vhodný aj pre drobné postavy (bez použitia výškových adaptérov).

Alebo Joolz Hub+, ktorý má nadstavby položené nižšie a je tak ideálny pre nízke rodičia.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia