Kočík Coletto - skúsenosti

marionnasam
29. aug 2021

Ahojte, začínam sa obzerať po kočíkoch a zatiaľ sa viac menej len pozerám, že čo sa mi dizajnovo páči. No a z tohto ohľadu ma najviac oslovila značka Coletto a hlavne rada Fado a Dante. Dizajn je jedna vec, no praktickosť a skúsenosti sú druhá. Bábo sa má narodiť koncom februára, takže počasie môže byť kadejaké. Aké máte skúsenosti s touto značkou? Alebo viete poradiť dobrý a dizajnovo podobný kočík pre februárové babinko?
Za pomoc a rady ďakujem 🙏

oktoberka
29. aug 2021

@marionnasam ja som mala pred 10r.kocik tejto značky a veru prežil si toho dosť,aj zvládol rôzne terény. Aj dve deti. Neskôr som ho poziciavala kamoškam.
Čiže za mňa veľká spokojnosť.

marionnasam
autor
29. aug 2021

@oktoberka jooj to rada čítam, lebo fakt sa mi páčia kočíky Coletto 😊 tak len v kútiku duše dúfam, že budú nielen pekné, ale aj dobré. A ďakujem za odpoveď

lenicka298
29. aug 2021

@marionnasam ahoj, my mame Coletto florino skoro 3 roky, a bola som veľmi spokojná. Ak budeme mať druhe dieta, tak by som si ho zase kúpila. Bývame na dedine, a na prechádzky chodíme každy deň (6-7km, hlavne do terénu, ) za každého počasia. Zvládol všetko - blato, sneh, dážď, slnko, lúky, kamene, kopce... 😅 ja som rada, že sme išli do tejto značky 😊